USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинський гурт заспівав 51 бригаді

12 Липня 2014 15:13
Волинський гурт «Табу» із Володимира-Волинського виступив з концертною програмою на Сході України. Про це інформує Волинь:Світ.

Гурт дав декілька концертів для бійців 51 бригади. У програмі виступу звучали патріотичні пісні. Музиканти виконали для військових і відомий народний хіт «Путін х**ло».

«Таких п'ять концертів серед поля. Шкода, що не можу передати піднятий настрій наших бійців. Це було класно», - розповів про атмосферу під час виступів депутат Володимир–Волинської міської ради Сергій Коба.

Це не перша акція на підтримку армії, яку провів гурт «Табу». У березні 2014 року хлопці організували концерт на центральній площі міста, на зібрані 9 тисяч гривень придбали запчастини для автомобілів 51 ОМБр.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що волинський гурт поїхав підтримувати бійців на Схід.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 12 Липня 2014 16:10
відомий народний хіт «Путін х**ло»- это, конечно, хорошо... а гимн спивалы? ще нееееееееееееееееееееееееееееееевмерла...............?
123 Показати IP 12 Липня 2014 16:54
коментар було видалено
123 до 123 Показати IP 12 Липня 2014 18:00
коментар було видалено
журналіст з Володими Показати IP 12 Липня 2014 18:45
Молодці хлопці. У ці тяжкі часи кожен може згодитися фронту. У цій групі є також і володимирчанин Светік Абрамюк .
Дончанин до журналіст з Володими Показати IP 13 Липня 2014 07:09
Когда бандерлоги пишут: ПТН ПНХ..... Это означает: Путин, подай на хлеб! Нищеброды блеать.
а тим часом Показати IP 12 Липня 2014 21:08
Президент України Петро Порошенко прийняв запрошення взяти участь у фіналі Кубка світу з футболу в Ріо-де-Жанейро 13 липня 2014 р. Про це повідомив прес-секретар Президента Бразилії Ділми Руссефф, передає радіо "Свобода". За словами спікера, Порошенко та Президент Росії Володимир Путін будуть присутні на спеціальному обіді, організованому керівництвом Бразилії до завершення Чемпіонату світу по футболу для гостей з-за кордону. Крім того, Путін буде серед гостей фіналу Чемпіонату ще і як "господар" наступного мундіалю, він візьме участь у церемонії передачі права проведення Чемпіонату світу з футболу від Бразилії Росії.
Дончанин до а тим часом Показати IP 13 Липня 2014 07:05
КИЕВ, 13 июля. /ИТАР-ТАСС/. Президент Украины Петр Порошенко не поедет на церемонию закрытия Чемпионата мира по футболу в Рио-де-Жанейро, сообщила пресс-служба главы Украины.
Цікаво Показати IP 13 Липня 2014 07:49
ВН, шо-то я не пойму. Вы взахлёб восхищаетесь "відомим народним хітом «Путін х**ло». Возможно, это великолепный хит. Но когда я пишу " Який народ-такий і хіт" - вы удаляете пост. Где логика? Хит, по вашему - хорош. А я соглашаюсь. Что не так?