USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Волинський «кіборг» просить врятувати дружину

6 Березня 2015 10:51
Дружині волинського кіборга В’ячеслава Зенца, який захищав цілісність України на сході, потрібна допомога. Лікарі діагностували у жінки онкологічне захворювання.
Про це повідомляє Громадське.Волинь.

Рожищенець В’ячеслав Зенц вирушив добровольцем на Схід ще у серпні минулого року. У складі 95-ої Житомирської аеромобільної механізованої бригади воював у Пісках, відстоював славнозвісний 32-ий блокпост, захищав Донецький аеропорт та Дебальцівський напрямок.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, як колишній спецназівець В’ячеслав Зенц та його троюрідний брат Віктор Зенц, воюють на сході за цілісність України.

В’ячеслава чекала родина: дружина Оксана та 13-річна дочка Ельвіра.

Звістка про невиліковну хворобу дружини, якій лікарі діагностували онкологічне захворювання, морально підкосила вояка. Адже на лікування необхідні чималі кошти, яких нині сім’я просто немає.

Найближчим часом В’ячеслав повертається на Схід до бойових побратимів. Проте військовий надіється, що земляки допоможуть його родині подолати горе.

Благодійні внески для лікування онкохворої Оксани Зенц просимо перераховувати на Приватбанківський рахунок:

5168757270496195.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 11:04
Як можна залишити дружину з таким діагнозом.Ви люди збирайте гроші, підтримуйте, а я поїду до бойових побратимів.
аноніму до Анонім Показати IP 9 Березня 2015 23:35
А що ви знаєте про їх становище? Якби він залишився, то діагноз би зник? Чи можна би було обійтися без збору коштів?
До аноніма. Показати IP 6 Березня 2015 12:23
Ах ти ж троль поганий... Що ти тут нам вкидаєш. Не воюйте за свою землю. Живіть і далі по принципу "Моя хата з краю". Не допомагайте один одному. Товсто тролиш. Твої висери під кожною статтею перші. Ще й українською строчить, ніби пересічний волинський читач.
А ось так. Показати IP 6 Березня 2015 12:35
Бо воїн знає що таке честь і обов"язок. І він їх виконує. Як справжній чоловік і громадянин він зробив свій тяжкий вибір. Так, покинув хвору дружину, щоб ризикуючи ЖИТТЯМ захищати нас у абсолютній більшості здорових. А що робиш ти, окрім того що гадиш в інтернеті.
Анонім. Показати IP 6 Березня 2015 12:39
Вклоняюсь сміливості і героїзму простих людей. Він не ховається, як деякі наші депутати, за юбку дружини та дітей або вигадану хворобу.
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 13:19
Господь все бачить і всім воздасться по ділам їх.
в до Анонім Показати IP 6 Березня 2015 13:39
іди на фронт і Господь забере тебе прямо в Рай не втрать свій шанс
Тук-тук Показати IP 6 Березня 2015 15:05
коментар було видалено
Так-Так до Тук-тук до Тук-тук Показати IP 6 Березня 2015 15:34
Набожний ти наш, коли же ж вас, сєпари, Бог накаже... але ні не накаже - ви ж вбиваєте і хреститесь одночасно. Робите добре діло.
вона Показати IP 6 Березня 2015 19:30
не дай боже таке горе в сім'ї мати. але дружині чоловік буде потрібен більше ніж державі. з власного досвіду знаю як почуває себе людина після хімії. донечка не зможе в свої 13 років дбати про мати так як потрібно. за що він воює? за те щоб зберегти цукерки рошенки, чи за те щоб наші вельмашановні політики набивають кишені в той час як люди не знають як кінці з кінцями звести? а вдома зі смертельною хворобою найблища людина, яка потребує його фізичної та ще більш моральної підтримки. і це в країні де безкоштовна медицина ми мусимо побиратися бо курс однієї хімії коштує 6 середніх зарплат, а їх від 5 курсів треба. дух патриотизму це круто, але якби віддача та результат при цьому були. приказ є приказ....ок...є закон, який дає можливість не йти на передову, якщо доглядаєш тяжкохворого родича . завжди є вихід!
Олена Показати IP 8 Березня 2015 23:07
Так , потрібен чоловік. Але іноді треба, нема виходу. Я сама на хімії, 4 стадія, двоє діток, молодшій - 3 рочки і нічо, головне мати розум і духовні сили, розуміти, що поки ти живий, можливо боротись. Боремось щоб діти жили у кращому світі, де люди а не бидло!!!
Андрій Ком. Показати IP 9 Березня 2015 15:42
знайти аноніма- продати яйця(нирки,печінку ) -гроші бійцю
Хочу допомогти Показати IP 10 Березня 2015 13:59
Для Олени та Оксани " Антиракова дієта лікаря Вульфа Ласкіна" Знайдіть в інтернеті, там є книжечка, все розписано, запасіться терпінням та не втрачайте надії. Особисто знаю двох людей з Луцька, які вже два роки,як видужали, аналізи в нормі. Це при тому, що в одного теж була 4 степінь. Треба випробувати всі методи і вірити у виздоровлення. Я особисто вже три тижні їм одну гречку.Є результати та великі зміни в кращу сторону. Вірте і переможете!!! А на рахунок чоловіка, можливо це вихід заробити кошти, якщо тут в місті без роботи. Ризик, але шанс.
Ігор Гладчук Показати IP 10 Березня 2015 21:05
у нас є все необхідне для допомоги хворій. У разі Згоди на лікування в Одесі або Києві потрібно лише підтвердження статусу "кіборга" Контактний телефон 0676647000 Професор Ігор Гладчук
Руслана до Ігор Гладчук Показати IP 11 Березня 2015 09:32
Скинемось допоможемо, Божого благословення ,терпіння і віри- вона головна і все буде добре. Оксана ще молода і подолає хворобу!
Лариса до Руслана Показати IP 23 Червня 2015 16:07
Карточка \5168757270496195\ заблокована