USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинський ресторатор після інсульту проходить реабілітацію в Ізраїлі

9 Червня 2016 09:27
Волинський ресторатор, власник компанії «Гранд Персона» Олег Бровін 21 березня потрапив у реанімацію після обширного інсульту головного мозку. Зараз бізнесмен почувається краще і наразі перебуває на реабілітації в Ізраїлі, - інформує «Таблоїд Волині».

Операцію Олегу Бровіну робили луцькі лікарі і, до слова, навіть отримали похвалу від закордонних колег. За інформацією видання, у Луцьку міську клінічну лікарню телефонували медики із Ізраїлю та у розмові з місцевими лікарями високо оцінювали їхню роботу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
перехожий Показати IP 9 Червня 2016 09:42
З ним чи без його життя продовжується і ніхто крім родини не звернув увагу про його відсутність. Буфетів у Луцьку і так повно це не досягнення культури чи інтелекту волинян
Хлоп до перехожий Показати IP 9 Червня 2016 10:25
Заклади Бровіна - визитівка Луцька. Сам Бровін - це надбання Луцька! На відміну від буфетів та перехожих Луцька. Тримайтися, пане Олег!
лоп до Хлоп Показати IP 9 Червня 2016 19:12
Буфет це не визитівка міста, буфет він і в Африці буфет. А ось громадський туалет, це визитівка міста....
123 Показати IP 9 Червня 2016 09:54
Здоровья, Олег, держись!!!
Бізон Показати IP 9 Червня 2016 10:06
Радість одних і смуток інших супроводжується одночасно.
Ася Показати IP 9 Червня 2016 10:38
А ви знаєте людям всерівно,де йому робили операцію, і де він зараз.Ясно,що не в Луцьку.Хай дякує Богу олігарх,що виліз з такої хвороби.Це не від нього алежить,а від Бога,не допомогли б йому ні клініки навіть не Луні.
Федір Т. Показати IP 9 Червня 2016 12:21
перебуває на реабілітації в Ізраїлі, а чому не в україні ?
Бубочка Показати IP 9 Червня 2016 13:16
Хто на, що заробив там і лікується. І в Луцьку хороші лікарі є. Не одне життя спасли. І коли йому потрібна була негайна допомога наші спеціалісти допомогли. Без цього не було б Ізраїля. А ви заздрите просто, людина досягла чогось. Вперед, вас ніхто не тримає... працюйте і заробляйте
lucianka Показати IP 9 Червня 2016 13:47
Zdorovia i vudyjiannia dyje bajaiu Olegovi.Dlia rodunu-terpinnia.Vse byde dobre-virumo v ze.