USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Вово, вийди»: ФОПи-протестувальники прорвалися на Банкову

29 Червня 2021 13:09
Підприємці з руху #SaveФОП 29 червня прийшли на Банкову, вимагаючи від президента Володимира Зеленського вийти до них і заслухати їхні вимоги.

Про це інформує УНІАН.

Сотні протестувальників сіли під будівлею Офісу президента й б’ють пластиковими пляшками по плитці, скандуючи: «Вова, вийди».

Інші розмістилися трохи далі з фірмовими білими прапорами. Правопорядок контролює поліція.

Учасники #SaveFOP зібралися на протести вранці, 29 червня, на Майдані Незалежності. Хода на Банкову супроводжувалася короткими перепалками з правоохоронцями, які, за даними ЗМІ, блокували просування колони вперед.

З собою демонстранти прихопили труни та похоронні вінки.
У поліції зазначили, що внаслідок сутичок затриманих серед мітингувальників не було.

На вході до ОП поліція вимагала від учасників акції показати особисті речі, але спровокувала нові сутички. Правоохоронці застосували сльозогінний газ.

Підприємці планували пройти маршем із труною і ритуальними вінками – як символ похорону малого бізнесу – до Офісу президента, а потім до Верховної Ради. До парламенту вони дійшли під поховальний марш.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
скептик Показати IP 29 Червня 2021 13:24
а те послухати, а за дзвоники потримати
Істинно Показати IP 29 Червня 2021 13:28
Іти треба до обкому. Вашингтонського: до посольства США. До посольства Британії. Нехай собі заберуть наших слуг.
Мавка до Істинно Показати IP 29 Червня 2021 14:24
Угу. А вони у чому винуваті? Не вони ж тих слуг обирали. Нехай наші виборці насолоджуються. Хоч поржом (с)
Істинно до Мавка Показати IP 29 Червня 2021 14:47
Ще й як винуваті, бо відповідають за тих, кого приручили.
Да? до Істинно Показати IP 29 Червня 2021 15:46
США відповідає за наше стадо "папріколу"? Ой ні ...
ав до Да? Показати IP 29 Червня 2021 17:46
а те ..істинно..крім 95 кварталу нічим більше не цікавиться. і усі винні крім 73%
Анонім до Мавка Показати IP 30 Червня 2021 09:15
не вони обирали але вказівки що і як робити дають вони.
Да уж до Анонім Показати IP 30 Червня 2021 12:24
Вам що, припинили давати ліки? Хто вам вказівки давав голосувати?
Анонім до Да уж Показати IP 30 Червня 2021 13:30
розберись а тоді пиши
даяце Показати IP 29 Червня 2021 14:24
проплачена купка , яка за гроші прийшли покричати , бо цим горе "бізнесменам" дуже не хочеться платит податки і справедливо вести справи з державою , пройдисвіти і бездарі
Я до даяце Показати IP 29 Червня 2021 14:53
яка держава брехлива і продажна - такий і бізнес
НА захист Вави до даяце Показати IP 29 Червня 2021 15:47
Потрібно всім підніматись. Не дамо в абіду Ваву!!!
32 Показати IP 29 Червня 2021 23:43
Та тому і вийшли, що звикли не доплачувати в бюджет, а потім будуть кричати, а де наші соціальні гарантії, де дороги, де будівництво чогось нового. Звикли, що нам все, а державу намахаємо. Але ж все не так просто, держава, то дуже складний організм і щоб він працював, то треба хоч трохи вникнути, що, як і до чого, а не жити принципом моя хата скраю і я нічого не знаю. Коли підприємці з шаленними прибутками платять податки, що й інші підприємці, які таких не мають, то щось не то. Все має бути пропорційно
Я до 32 Показати IP 30 Червня 2021 06:14
це ти розказуй тим що мільярди в офшори повиводили.. про відповідальність і пропорційність..
Анонім Показати IP 30 Червня 2021 09:17
бо роблять державу під олігархів а не під середній клас. чому не вибрали модель Польщі? а не фіг знає що .