USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Втікач з луцького ізолятора хотів «навідатись» в СБУ, – джерело

16 Вересня 2016 12:51
Затриманий, який сьогодні вночі утік з-під варти, взявши заручників та погрожуючи гранатою та пістолетом, збирався «завітати» на проспект Перемоги, 4 у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомило анонімне джерело.

Зі слів анонімного джерела видання, чоловік, захопивши заручників, заявив, що збирається «завітати в гості» в Управління Служби безпеки України у Волинській області:

«Сказав, що «треба буде ще навідатись на проспект Перемоги, 4 (за цією адресою розташована будівля управління, - ВН). Була інформація, що в нього сестра із так званої «ДНР», - повідомило джерело.

Для того, аби запобігти можливому нападу, посилили охорону управління. Проте втікач, вочевидь, змінив плани.

Як повідомляло ІА Волинські Новини, вночі втік затриманий, якого правоохоронці тримали у Луцьку під вартою. Оскільки чоловік наніс собі тілесні ушкодження (ковтав гострі предмети), його доставили у міську лікарню. Там він попросився в туалет, вийшов звідти з предметом, схожим на гранату, та, погрожуючи підірвати її, взяв у заручники двох правоохоронців і втік.

У прес-службі волинської поліції повідомили, що у зв'язку з втечею затриманого Гончарука Руслана Вікторовича, 1976 року народження, в області ввели план «Сирена». Здійснюються заходи, спрямовані на встановлення місцезнаходження та затримання утікача.

Сьогодні ж прокуратура Волинської області розпочала досудове розслідування за фактом сприяння службовими особами ізолятора тимчасового тримання №1 ГУНП у Волинській області втечі арештованого, що підозрюється у вчиненні розбійних нападів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
віто Показати IP 16 Вересня 2016 13:09
"Посилили охорону"?! Щоб психований дядько вам кУстюмчики не попсував? Ай, молодці! Ви б ще війська ввели в місто. І то правда: це вам не контрабас кришувати.
Тато до віто Показати IP 16 Вересня 2016 14:21
Віто ти д*біл.
бандерівець до Тато Показати IP 16 Вересня 2016 15:33
він не д*біл! а написав як є!!!
одне питання Показати IP 16 Вересня 2016 13:11
бозєбозє, як добре шо в сбу не навідався, він же міг поранити працівників і завдати шкоди їх психологічному стану. анонсоване питання: він луцький, чи тоже з ордла?
Сусід з 8 березня Показати IP 16 Вересня 2016 13:24
Кричав , що в Буратин поїде до якогось СБУ шніка
вітько Показати IP 16 Вересня 2016 13:52
Для чого таке СБУ??? Для чого така поліція...? якийсь бідолага, який два роки ошивається в слідчому ізоляторі... важить 40 кілограм наробив такий шуХер?!??! СБУ вже б не ганьбилося... А із сестрою з ДНР... у страха очі великі -- скоро з"явиться інформація, що його двоюрідний брат поприяв анексії Криму =)
Лучанка Показати IP 16 Вересня 2016 15:36
Якщо сидить 2 роки в СІЗО, значить є чого так довго. А потім вийде на волю Ваш 40 кг чолов'яга і поріже за пару гривень в гаманці або ж познущається з Вашої сестри чи дитини. Тоді , думаю, будуть інші коменти.
Анонім до Лучанка Показати IP 16 Вересня 2016 15:50
Він вже "вийшов".
баггі до Лучанка Показати IP 16 Вересня 2016 21:58
якшо людина сидить два роки в слідчому ізоляторі -- значить недопрацьовує слідчий, який веде справу по цьому громадяну.... або корумпований суд..... Почитайте телепню КК
прохожий до баггі Показати IP 18 Вересня 2016 10:27
А може і стукачком підсадним працює? Тому і тримають менти Вибачаюсь Зараз уже понти
Збс Показати IP 16 Вересня 2016 18:37
Де взялася граната?
.. до Збс Показати IP 16 Вересня 2016 20:29
Хтось у смітник туалету підклав. Була змова
Без коментарів... Показати IP 16 Вересня 2016 21:58
Та ця поліція це ніхто і звати її ніяк.Та скажіть хто її боїться? Як Весь конвой не зміг зупинити якогось дрища? Стріляти не пробували? Чи забули як? Добре що ще дітей в заручників не взяв.
Бінго Показати IP 16 Вересня 2016 21:59
Ну, якщо і цього рецедивіста зловлять прості громадяни, а не поліція, то таку поліцію треба розпустити, а гроші, що витрачаються на неї передати на школи, лікарні..... зрештою, хворим дітям