Втомилася від лікарні: Настусі Абрамчук потрібні позитивні емоції
Останнім часом Настусі Абрамчук погіршало - дівчинка гірше їсть і п’є, ніщо її не радує, навіть не сидить сама.
Про це йдеться на сторінці "Настуся Абрамчук БИТВА ЗА ЖИТТЯ" у Фейсбуці.
Нагадаємо, дівчинці з Волині Настусі зробили операцію в Туреччині: їй видалили пухлину у головному мозку. Після операції проходила фізичну реабілітацію.
ЧИТАТИ ЩЕ: «МАМО, Я МОЛОДЕЦЬ?» – НАСТУСЯ АБРАМЧУК ПРОХОДИТЬ РЕАБІЛІТАЦІЮ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ
Зараз лікарі припинили фізіовправи і почали шукати причину погіршення - зробили низку оглядів, аналізів, досліджень.
Причина погіршення стану після комплексних обстежень залишилася невідомою.
«Наше сонечко - Настуся почала згасати.. Може дитина просто сильно втомилася від лікарні», - йдеться у повідомленні.
У пошуках позитивних емоцій, Настя разом з батьками переїхали на орендовану квартиру.
На квартирі на ніч наймають медпрацівника, який відповідає за дитину. Вдень мама Свєта і тато Сергій справляються самі і на таксі возять Настю в клініку.
«Тепер за все треба платити, і гроші, зібрані Настусі тануть. Тож, продовжуємо збирати кошти на подальшу реабілітацію…
Настуся! Ми з тобою», - йдеться в дописі.
Картка допомоги Насті Абрамчук 4149 4996 4811 1977
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться на сторінці "Настуся Абрамчук БИТВА ЗА ЖИТТЯ" у Фейсбуці.
Нагадаємо, дівчинці з Волині Настусі зробили операцію в Туреччині: їй видалили пухлину у головному мозку. Після операції проходила фізичну реабілітацію.
ЧИТАТИ ЩЕ: «МАМО, Я МОЛОДЕЦЬ?» – НАСТУСЯ АБРАМЧУК ПРОХОДИТЬ РЕАБІЛІТАЦІЮ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ
Зараз лікарі припинили фізіовправи і почали шукати причину погіршення - зробили низку оглядів, аналізів, досліджень.
Причина погіршення стану після комплексних обстежень залишилася невідомою.
«Наше сонечко - Настуся почала згасати.. Може дитина просто сильно втомилася від лікарні», - йдеться у повідомленні.
У пошуках позитивних емоцій, Настя разом з батьками переїхали на орендовану квартиру.
На квартирі на ніч наймають медпрацівника, який відповідає за дитину. Вдень мама Свєта і тато Сергій справляються самі і на таксі возять Настю в клініку.
«Тепер за все треба платити, і гроші, зібрані Настусі тануть. Тож, продовжуємо збирати кошти на подальшу реабілітацію…
Настуся! Ми з тобою», - йдеться в дописі.
Картка допомоги Насті Абрамчук 4149 4996 4811 1977
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.