USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Вторгнення РФ у Крим. Українським військовим на аеродромі дали годину на роздуми

1 Березня 2014 14:49
Російські військові масово захоплюють кримські об'єкти, - повідомляє «Українська правда».

У Криму озброєні особи намагаються захопити Севастопольський загін морської охорони Держприкордонслужби України.

Про це повідомив помічник голови прикордонного відомства Сергій Астахов, пише Інтерфакс.

"Близько 13 години колона озброєних людей у формі з ознаками спецназу на 10 автомобілях в колоні у кількості близько 300 осіб здійснили спробу силового захоплення Севастопольського загону морської охорони Держприкордонслужби", - розповів він.

За його словами, під час переговорів старший групи озброєних осіб заявив, що виконує наказ Міністерства оборони Росії про захоплення прикордонної військової частини.

Крім того, російські війська взяли під контроль військову частину на аеродромі Бельбек під Севастополем, пише український журналіст Григорій Жигалов у своєму Фейсбуці.

За його словами, українським військовим дали одну годину - покинути територію або перейти на бік окупантів. У даний момент складають списки охочих служити в російській армії.

Ще одне вторгнення відбулося у Симферополі - озброєні люди в масках захопили Будинок профспілок на вул. Севастопольській, 8.

У цій будівлі знаходиться "Центр журналістських розслідувань" та Інформаційний прес-центр.

Людина з закритим чорною хусткою обличчям повідомила, що через 20 хвилин "Кримський фронт" буде давати прес -конференцію.

"Вломилися якісь люди. Я їх не бачив, ми забігли до редакції, коли почули тупіт. У коридорах розмовляють з характерним акцентом", - встиг повідомити кореспондент Центру, що перебуває у будівлі виданню Інвестігатор.

В той же час, за інформацією РІА-Новости, у Раді Федерації допускають введення обмеженого контингенту російських військ до Криму "для забезпечення безпеки".

З такою заявою виступила спікер верхньої палати російського парламенту Валентина Матвієнко.

Раніше у прес-службі ЧФ РФ повідомили, що між Чорноморським флотом (ЧФ) РФ і владою Криму досягнуто домовленості про спільну охорону об'єктів Чорноморського флоту Росії, пише "Інтерфакс".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Джулія Показати IP 1 Березня 2014 15:06
НУ І ЧОМУ НІХТО НІЧОГО НЕ РОБИТЬ???
лютий Показати IP 1 Березня 2014 15:26
це Путін з Януковичем мстить за Майдан!
ЮЛЯ Показати IP 1 Березня 2014 15:42
Крым Россия не вернет, но может его разыграть
А Показати IP 1 Березня 2014 15:42
Чому не стягуються в Крим війська? Чому не оголошується мобілізація? Нам ніхто не допоможе.
СА до А Показати IP 1 Березня 2014 15:47
Армію і стратегічну зброю профукаф ще Кравчук в 1991 році. А тепер хай турчинови авакови наливайченки беруть АК-47 і йдуть вмирати за Україну. Просимо.
УПА до СА Показати IP 1 Березня 2014 15:48
Вони стріляти не вміють, бо в армії не служили. Вони майстри язика.
А до СА Показати IP 1 Березня 2014 15:55
Це вже не політика. Батьківщину потрібно захищати незалежно від того, хто нападає: росія, нато чи Гандурас. І не має значення кто керує краіною. Це вже не майдан, це війна (із зброєю і армією), і за нашими спинами наші діти.
304 до А Показати IP 1 Березня 2014 16:11
надо было раньше думать
Всезнайко до А Показати IP 1 Березня 2014 17:24
Які війська??
Олі Показати IP 1 Березня 2014 15:50
Бєлий і Данильчук ану-марш в Крим, покажіть як треба вести переговори.....
Захар БЕРКУТ Показати IP 1 Березня 2014 15:50
Ха-Ха-Ха. Росії- респект і уважуха
Анонім до Захар БЕРКУТ Показати IP 1 Березня 2014 15:53
СУПЕР.домайданились.
ок Показати IP 1 Березня 2014 15:56
А подивіться ХАРКІВ,Донецьк,Одеса,МИКОЛАЇВ,,,А військ в супер-державі УКРАЇНА НЕМА.Втікаємо до РОСІЇ.
Микола Показати IP 1 Березня 2014 15:59
переламати цим п*длам все що можна і відправити нах їх до рОсеє хай там згнивають
я Показати IP 1 Березня 2014 16:00
це війна
за правду Показати IP 1 Березня 2014 16:02
Ну, і де тепер всі патріоти і революціонери?! Чи це не частина нашої Славної України?
поліщук Показати IP 1 Березня 2014 16:03
Давайте дивитись правді в очі. Крим Україні не спасти, там більшість за Росію, тому нинішній владі не треба робити різких рухів. Час грає на руку Україні, головне не дати можливість розіграти абхазький сценарій. А от Сашу Бєлого хотілось би бачити в Криму, чи правий сектор герой тільки на місцях? Особисто я який дотримуюсь радикально націоналістичних поглядів, буду важати правий сектор і самооборону ( можливо це одне і те саме) бандитами, доти поки в вони не відхрестяться від Саші Бєлого, а також ідіотами, якщо від них поступить хоч ще одна пропозиція, типу призначити Майю Москвич прокурором Волині.
вік Показати IP 1 Березня 2014 16:05
МОЛОДЦІ.УСПІХІВ У ВСІХ СПРАВАХ НА БЛАГО...РОСІЇ.Питання вирішили класно
Я Показати IP 1 Березня 2014 16:06
Москалі смердючі, маєте Кавказ. Геть руки від України!
Кримчанам Показати IP 1 Березня 2014 16:19
Відключити від електроенергії і воду продавати так як вона коштує, а ще скоро літо.Туристи.
Анонім до Кримчанам Показати IP 1 Березня 2014 16:29
А їм Росія "возместит убитки".Там казна не пуста
Лучанка Показати IP 1 Березня 2014 17:09
нерозумію чому влада пускає соплі а армія стає раком, сумно...
оксана до Лучанка Показати IP 1 Березня 2014 17:18
терміново треба вступити в нато і ввести війська ООН
Микола до оксана Показати IP 1 Березня 2014 17:19
от жінки і то розумніші !!!
СА Показати IP 1 Березня 2014 17:25
Армії в України ніколи не було і немає. Тому раком стають пацифісти яйценюки, гриценки, клічоки і інші п-ри
крим Показати IP 1 Березня 2014 17:31
Невже держава Україна не може себе уберегти від кучкі вояків (пардон військових) блатного Чорноморського флоту Росії. Що буде , коли молдавани (пардон румуни) захочуть забрати острів Зміїний. "Пишіть мамо прямо в плєн".
за правду Показати IP 1 Березня 2014 18:35
На рахунок армії, не погоджусь, її зруйнували бюрократи. А ті залишки спеціалістів, що лишились, за новою владою не підуть, адже вся країна бачила, як поступають з тими, хто виконує накази. «Якщо не хочете годувати свою армію, то будете годувати чужу».
СА до за правду Показати IP 1 Березня 2014 18:39
Є ще розумні люди в українському суспільстві
молдаван Показати IP 1 Березня 2014 18:36
100%
справедливо Показати IP 2 Березня 2014 08:41
ОЦЕ БІДА! - А такі , як С. Білий бігають порядки встановлюють - А ХТО ВИ ? - скажіть, а невже Ви, шановні, не жили при владі Януковича ? І ХТО ПРИЧЕТНИЙ ДО ЙОГО ОТОЧЕННЯ - ДАВНО УТЕКЛИ! А в чому вина того прокурора з Рівненщини - С.Білий бачить лише в тому, що він працює в прокуратурі. А там також працюють патріоти - професіонали і справедливі, чесні люди. ВИДНО, ЩО ЦЬОМУ ПРОКУРОРУ НІЧОГО БУЛО ХОВАТИСЯ - ВІН ГІДНО ВИТРИМАВ ЦЕ ЗНУЩАННЯ - ЖАЛКО ЛЮДИНУ! Ви знаєте, огидно дивитися, як цей Білий паплюжив нашу УКРАЇНСЬКУ МОВУ і як поводився - порівняйте відео , як беркут знущався над Михайлом Гаврилюком - різниці немає - правда вони одягнуті в іншу форму... ЗАДУМАЙТЕСЬ!!! НЕВЖЕ ТАКІ НАМ ТРЕБА У ВЛАДІ?!