USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Вусенко заявила, що «не зупиниться, скільки б дехто не рвав волосся на різних частинах тіла»

23 Березня 2017 14:44
У відповідь на те, що суд не задовільнив її клопотання, екс-секретар Луцької міськради Юлія Вусенко заявила, що «не зупиниться, скільки б дехто не рвав би собі на голові волосся, чи де там воно у нього залишилося».

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зазначимо, такі емоційні випади для екс-посадовця, на жаль, не рідкість. Зокрема, під час одного з сесійних засідань вона обізвала одного з депутатів міськради старим дідом та назвала колег у залі «уйобк*ми».

Пригадаємо, під час судового засідання 22 березня суд відхилив клопотання Юлії Вусенко про забезпечення позову. Проте, рішення суду не на свою користь пані Вусенко сприйняла дуже емоційно.

«Не очікувала стільки дзвінків та смс зі словами підтримки та проханням «не опускати руки». Щире дякую всім тим, хто підтримує та вірить в мене. Гарантую, що буду боротися до повної перемоги, щоб зупинити цю пошесть підкупу, шантажу, зради та морального зубожіння, яке захлеснуло колись спокійне та європейське місто.

Я не зупинюся, скільки б дехто не рвав би собі на голові волосся, чи де там воно у нього залишилося», - заявила у відповідь Вусенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Зайчик Показати IP 23 Березня 2017 14:54
А ій нічого втрачати) честі не було,совісті і гордості теж)) п.с.та і смс зі словами підтримки також)
Анонім Показати IP 23 Березня 2017 14:55
Певно СМС підтримав Гунчик і Палагута, а Ще Сємьон
11 Показати IP 23 Березня 2017 15:05
Ця вусенко сл*ба на голову . Її і Банді романюковій місце на нарах .
777 Показати IP 23 Березня 2017 15:11
Юлька тримайся! Особисто я ні тобі, ні твоїй політсилі не симпатизую, але поважаю твою позицію як політика і чиновника. Молодець!!!
вова згоранець Показати IP 23 Березня 2017 15:28
Сьогодни Юлька сама напросилась на пойздку в ОЛИКУ! Там ийи чекають)))
слава націі Показати IP 23 Березня 2017 15:32
во вона! точка відліку 3 майдану
Анонім Показати IP 23 Березня 2017 15:40
а вусенчиха у себе вже все волосся у різних місцях вирвала ?
Діма Показати IP 23 Березня 2017 15:42
Ця європейська бандовлада порозкрадали кошти що дорогу в місті немає за що зробити .гнати в шию цю вусенко . Європейка нед*делана .
роман до Діма Показати IP 23 Березня 2017 17:34
правильно робила шо розкрадала а нашо нам ті дорогі краше хай добудуе пенетаральний центр
Анонім до роман Показати IP 24 Березня 2017 09:11
не пенетаральний, а пере****хальний. ти б хоч якісь слова вивчив, дурб"цало
роман до Діма Показати IP 23 Березня 2017 18:12
гасають по дорогах ті мажори збивають людей хоть буде більше ям то повільно будуть іздити а потім на ровери пересядуть як в европі
Лучанин Показати IP 23 Березня 2017 16:08
Я не дивуюсь, що вона так вперто дереться, грошики то треба відпрацювати, а віддавати ой як не хочеться, у неї тої совісті з народження не було.
Я робот Показати IP 23 Березня 2017 16:16
а хто рве волосся? невже яковлєв?
Серий Показати IP 23 Березня 2017 17:51
ОГо яка Вусенко. Хай спустися на землю . Вже взагалі страх втратила