USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Вимагають звільнити Єрмака. Протестувальники анонсували нову акцію під Офісом президента

21 Листопада 2021 21:04
Протестувальники на Банковій анонсували нову акцію 1 грудня. Її вдасться уникнути, якщо Володимир Зеленський звільнить керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

Про це заявили організатори протесту, повідомляє «Сьогодні» з місця події.

Акція буде безстроковою, поки президент не виконає вимог мітингувальників.

«Якщо за ці 10 днів Зеленський не звільнить керівника Офісу президента Андрія Єрмака, ми на цьому місці оголосили безстрокову акцію протесту доти, доки Єрмак буде на своїй посаді», – заявили організатори протесту, після чого закликали своїх прихильників розходитися.
Нагадаємо, ввечері сьогодні на Майдані Незалежності у Києві зібралися мітингувальники, щоб вшанувати пам'ять загиблих під час розстрілів у 2014 році. Мітингувальники розгорнули банер, адресований президенту Володимиру Зеленському та главі Офісу президента Андрію Єрмаку.

Після пам’ятної ходи та міжконфесійної панахиди за загиблими на Майдані й воїнами-захисниками, люди вирушили на вулицю Банкову до Офісу Президента. Мітингувальники намагалися потрапити до Офісу президента.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Йолка Показати IP 21 Листопада 2021 21:21
Гідність не відморозять? А воєнкомам можна автобуси приганяти. Це ж патріоти чи ні?
1 Показати IP 21 Листопада 2021 21:26
Цікаво, хто на цей раз платить мітингувальникам? Кому це все вигідно? Самі ж по собі б не вийшли, у нас лише за гроші ходять "протестувати", а інші потім слідують ефекту юрби
Що Показати IP 22 Листопада 2021 00:41
Знову майдануті?
Голова Показати IP 22 Листопада 2021 07:53
Почалося! Майдан, тітушки, провокації і заява Путіна про те що треба допомогти братам, бо Київська хунта он подивіться, що виробляє. Провалена спецоперація? Та не смішіть. А хто відповів за Дебальцево, Іловайськ, Волноваху, Крим? Хто сів чи був звільнений?
свідок Показати IP 22 Листопада 2021 08:40
Зібрались представники "Демсокири" і інших, прикормлених Порошенко, націоналістичних рухів! Все зрозуміло - розходимось...
Анонім Показати IP 22 Листопада 2021 09:30
Хтось вже скаже Порошенку,що ми його розкусили - побудувати демократію за допомогою мафії не можливо,хай вже заспокоїться - йому нічого тут не світить.
море Показати IP 22 Листопада 2021 10:26
Вже один майдан привів до війни на сході.
Анонім до море Показати IP 22 Листопада 2021 12:14
Привів не майдан, а твої роботодавці