USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Випадок у луцькій маршрутці: пасажири не дозволили висадити дитину

9 Листопада 2015 15:37
Допомогти людині — норма життя. Проте, на жаль, нерідко зустрічаються протилежні приклади.

Лучанка, пасажирка маршрутки №9, стала свідком події, яка може служити прикладом людської небайдужості.

Про неетичне поводження водіїв з пасажирами неодноразово говорили у Луцьку. Так само, як і про «висаджування» з маршруток пільговиків. Однак цього разу йтиметься про випадок, коли небайдужі люди не дозволили маленькій спортсменці залишитись увечері самій на вулиці.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла читачка Ірина, скориставшись рубрикою «Повідом новину».

«Стала свідком дуже прикрої події. Поверталася сьогодні ввечері від родини додому. На зупинці біля 18 школи сіла дівчинка років 7-8 з колом. Водію повідомила, що вона з багатодітної сім'ї, на що водій зобов'язав дитину платити за проїзд.

Дівчинка, очевидно, не мала за проїзд і вийшла з маршрутки. Нас, декількох пасажирів, це обурило, й ми запросили дівчинку назад, заплативши водієві за її проїзд», - написала читачка.

З її слів, це сталося темної пори, після 9 години вечора.

«Питання: коли, нарешті, автоперевізники навчать своїх працівників по-людськи відноситись до своїх пасажирів, зокрема до дітей? Тим більше, що це відбувалось після 9 години вечора, і видно було, що дитина їхала з тренування. Маршрутка номер 9, дівчинка сідала в неї о 9.20».

ЧИТАТИ ЩЕ: НЕБАЙДУЖІСТЬ ГРОМАДЯН ВРЯТУВАЛА ЖИТТЯ: ДВА ВИПАДКИ НА ВОЛИНІ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
777 Показати IP 9 Листопада 2015 15:56
Як добре, що у нашому світі є все-таки хороші люди. А таким водіям ще аукнеться у житті обов'язково... Він тими трьома гривнями вдавиться колись, повірте мені
543 до 777 Показати IP 10 Листопада 2015 07:12
Водії маршруток це тільки хами та люди які нехтують ПДР , покажіть мені іншого, це як в міліцію йдуть коли ніде більше не беруть бо непотріб
717 до 777 Показати IP 10 Листопада 2015 14:26
Чого ж ті хороші люди не заплатили за дитину?
так так Показати IP 9 Листопада 2015 16:04
А чому дитя в таку пору без дорослих. А таких горе шоферів звільняти і забирати ліцензії
SVV до так так Показати IP 9 Листопада 2015 19:05
Таким водіям мордяку треба начистити, тоді буде порядок. Бо наша влада тільки язика може почесати.
ВЗАГАЛІ ЧИТАЙТЕ УВА до так так Показати IP 10 Листопада 2015 20:40
ВЗАГАЛІ ЧИТАЙТЕ УВАЖНО НОВИНИ. Нас, декількох пасажирів, це обурило, й ми запросили дівчинку назад, заплативши водієві за її проїзд», - написала читачка.
Іван Показати IP 9 Листопада 2015 16:05
дайте прикмети водія або номерний знак, ми його "навчимо заробляти", скотиняку!
Анонім до Іван Показати IP 9 Листопада 2015 16:37
Цьому "заробітчанину" таки треба морду набити
Олексій до Іван Показати IP 9 Листопада 2015 19:24
Теж цікавить ця інформація.
1 Показати IP 9 Листопада 2015 16:20
А куди ж дивляться батьки, не давши дитині і гривні в кишеню?! Знаючи, що дитина буде ввечері повертатися додому, а посвідчення багатодітної сім"ї дійсне тільки у тролейбусах.
аня до 1 Показати IP 9 Листопада 2015 16:39
неправда. це посвідчення не діє тільки в таксі, а у всіх інших транспортних засобах воно дійсне!!!!!
1 до аня Показати IP 9 Листопада 2015 19:02
Луцької міською радою затверджено перелік пільгових категорій громадян для проїзду в маршрутному таксі, багатодітні сім'ї до якого не відносяться!
ТАК - ТАК до аня Показати IP 10 Листопада 2015 20:42
ВИЖ НЕ ЗНАЄТЕ МОЖЛОИВО ЦЯ ДИТИНА ЗГУБИЛА ЦЮ 1 ГРИВНБ
109 до 1 Показати IP 9 Листопада 2015 16:48
А батьки після денної та в нічну зміну на роботу на мінімалку,а там сильно не розженешся давати по грн на проїзд.
до 1 Показати IP 9 Листопада 2015 16:47
Пільги для дітей з багатодітних сімей в транспорті: "Безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання – для дітей (Закон України "Про охорону дитинства");"
Наталя Показати IP 9 Листопада 2015 17:09
Маю ще один випадок із водіями цього маршруту: моя донька, учениця 6 класу, повертаючись зі школи додому, заплатила водієві 2 грн., водій почав вимагати 3 грн. Слід додати, що дівчинка вона росла, тому водій не повірив, що вона навчається у школі, і повіз її у кінцеву, додавши: "Там розберемось, скільки тобі років". Уявіть собі стан дитини, у якої за спиною був портфель із зошитами, підручниками (десь там же і був її учнівський), але у стані стресу, коли сльози текли і руки трусились, вона не змогла його знайти. Добре, що хоч запам`ятала номер маршрутки. Отже, невже за ту одну гривню (мало того, що не віддав 1 грн. здачі) треба ОТАКЕ виробляти? Невже у нього немає дітей?
SVV до Наталя Показати IP 9 Листопада 2015 19:08
В пі**расів дітей не буває
5-й поверх до Наталя Показати IP 11 Листопада 2015 11:31
Номер в студію!!!
Пенсіонір Показати IP 9 Листопада 2015 17:30
Як на мене за проїзд мають платити всі незалежно хто він є \ чорнобилець пенсіонер інвалід чи багатодітний\ . Таким людям має доплачувати держава . Тоді водії не будуть хамити і висаджувати пасажирів і пасажири не будуть бити морду водіям . Всі будуть один одному посміхатись іне дивитись скоса що хтось платить а хтось-ні
Пенсіоеру до Пенсіонір Показати IP 9 Листопада 2015 19:27
Не згідна, водії поводяться дуже часто просто по хамськи нема чого їх випрадовувати - розмовляють з знайомимм, купляють булочки так далі. Культура гетьпропала
Самийумний Показати IP 9 Листопада 2015 17:42
все залежить від перевізників, а не водіїв, оскільки вони не хочуть втратити роботу, а для власників маршуток прибуток понад усе. В першу чергу треба наказувати власників маршуток, якщо такі випадки трапляються, то реагуйте на це. Так , "зажрались", але будьте людьми насамперед.
Юлія до Самийумний Показати IP 9 Листопада 2015 18:55
Саме цей впадок, все залежить від водія. Воно - бидло. Хай йому зустрічаються таке бидло, як він сам.
сірий Показати IP 9 Листопада 2015 17:50
Водій, безумовно, скотиняка. Це ж не дорослий, не пяний, а дитина. Навіть, якби не було цього посвідчення, то невже гадина збідніла б, якби те дитя не заплатило?
аяяй Показати IP 9 Листопада 2015 17:50
винні в першу чергу батьки,не подбавши про власну дитину.
Лучанка до аяяй Показати IP 9 Листопада 2015 18:39
Дитина з багатодітної сім'ї, батьки зайняті меншими... Тому дорікати їм нема за що
Анонім до Лучанка Показати IP 9 Листопада 2015 21:38
дитина могла і згубити гроші, і забути. І що?
Лана до аяяй Показати IP 10 Листопада 2015 13:14
Дорікати в наш час батькам не доречно,я з ніг збиваюся,щоб заробити ту копійку щоб оплатити державну безкоштовну освіту в школі,то телевізор новий потрібен,то дошка шкільна застаріла,то ноутбук вчительці купити,в мене ніхто не питає де я маю ці гроші взяти ,бери гроші принось здавай,а не здасиш дитина буде ізгоєм в класі.
Уважно Показати IP 9 Листопада 2015 18:12
Батьків до відповідальності!!!!!!
Торпмитмв Показати IP 9 Листопада 2015 19:03
Не має значення з якої сім'ї. Батьки несуть відповідальність за своїх дітей!
Ірина Показати IP 9 Листопада 2015 19:43
звичайно, вина водія є, але батьки... В таку пору і дитина одна. Багатодітні батьки мають такі обовязки як і всі.
124 Показати IP 9 Листопада 2015 20:08
а як цікаво 9-ка висажує пасажирів біля цума!!!
тетяна до 124 Показати IP 9 Листопада 2015 21:20
Причому тут цум, читайте уважно статтю!? Мова йшла про 18-ту школу.
Анонім Показати IP 9 Листопада 2015 21:37
А квитки вам видають? З цього треба починати. Заходите в маршрутку, платите гроші - вимагайте квиток. А то потім ці маршрутчики розповідають, що ніхто не їздить, перевезення - нерентабельні і треба піднімати ціну.
Анонім Показати IP 9 Листопада 2015 21:47
Маєж бути якась водійська етика( я колись доросла-згубила останні гроші і запізнювалась на роботу і водій завіз. А то дитина, вона ж могла теж згубити гроші, не мати телефону, а з батьками щось сталось( Якісь ті водії зовсім озвірівші( зі мною два дні назад підліток їхав і шофер почав вимагати гроші, хлопець каже що заплатив. Не знаю платив-чи ні, але він дитину висадив, хоч хлопець і сказав, що віддав останні. До речі це теж була маршрутка чи 9 чи 9а. Певне той самий придуркуватий водій( Розумію якщо з дорослими виясняти, але ж не з дітьми( Такі не повинні працювати(
р. ф. в Показати IP 9 Листопада 2015 22:25
Усі праві нам дреба обєднатися для захисту протів хамства! Вони приносять зло усвою родину раді наживи, вона згадає, чого в родині проблеми жалко таких, тому уних недостатки, ,баланс,
444 Показати IP 9 Листопада 2015 22:33
треба його вичислити свол*ту
тетяні Показати IP 9 Листопада 2015 23:23
якщо є системні порушення - чи то ПДР, чи в людяності... риба гниє з голови. а у 9-го маршрута безліч порушень, які чомусь НЕ ХОЧУТЬ бачити.
Роберт Показати IP 10 Листопада 2015 07:52
Якщо сім'я не має можливості забезпечувати дітей, нема чого плодитись як кролям!!! Треба реально дивитись на життя і не перекладати відповідальность на державу чи водія...
лучанка до роберта до Роберт Показати IP 10 Листопада 2015 08:47
Це держава має піклуватися про такі сімі а дитина молодець на спорт ходить а не палить цигарки а таке бидло ...бидло водія підтримує...ужретися за ту гривню
Кріс Показати IP 10 Листопада 2015 10:17
А ще ті горе водії возять не людей, а дрова! Розганяється різко між зупинками, а потім різко гальмує, треба триматися руками і ногами щоб не літати по салону. А радіо в маршрутках - це національна катастрофа. Подивіться які брудні сидіння і підлога.
Лана Показати IP 10 Листопада 2015 13:10
Прикро що ми хочемо змінити краіну але не хочемо змінюватися самі.Водій звісно бидло,мабуть не має своєі родини коли так байдуже поставився до малолітньої дитини в таку пізню вечірню пору,він ,що іі на голові мав перевозити , чи невже ця дитина зайняла півмаршрутки,що для її не знайшлося місця,А люди молодці ,що миттєво відреагували.
українцям не бути в Показати IP 10 Листопада 2015 13:34
Всі такі розумні. Це проблема етики. Треба бути людьми. Звичайно висаджувати дитину не варто було. Але хоч би один поставив себе на місце того водія якого з одного боку шарпають власники, власники власників і ще невідомо хто, а з іншого купа самозванців пільговиків хамів і алкоголіків. Люди схаменіться ви в чужому оці бачите пилинку а в своєму пенька не бачите.
111 Показати IP 10 Листопада 2015 13:52
А нікому в голову не прийшло що у водія теж багатодітна сім'я і діти хочуть їсти.?
Кріс до 111 Показати IP 10 Листопада 2015 14:10
А Ви не бачили ніколи, як до водія сідають кремезні чоловіки (їхні друзі) на передні сидіння і їздять безкоштовно?
Кріс до 111 Показати IP 10 Листопада 2015 15:22
Вірно! Тому треба зі всіх людей драти шкуру щоб своїх нагодувати
дайте відповідь Показати IP 10 Листопада 2015 14:15
Всі такі моралісти. Тролити когось за спиною Тоді 3 питання: 1) чому жоден з пасажирів не заплатив за дитину? 2) хто бажає ходити на роботу яку не оплачують? 3) що заливати в бак замість пального?
Авраам до дайте відповідь Показати IP 10 Листопада 2015 15:23
Замість пального свої мізки
User до дайте відповідь Показати IP 10 Листопада 2015 21:15
Пасажири якраз таки за ту дитину і заплатили. В статті про це написано. Але ж "чукча не читатель", так?
Дядя Показати IP 12 Листопада 2015 21:03
До вашого відома, за проїзд пільговиків, власникам маршруток платить держава. В договорі є такий пунк!!! А те що через пільги водій не получить це його проблеми!!!
ЄвроЛучанка Показати IP 21 Січня 2016 17:31
Колись стала свідком розмови водія і своїм другом, який хвалився, що перевізник виділяє йому на солярку по 22 грн/л, а він знайшов точку, де заправляється по 18, а різницю кладе собі на карман. "Давай до нас" - кликав він друзяку.... І ви мені будете після цього розповідати про "бідних" водіїв? Є, безумовно класні водії. Серед улюблених - водій 32 маршруту, який завжди голосно запитує чи ніхто не виходить, у вжитку якого завжди слова "не поспішайте, виходьте обережно", "прошу", "будь ласка". Оголошує зупинки, на яких зупиняється. Від такого водія віє позитивом. І, до слова, я колись вибігла з роботи, забувши гаманець, то він каже - нічого, наступного разу заплатите. І повірте мені, заплатила. Як то кажуть, в сім"ї не без виродка.... А у подібних описаних випадках - на інформаційній зоні завжди пишуть хто перевізник і контактний номер. Дууууже дієво.