USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Лучани скаржаться на етику водіїв громадського транспорту

12 Листопада 2014 13:12
Більшість скарг, які надходять в міськраду щодо громадського транспорту – стосуються неетичного поводження водіїв з пасажирами. Лише за остання два тижні зафіксували більше десятка таких порушень.

Про це йшлося під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка 11-го листопада.

«У групу оперативного реагування «15-80» надійшло 17 звернень, які стосувалися руху міського пасажирського транспорту з 27-го жовтня по 9 листопада. Скарги надійшли на маршрути №: 1, 2, 6, 8, 10, 12, 15, 17, 18, 19, 26а», - поінформувала директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Лариса Карп’як.

З її слів, більшість скарг стосувалося неетичного поводження водіїв з пасажирами – 8 звернень, 4 скарги надійшло на роботу тролейбусів, інші стосувалися не дотримання графіків руху.

Нагадаємо, раніше йшлося про те, що луцькі маршрутки не з’являються на ранкові рейси, а також не доїжджають до кінцевих зупинок.

Окрім того, цього року був інцидент, коли у Луцьку почубилися водії маршрутки і легковика.

А нещодавно вдову загиблого «айдарівця» Валентину Королько висадили з маршрутки, бо водій не захотів врахувати її пільгу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
пасажир Показати IP 12 Листопада 2014 13:28
Яка там етика? Село-селом!!!
пасажир22 Показати IP 12 Листопада 2014 14:01
Мало того,що порушують графіки так щей курять як поїзд!!!!!особливо маршутні таксі 12,які не висадивши всіх пасажирів починають курити!а коли їдеш з Адреналіну,то взагалі таке враження,щоїжачок в тумані!а ще не люблять коли з колясками сідають,бачите,вони спішать!!!!мене вже так придавили!
вердикт23 до пасажир22 Показати IP 12 Листопада 2014 16:31
і як ти покарав тих що курять і тих що тебе придавили?
Водій №19 Показати IP 12 Листопада 2014 14:21
ДА ви просто самі перш водіїв доводите а потім жалуєтесь що вам те не так те не так сіли б ви з 5 год ранку за руль і покрутили до 23-00 я б побачив бе яка в вас булаб нервова система так що поважайте трошкі нашу роботу)
тачка№19 до Водій №19 Показати IP 12 Листопада 2014 14:59
Дави пидалі поки не догнали і не надавали!!!
Катя07 Показати IP 12 Листопада 2014 14:53
Може вже хватить срати маршрутчиків? Хіба не зрозуміло для чого все робиться? просто наша місцева влада хоче прибрати маршрутки. А служба 15-80 тільки скарги пенсіонерів яким нєфіг робити тільки катаються, і записують. А коли подзвониш до них і кажеш, що в клубі нічному біля будинку мрак і ужас робиться, то нікому діла немає, бо то все власність наших чиновників. Чому на тролейбуси ніхто не скаржиться? вони ж взагалі їздити не вміють, як затормозять, то всі як шпроти в банці перекидаються, а тормозить на кожному кроці, бо або баба за кермом або якийсь стажер,який щойно права отримав і зразу за кермо всівся. А хами у нас всюди і ними найбільше грішать працівники держ установ. Прийдеш в ту лікарню, а воно сидить морду верне, дивиться на тебе як на гівно, а в магазинах хіба краще? так що попустіться з тими маршрутками і дайте спокій. То громадський транспорт - вам водій руку не зобов'язаний подавати, усміхатись і робити компліменти. Ми не Європа
котя до Катя07 Показати IP 12 Листопада 2014 14:59
Довго думала?:)
Вася08 до Катя07 Показати IP 12 Листопада 2014 16:26
Катя07, не ображайся, але ти клон 19-го і вівця. Потому на тебе дивляться як на гівно і вернуть морду. Ти на майбутнє пиши не "Європа", а "Гейропа", щоб з тобою все було ясно до кінця. А маршрутчики... Маршрутчики повинні кожному пасажиру по бажанню знімати штани і цілувати в самісіньку дірочку, така їхня доля.
Вова09 до Вася08 Показати IP 12 Листопада 2014 16:27
А в вас водії з електрошокерами ще бігають за пасажирами чи вже нє?
пасажир Показати IP 12 Листопада 2014 14:54
водію, ти за це одержуєш гроші і не маленьки. А те що водії хами - це точно, за гривню повісяться.
місцевий Показати IP 12 Листопада 2014 15:05
Якщо ще раз побачу, що водій 103-го, який з ранку їде по Луцьку з Ківерець, о 7.15-7.20 біля Там-Таму робить відстійник (просто стоїть хвилин 5-7) нехай не ображається! Це скільки можна ті затори робити?! Ви ВСІ маршрутки НА ВИМОГУ і не маєте права стояти і навіть зупинятись якщо немає потреби, немає пасажирів на вхід і на вихід!!! Роблять затори ВСІ ну просто жах!!! Поясніть їм що вони НА ВИМОГУ!!!
дружина до місцевий Показати IP 12 Листопада 2014 22:57
а ти поживи з маршрутчиком і тоді побачиш яка "ВЕЛИКА" в нього зарплата і тоді ти його будиш цілувати в самісіньку дирочку тільки за те шо він тебе возить.
Водій №19 Показати IP 12 Листопада 2014 15:20
до пасажир. Правильно ти мені цю гривню дасиш це раз) ???? це моя робота я шо маю машину заправляти за свої гроші бо якійсь чм..нік немає на маршутку)то хай ходить пішком а такіх за день ох як багато їздить а по друге ти мої гроші не рахуй поняв
пасажир №3.14 до Водій №19 Показати IP 12 Листопада 2014 16:18
от не повірите - була така чуйка, шо я правильно роблю, коли по можливості морожуся заплатити, зокрема, в 19-х. почитав №19-го і чуйка виросла в переконання. таким обмеженим людям гроші користі не принесуть. та й не в грошах щастя.
Водій №19 Показати IP 12 Листопада 2014 15:23
до Катя07 я з тобою згідни на всі 100%
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 17:29
більше лякає як вони навипередки гасають. в тих маршрутках трусить як на тракторі
аяяй Показати IP 12 Листопада 2014 17:31
користуюсь маршрутним таксі щодня .але хамського відношення не було ,за винятком одного разу водія на маршруті № 2 а так всі чемні
Таня Показати IP 12 Листопада 2014 21:37
правильно роблять, що скаржаться! Бо треба щось міняти! Особливо прошу звернути увагу на маршрут 26а (рейс міжрайбаза Вишків - старий ринок) !!! Часто по суботах - неділях не роблять останні рейси, тобто після 17-18 години добратись на Вишків до міжрайбази неможливо, при тому що графік руху як мінімум до 20:00 години від Міжрайбази!!!! Також, водій Черняк їздить не обережно, з телефоном в руках майже завжди, часто їздить з відкритими дверима, хочеш випригуй - не хочеш, можеш і так випасти, прижимає людей дверима, так як не дивиться! Часто не зупиняється, по тій же причині, що не дивиться, бо зайнятий розмовою по телефону або у мріях.
Іра до Таня Показати IP 13 Листопада 2014 16:09
Може водій в когось закоханий, тому не уважний і не зупиняється