USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Молодий лучанин загинув у страшній ДТП в Німеччині. Оновлено

16 Липня 2020 08:14
У західній Німеччині сталась смертельна дорожньо-транспортна пригода, у якій загинув молодий лучанин.

Близько 2:30 ранку водій фургона, навантаженого автомобілями, в’їхав у затор на трасі A10 між Рюдерсдорфом та Еркнером у напрямку до Шрее Дреєк у Німеччині, повідомляє Під прицілом з посиланням на місцеві ЗМІ.

Кабіна водія врізалась в причіп вантажівки. Транспортні засоби, що були на причепі, буквально влетіли у кабіну водія.

Чоловіка довелося вирізати з уламків, але, на жаль, допомога рятувальників була вже запізнілою. Водій помер від отриманих травм на місці аварії.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, водієм вантажного автомобіля з лафетом був молодий лучанин Віктор Щербаков.

Батько Віктора був свідком страшної аварії, адже вони працювали разом. У чоловіка залишились троє маленьких діток.

Небайдужі, які були знайомі з чоловіком, оголосили збір коштів для допомоги дружині загиблого.

ПриватБанк: 4790 7299 4790 2953 Тарасюк Аліна Михайлівна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Лучанка Показати IP 16 Липня 2020 22:17
Дайте правдиві банківські реквізити-в нього дружина Наталія,а не Аліна
Ага Показати IP 16 Липня 2020 23:02
Хто може пояснити, як октавія опинилась на даху інсігнії?
Луцьк до Ага Показати IP 16 Липня 2020 23:08
Певно від сили удару, варто задуматись з якою швидкістю тоді він рухався.
Джек до Луцьк Показати IP 17 Липня 2020 11:52
А З ЯКОЮ ШВИДКІСТЮ ВІН МАВ ЇХАТИ ПО АВТОБАНУ? 50 І В ЛІВІЙ ПОЛОСІ ТАК ЯК ТИ?
Водій до Ага Показати IP 16 Липня 2020 23:41
Інсігнія стояла на лаветі, від удару зірвалась з кріплення і залетіла під октавію яка стояла на автовозі.
Знайомий Показати IP 16 Липня 2020 23:07
Дійсно дуже дивно подала цей текст Аліна, навіть не дружина, дійсно мав із нею одну рідну дитину бо друга була не його. Можливо варто зв‘язатись із законною колишньою дружиною від якої в нього двоє діток?залишу посилання для редакції https://www.facebook.com/natasha.sherbakova.79 Співчуваю родині
Аліна до Знайомий Показати IP 18 Липня 2020 08:24
До мене ніхто не звертався і я ніяку інформацію недавала)))а його КОЛИШНЯ дружина з ним чотири роки розведена і неживе,що вона може надати!!!майте совість дайте спокій йому хоч ТАМ!!!!
В до Аліна Показати IP 18 Липня 2020 23:14
КОЛИШНІХ дітей не буває....Вони стали сиротами...Сумно
Якось так Показати IP 16 Липня 2020 23:17
Ось така моя вам достовірна інформація! Бог вернув людині те чого він заслужив, хто знав Віктора той і добре знав які борги у нього які певно ще правнуки мусять віддавати, як батько міг покинути двох рідних дітей натомість жити з жінкою і дитиною яку вона нагуляла, ось всі факти на очі, сумно що батько так виховав свою дитину, коли показував приклад як їздити п‘яним бо він ж колишній «мєнт». От і маєм наслідки така трагедія 3 дітей без батька хоча 2 вже й так були довгий час без нього.Та нехай спочиває з миром.
Аліна до Якось так Показати IP 18 Липня 2020 08:28
Шо ви за люди???? дивіться за собою!!!!у всіх своє життя!!!і це що ви пишете це просто в голові не вкладається.....про мертвих або добре або ніяк))краще б ви нічого не писали як таке...
Аліна до Аліна Показати IP 18 Липня 2020 08:30
Дітей ніхто некідав, аліменти сплачував,а те що вона не дозволяла їм спілкуватись, чомусь ви як так сильно знаєте її, про це непишете
В Показати IP 16 Липня 2020 23:43
Сумно
Знайома Показати IP 17 Липня 2020 18:35
Дуже сумно і боляче...Люба дитина, яка б вона не буле, для батьків рідна кровинка, за яку зараз розривається душа. Ми не маємо права судити. А можливо бог "не вернув те, чого він заслужив", а забрав туди, де йому буде краще і де він знайде своє місце. «Не судіть, щоб і вас не судили»
Аліна Показати IP 17 Липня 2020 19:56
Хочу відповісти в таку важку для мене мить,що все що ви пишете це Ваша думка)яка вам різниця чи моя перша дитина нагуляна чи ні...це було за довго до його появи у моєму житті))я прожила з ним два з половиною чудових роки,родила йому його кровиночку...а на рахунок його першої дружини я нічого небуду писати...бо вона сама знає чого і чому
Якось так Показати IP 18 Липня 2020 10:16
Повторюю для тебе, те чого ви і ваша родина заслужила вже давно!!! Хай спочиває з миром
Аліна до Якось так Показати IP 18 Липня 2020 11:02
Бог Вам суддя!!
Анонім Показати IP 18 Липня 2020 10:20
Не роби з себе святу невинну Аліну, які були стосунки у нього з дітьми уже всі знали, та і діло не в тому як він прожив те життя, діло в тому скільки хорошого він зробив, а тут нехай вже Бог судить