USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вищий адмінсуд остаточно поновив Кревську на посаді

16 Грудня 2014 18:18
Після трирічної судової тяганини Лілію Кревську вдруге поновили на обійманій посаді.

Вищий адміністративний суд України виніс ухвалу, якою вдруге поновив Лілію Кревську на посаді заступника начальника управління освіти Луцької міської ради. Ухвала оскарженню не підлягає. Таким чином логічно завершилася трирічна судова епопея посадової особи місцевого самоврядування з Луцьким міським головою Миколою Романюком, який двічі за свою каденцію звільняв Кревську із займаної посади.

Нагадаємо, Лілія Кревська працювала заступником начальника управління освіти Луцької міської ради з вересня 2006 року. За цей час, з її слів, не мала жодного стягнення, підвищила свій кваліфікаційний рівень, закінчила Національну академію державного управління при Президентові України, вступила до аспірантури СНУ імені Лесі Українки. Маючи 27 років загального трудового стажу, неодноразово була нагороджена грамотами й подяками.


«У травні 2011 року посаду заступника начальника управління освіти, яка існувала згідно зі штатним розписом упродовж багатьох років, несподівано скорочують, а мене, не зважаючи на протест прокурора Луцька, звільняють з роботи. Важливо додати, що в міськраді немає жодного начальника управління без заступника», - коментує Лілія Кревська.

Згодом жінка подає до суду. Виграє справу у всіх інстанціях. У грудні 2011 року її поновлюють на роботі.

Тоді, з її слів, місцеві чиновники, попираючи закон, вирішили, будь-якою ціною позбутися непокірної підлеглої. «Бач, яка – не пішла потихеньку з роботи, покірно опустивши голову, а понесла справу до суду, наробивши розголосу на всю область», - вважає Лілія.

Так, вже у 2012 році їй оголошують догану, яку, суд знову ж таки скасував.

А у 2013 році Кревська, єдина з усіх працівників ЛМР, під час атестації отримує низьку оцінку. До слова, попередня за 2009 рік пройдена успішно. І ось за 4 роки -абсолютно протилежний результат.

Посадовець каже, із 300 працівників її єдину не атестували. "Пропрацювавши на посаді заступника 6 років, маючи відповідні знання і досвід, може, я і не найкращий працівник, але точно - не найгірший", - обурюється жінка.

Відтак, жінку знову звільняють з роботи. І знову розгляд справи у Луцьку, Львові, а потім й у Києві.

Вже 14 липня Львівський апеляційний адміністративний суд виніс постанову, якою поновив Лілію Кревську на посаді заступника начальника управління освіти Луцької міськради. А 30 жовтня рішенням Вищого адміністративного суду України посадовця остаточно поновили на займаній раніше посаді. Ухвала оскарженню не підлягає.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Так Показати IP 16 Грудня 2014 19:53
А тепер з кишені Романюка треба стягнути всі виплати за вимушений прогул пані Кревської, а не з державної.
Анонім Показати IP 16 Грудня 2014 19:56
Хороша ж!нка головне справедлива
Анонім до Анонім Показати IP 24 Грудня 2014 18:37
Ви забули всі ці слова взяти у кавички
Ігор Показати IP 16 Грудня 2014 20:08
Романюб не заслуговує таких професіоналів, як Ліля!!!! Геть комсомол!!!
юрист Показати IP 16 Грудня 2014 20:17
правовий нігілізм суддів вражає
ВІН до юрист Показати IP 16 Грудня 2014 20:36
ага, ви самі грамотні
судді до юрист Показати IP 16 Грудня 2014 21:22
а ти що,проти нас
Коля Показати IP 16 Грудня 2014 22:03
Але судді не підписались)
розум до Коля Показати IP 17 Грудня 2014 10:48
Це ксерокопія документу, а на ній підписи не ставляться, а лише документ завіряється, що й зроблено на цьому документі.
Муся Показати IP 16 Грудня 2014 23:26
Ото Силка і Гребенюк закусять...
? Показати IP 17 Грудня 2014 09:27
От вам і порядний Романюк . На рівному місці створив купу проблем і Кревській і собі .
Громадянин Показати IP 17 Грудня 2014 10:14
Кревська-як працівник повний нуль, але лазити по заходах і піарити себе і дочку-великий мастак, її в двері-вона в вікно, її в вікно-вона в двері, це типовий приклад ліпучки-приживала-сама по собі безграмотна, бо і папери з помилками пише, але людині нічим зайнятись, от і мучить колектив і Романюка, не доведи , Боже, з такими стикатись, наглість і шантаж-от її кредо, а ті, що її захищають, самі такі-дай тільки трибуну і щоб нічого не робити-одним словом паразити на тілі народу.
з міськради до Громадянин Показати IP 17 Грудня 2014 13:32
Скільки можна писати одне й те саме . Все й так зрозуміло хто автор цього бруду. Лещенко,Силка, Гребенюк . Саме ці люди й підставили Романюка. Кревська народилась і виросла в Луцьку її знає багато людей .Звичайно можуть бути різні думки ,але те, що вона повний нуль - нісенітниця . Кревська - розумна ,вольова ,освічена жінка. Тому перестаньте лити бруд .Ви вже всім набридли .Гадаю , що Романюку теж.
Анонім до з міськради Показати IP 24 Грудня 2014 18:39
Розумна, а чому вище другої не атестована???
Лучанин до ? Показати IP 17 Грудня 2014 10:20
Хто сказав, що романюк - порядний? Ви подивіться кого він попризначав на посади керівників комунальних підприємств - люди з кримінальним минулим, які деребанять ці підприємства. І ніякі протести працівників, органи прокуратури не можуть вплинути на нього.
Громадянину Показати IP 17 Грудня 2014 10:36
Ви б ліпше стежили за своїми помилками! "Ліпучки-приживала". А щодо анонімного обгажування людини, то великого розуму й сміливості не треба. Якщо маєте щось сказати, то скажіть це відверто Кревській в очі. А ще вкажіть місце й час, коли будете казати. Оце буде кіно! Дуже хочеться побачити, як ваше напіживе тіло винесуть з поля бою...Дерзайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ха Показати IP 17 Грудня 2014 11:31
А скільки Кревська коридорами ОДА ходила, як Пустоцвіт був головою ОДА. Хоть би кудась просилася, На любу посаду, стиду не мала, революціонерка
Хаха до Ха Показати IP 17 Грудня 2014 11:43
А ви там чого ходили? Вас кудись взяли, довбаного троля?
14 школа Показати IP 17 Грудня 2014 11:46
Ліля Романюк(дівоче) в школі так само любила комсомол, як і Романюк. Вони з одного поля ягоди. Розумом великим не відрізнялася , а піаритись таки правда любила ще з дитинства.Давно її не бачила в місті. Мабуть не туди ходжу , а так - то вона й не змінилась дуже. Більше про неї знає Налькович ( з одного класу вони ніби)?
Анонім Показати IP 17 Грудня 2014 12:20
Скільки можна доколупувати Романюка тим комсомолом. Такий був час. Ще згадайте жовтенят і піонерів. Я була і головою ради дружини і комсоргом. То що ярлик мені потрібно вішати. І тепер працюю чесно і добросовісно на благо своєї громади. Вам не вгодиш кого не дай все тільки погане бачите От народ.
народ до Анонім Показати IP 17 Грудня 2014 12:44
Кревська молодець своїм прикладом відстоювання правди захистила простий народ. Тепер міський голова задумається чи варто так незаконно вчиняти з людьми . Це наука на все життя для Романюка.
Анонім до народ Показати IP 24 Грудня 2014 18:41
А з яких, це пір простий народ на мітинги в таких шубах ходить?
СЕРГІЙ Показати IP 17 Грудня 2014 12:21
ЛІЛІЯ КРЕВСЬКА ЧЛЕН РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА КАНДИДАТ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ЗА ПАРТІЙНИМ СПИСКОМ 2014 АКТИВНИЙ УЧАСНИК ЄВРОМАЙДАНУ ЛУЦЬКА.
З садочка Показати IP 17 Грудня 2014 12:59
В Лещенко як завжди істерика .Згадує і школу і дочку і революцію . ще за садочок забула .
тернопілля Показати IP 17 Грудня 2014 13:07
Лещенко за садочок забула , бо сама туди не ходила . Вона дуже з глибокого села родом.
Вітаю КРЕВСЬКУ Показати IP 17 Грудня 2014 13:15
В країні війна, море сліз і проблем . А Романюк грається в царя . Закон один для всіх !
очевидець Показати IP 17 Грудня 2014 14:00
Всю цю кашу заварили дві інтригантки з управління освіти . Тепер ходять по кабінетах плачуться . А розхльобувати Романюку.
журналістам Показати IP 17 Грудня 2014 15:44
Як усіх дістала Лещенко. 3 січня їй стукне 50 років. По школах заступники вже збирають гроші. Отримаємо премію ( це копійки ) і здай майже все їй на подарунок. Кума працює в садочку, то їм завдання приготувати страви на фуршет. Приходьте 5 січня під управління все побачите на свої очі.
Громадянин Показати IP 17 Грудня 2014 16:23
А я бачу за живе взяло, бо все сказане правда, а шубку могла і попростішу одягнути, а то вдягнулась як бариня і ходить нерви всім псує, плювали всі на вашу дупасту Кревську, ви її хвалите, бо велика?
Вчитель до Громадянин Показати IP 17 Грудня 2014 16:57
Ось він справжній рівень освітянина!!!)) крім того що дупаста конструктивної критики не знайшлось? Для жінки це таки справді "недолік") ото то в людей істерика!) ще почекайте її поновлення де факто і приходу в управління.....хоч нарешті педагоги перестануть боятись заходити в управління, бо та трійця вже землі під ногами не чує і людей за людей не має.
лучанин Показати IP 17 Грудня 2014 19:34
Це все дрібна риторика. Справа не в Кревській .На її місці міг бути кожен. Інша справа ,що вона цей шлях здолала. Не кожному б вистачило терпіння і сили духу.Обурює позиція міського голови. Чоловік з досвідом, а поводить себе як дилетант.Ця стаття мусить потрапити на шпальти всеукраїнських видань .Країна мусить знати своїх хероїв я маю на увазі Романюка.
Громадянину Показати IP 17 Грудня 2014 19:42
А Левченко зібралася святкувати ювілей 5 січня на робочому місці, як 2 роки тому, коли фуршет готували дитсадочки, а директори шкіл вправно протягом дня несли данину. Дійшла до того, що, ходячи по базару, натякає підлеглим, що їй подобається з одягу, а потім ті змушені їй це купувати. Чекайте на день народження телегрупу, щоб всі знали, як святкують в управлінні освіти!