USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Вийшов з нічного клубу і сів за кермо: у Луцьку затримали п'яного водія

12 Жовтня 2020 11:18
У ніч на неділю луцькі патрульні отримали виклик щодо порушення ПДР на вулиці Грушевського автомобілем Audi А4. Небайдужі описали водія та сказали, що він вийшов із нічного клубу, перебуває в стані алкогольного сп’яніння та планує здійснювати рух.

Про це повідомляють у патрульній поліції.

Патрульні помітили автомобіль, який підходив по орієнтуванню, та подали сигнал про зупинку. Однак водій не відреагував та почав набирати швидкість.

Шляхом переслідування, 24-річного водія затримали із застосуванням кайданок на вулиці Бурчака. Варто зауважити, що чоловік намагався схитрувати, видавши себе за пішохода. Однак патрульні помітили це «перевтілення». Огляд на стан сп’яніння показав позитивний результат.

На водія патрульні склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів), ч. 2 ст. 122 (Порушення правил проїзду перехресть), ч. 6 ст. 121 (Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в Україні в установленому порядку), ч. 1 ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог поліцейського), ст. 130 (Керування транспортними засобами у стані сп’яніння) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 12 Жовтня 2020 12:14
На поліцейських в суд, де докази що саме він був за кермом, може це звичайний пішохід. Чим оправдане силове затримання?
100% до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2020 12:27
Якщо це все відео і немає зафіксованого факту що саме він знаходився за кермом плюс адекватний адвокат - нічого йому небуде!!!
К.лучанин до 100% Показати IP 12 Жовтня 2020 13:41
Дійсно , в нас так роблять щоб нічого не було. Історія з Бузулуком це показала- збив по п'яні на смерть і на волі під заставу. В Україні таке відношення : " а що тут такого що пяний за кермом , ну збив когось на смерть і що...". А де , мовляв докази, і " я не я і хата не моя". І це праова держава, де повинно бути верховенство Закону? По цьому випадку поліцейські молодці , що попередили злочин. В нас кожен день ДТП. Ну скільки це триватиме?
Саня до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2020 15:12
Дійсно, відпустити водія і нехай наступного разу на його шляху опиниться Анонім із сімєю
30 років вільного па Показати IP 13 Жовтня 2020 10:43
Дуже круто, що небайдужі повідомили в поліцію, вселяє надію, що ще не всі тут пропащі душі
Рабінович Показати IP 13 Жовтня 2020 20:33
Скоріш всього вийшов з Варсаля...а точно карантин - нічні клуби не працюють )))) А от "6" з нац. гвардії типу докладають відразу і патрульна машина поліції завжди не далеко, 200м бв районі кільця біля фонтана стоїсть... класика, все оперативно ... вони працюють. А по факту на 102 навіть скоріш всього ніхто і не наберає. Все на пряму "6" - патрульний. Двічі було таке, приїжає тверезий водій (друг) заберає нас пяних доїжаємо до спорткомплексу СНУ і тут ззаду маячки червоні )))) а тут фіг Вам водій тверезий)))) Знайомі не раз купували за 200-300$ мінералку в тому ларьку.... гавпроти версаля. Удачі всім та будьте розумніші і відповідальні.
Анонім Показати IP 16 Жовтня 2020 16:52
Затримали на вулиці На Таборищі, а не Бурчака