USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Я – поліцейський, який свого часу бив міліціянтів», - Сергій Мерчук

6 Серпня 2016 17:30
Майданівець, екс-член «Правого сектору», воїн полку «Азов», а нині очільник патрульної поліції міста Рівного Сергій Мерчук розповів бандерштатівцям про те, чому вирішив стати поліціянтом. Молодий лучанин зізнався, що спочатку соромився власних намірів стати «доблесним поліцейським», адже під час Революції Гідності йому доводилось брати участь у сутичках з колишніми міліціянтами, проте з тих пір він жодного разу не пошкодував про свій вибір.

Про це та інше колишній друг «Звіробій», а нині – очільник рівненської патрульної поліції Сергій Мерчук розповів під час гутірок, що відбулися у межах другого дня Бандерштату-2016.
Болючі майданівські спогади

«Після 20 лютого ми поховали шістьох молодих хлопців віком від 20 до 30 років. Найбільш скажені побігли на Інститутську, але їх відстрілювали, як собак. Якщо хтось скаже, що це було не страшно – він брехун. То був страшний день», - каже Сергій Мерчук.

Він зауважив, що нині серед бандерштатівців, присутніх під час гутірок, є подруга «Відьма», яка у 16 років отримала 18 осколкових поранень; подруга Оленка, яка втратила свого коханого Сашка та інші гідні люди.

Я, хоч і чоловік, та все ж плакав…

Полісмен, а тоді ще майданівець Сергій Мерчук пригадав, як тоді, після масових розстрілів на Інститутській, одна із відомих депутатів, споглядаючи на закривавлені тіла, жодних емоцій не проявляла, кинула йому гроші, мовляв, на, купи собі заспокійливе.

«Але я плакав, хоч я і чоловік», - каже він.

Повернувшись, я пішов в «Правий сектор»
«Так, я поліцейський, який був в «Правому секторі», - каже Мерчук, - але нас «крутило» із середини, й ми поїхали на війну, а саме в полк «Азов». Я не скажу, що я багато навоював чи був крутим воїном, але 8-9 місяців ми провели на сході з невеликими ротаціями додому. Під час перших бойових виїздів друзі мені вибрили козацький чуб. Він залишився і до цього часу. Це моє, і я його ніколи не позбудуся, бо навіть перед страхом потрапити в полон чуб у мене залишився», - розповідає полісмен.

З його слів, тоді, під час війни, азовці втратили багато хлопців. Зокрема, 12 грудня загинув волинянин Ігор Сливка.

«Це була найстрашніша для мене втрата», - каже «Звіробій».

Я почув, що хтось набирається в ППС. В мене як у майданівця і в атошника була гостра відраза до старої міліцейської форми

«Перша асоціація: «пепеесники» - це чоловіки, які збивали по 20 гривень з п’яних малоліток. На схід я вже не міг їхати, бо там був мій рідний брат. І я почав шукати себе тут, у Луцьку.

Зізнаюсь, мені було соромно, що я подав документи у поліцію, під час так званого відбору я ховався за колоною. Думаю, «о боже, чоловіче, ти ж їх недавно бив. Куди ти сунешся?», - зізнається лучанин.
Відбирали нас, наче космонавтів

«З чотирьох з половиною тисяч чоловік пройшло 167. Сім складних відборів - ми вже були в Сокиричах. Навчання відбувалося дуже цікаво. Бороду і чуба я не збрив, посварився з усіма», - посміхається полісмен.

Спочатку нам казали, мовляв, маємо вивчити всіх депутатів і суддів в обличчя. І, борони Боже, їх оштрафувати. Мене аж тіпало…

«Але на щастя, цього робити не довелось. Після Луцька мене відправили у Рівне начальником управління. Я не розумів, що треба робити і не знав, до прикладу, що таке вхідна документація. Але правду кажуть, що якщо людину кинути у воду, вона навчиться плавати. Так вийшло і зі мною», - каже Мерчук.

Середній вік підлеглих лучанина - 25 років:

«Це мої ровесники, але й серед підлеглих є і підполковники, і мажори. Але я їм завжди казав, мовляв, хлопці, у вас ніхто не забирає людяність. Можна оштрафувати водія, який неправильно припаркувався, а можна зробити й зауваження, якщо людина усвідомлює, що вчинила неправильно. Але ж якщо людина неадекватна, я знаю точно – вона поїде в міський відділ», - підсумував поліцейський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
мент Показати IP 6 Серпня 2016 18:20
коментар було видалено
DEXTER Показати IP 6 Серпня 2016 18:20
коментар було видалено
я Показати IP 6 Серпня 2016 18:40
побільше б таких людей! успіху й усього доброго йому!
Анонім до я Показати IP 6 Серпня 2016 18:54
Терміново на процедури
Йосип до я Показати IP 7 Серпня 2016 11:39
Аваков виходь кричав під міністерством звіробій. Аваков вийшов і Сергій очолив поліцію. Зрадники майдану....
123 Показати IP 6 Серпня 2016 18:44
коментар було видалено
добродій Показати IP 6 Серпня 2016 19:30
ізолювати таких негайно
свій Показати IP 6 Серпня 2016 19:32
лікуватись
кум Показати IP 6 Серпня 2016 20:00
вот такі дурні і хворі ,, зробили революцію, а зарази вони при владі і баблі, а ми в ж.пі.
Анатоль_ до кум Показати IP 6 Серпня 2016 21:23
А злочинність після майдану як зросла? Га?
Андрій до кум Показати IP 6 Серпня 2016 22:00
Такі як ти будуть постійно там,це ваша прописка.А люди здатні на вчинок при владі...
василь до Андрій Показати IP 6 Серпня 2016 22:56
при владі ви тільки дерибаном займаєтесь, сц.куни!!! про*рали все!!!!
Воля Показати IP 6 Серпня 2016 21:08
В тюрму таких де*ілів а не в поліцію...
до всіх Показати IP 6 Серпня 2016 21:24
цікаво, а що він робить в робочий час в другому регіоні,а не знаходиться на по місцю роботи в м.Рівне, і за який рахунок добрався до Луцька
А Показати IP 6 Серпня 2016 21:31
А друг Паша виступати не буде, як спиз**ти цілого Леніна і налапшити всім, який він борець за Україну.
Анонім Показати IP 6 Серпня 2016 22:24
Янукович, рятуй!!!
аватар Показати IP 6 Серпня 2016 22:28
скоро ми буде стидатись що в нас була євро революція КТО БИЛ НИКТО ТОТ СТАЛ УСЕМ И СРАЗУ
бандерштат Показати IP 6 Серпня 2016 22:30
А і до всіх - при*урки, не буде більше ніколи леніних і ментів радянського зразка, запам"ятайте.
татшреднаб до бандерштат Показати IP 6 Серпня 2016 23:18
Запамятай і ти, що завжди так не буде, а менти будуть гірші радянського зразка.
MRG Показати IP 6 Серпня 2016 23:50
То такі як він в СБУ та міліції 2 роки тому справи попалили і зброю позабирали,з допомогою якої розбої роблять по Україні !!!
Ка Показати IP 6 Серпня 2016 23:55
Ну ще трошки і воно буде терпіти як у нього бруківкою кидають хай тоді розкаже який він класний кусок .....а
Майдан3 Показати IP 7 Серпня 2016 00:58
Хай готує табло для бруківки
віктор Показати IP 7 Серпня 2016 09:28
Бик потеряний
мерчуку Показати IP 7 Серпня 2016 09:41
Ти кражче розкажи за своі здобутки на посаді. У скільки разів збільшилось скоєних ДТП зі смертями. Роботяга!!!
ак47 Показати IP 7 Серпня 2016 11:21
Терміново в Олику налікування поки не здурів зовсім!!!!
Світлана Показати IP 7 Серпня 2016 19:01
Сергій! Тримайся хлопче!!!!!!!!!!! Бачиш як "розв*н*лись"?, Це ті що привикли жити по "безпредєлу". Вони бояться! Бійтесь!!!
Правда до Світлана Показати IP 8 Серпня 2016 12:23
Сказав як відрізав. Про воду він правильно, га#но - не тоне.
Вася Показати IP 8 Серпня 2016 11:01
коментар було видалено
Просто жінка Показати IP 8 Серпня 2016 13:28
Жах! Хіба можна звернутись до "цього" поліцейського ? Його зовнішній вигляд "вбиває". Як можна такі "гутірки" ( а це вже що? інших слів в українській літературній мові для публіцистичного стилю не знайшли? як бідно!) розповюджувати? Чи саме це наскільки сьогодні актуально? ? ?
viz69 Показати IP 8 Серпня 2016 14:48
Аж душа радіє від бесплідних завивань януковича плебеїв! Вам тільки залишається на форумі брудом обливати усе патріотичне і справжніх українців бо в житті за своє пашталакання можете і по пиці відгребти. Звеселяйте нас і надалі своїми пуканами розірваними, імпотенти суспільства!
111 до viz69 Показати IP 12 Серпня 2016 14:32
В тебе душа радіє завжди, як і у всіх психічно нездорових. По нових демократичних тарифах вже платиш?
Анонім Показати IP 8 Серпня 2016 15:53
Сходи в перукарню приведи себе в належний вид,КЛОУН ти,а не пілісейский,подивись на себе в дзеркало позо.....к.
Анонім Показати IP 23 Січня 2017 20:13
ВОИН -МАРОДЕР ПОЛКА АЗОВ МЕРЧУК СОБСТВЕННОЙ ПЕРСОНОЙ!! ПУСТЬ ЭТОТ КЛОУН РАССКАЖЕТ УКРАИНЕ ГДЕ ОН БЫЛ 3 ИЮЛЯ 2014 ГОДА!!!!!!!!!!!