USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Депутат Вусенко обізвала своїх колег. ВІДЕО

16 Березня 2017 13:07
Ще вчора Юлія Вусенко виконувала обов’язки секретаря Луцької міської ради, претендувала бути виконувачем обов'язків міського голови. І, водночас, саме вона, Юлія Вусенко, під час позачергового засідання сесії міськради колег у залі назвала «уйобк*ми».

Крім того, представниця фракції «Самопоміч» у міськраді під пильним «оком» телекамер і диктофонів дозволила собі звернутися до колишнього підлеглого, працівника секретаріату, із запитанням, яке містило нецензурну лексику.

Нагадаємо, відповідно до результатів таємного голосування, депутати міськради ухвалили рішення про дострокове припинення повноважень секретаря Луцької міськради Юлії Вусенко.

Після цього депутат Андрій Козюра запропонував колегам затвердити протокол лічильної комісії; достроково припинити повноваження секретаря; доручити головуючому на засіданні депутату Григорію Пустовіту вести засідання та підписувати рішення міської ради; доручити йому підписання рішення про дострокове припинення повноважень секретаря ради; негайно опублікувати в ЗМІ рішення.

Це, вочевидь, не дуже сподобалося Вусенко, яка, до слова, весь час заявляла, що не тримається за крісло мера. І подальші її виступи були вкрай емоційні та нецензурні.

Так, пропозицію Андрія Козюри, відповідно до процедури, поставили на голосування в цілому. Проти цього гаряче протестувала Юлія Вусенко, заявляючи, що рішення – незаконне. Проте, коли депутати таки проголосували за пропозицію Козюри, вона звернулись до технічного відділу секретаріату словами «нах*ра ти це ставиш?!»

А вже після оголошення перерви для публікації рішення та його підписання до Юлії Вусенко підійшов радикал Сергій Була, якому екс-секретар заявила: «Віддати УКРОПам Луцьк, за те, що вони бабло заплатили цим уй*бкам? Х*р!», - сказала про своїх колег по залу пані Вусенко.

Читати ще: «ВІН ЖЕ СТАРИЙ ДІД», - ОСТАННІЙ АРГУМЕНТ ВУСЕНКО ПРОТИ ПУСТОВІТА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Лучанка Показати IP 16 Березня 2017 13:20
Ай яй яй.... як не соромно. Донька вчителя!
Лучани Показати IP 16 Березня 2017 13:20
Треба щоб усі побачили і на площу вивести цю хамку. Добре що зняли а то вона б таке натворила! Так навіть ніхто з міських голів Луцька соі не позволяв висловлюватись як ця хамка невихована
Хлопи з парку Показати IP 16 Березня 2017 13:28
а не паєхала би на х*ру до садового вулиці прибирати , чи на подвір'я посуд мити. роги виросли швиденько як.
Че Показати IP 16 Березня 2017 13:38
Чим Садовий думав?
Chili Показати IP 16 Березня 2017 13:41
Це ше далеко не всі "перли"!!! Вона вже в ун-теті так відзначилася своєю "гарною і толерантною" поведінкою,що дальше нікуди! Не знаю с-ки вона заплатила Садовому,але з нею він в Луцьку точно програв на всі 100%! Перш ніж когось приймаєш до партії-треба не тільки гроші в очах бачити,а й наслідки!
Перший Показати IP 16 Березня 2017 13:59
Ха-х молодець баба, їй пальця в рот не клали бо відкусить)) розвеселила)
Оглядач до Перший Показати IP 16 Березня 2017 14:26
Їй не пальця... Їй чимось іншим треба того рота заткнути!!!
пр ділам до Перший Показати IP 16 Березня 2017 15:10
Назвала речі своїми іменами
Юля - не ім'я, а щос Показати IP 16 Березня 2017 14:38
Їй би ще туди цигарку в зуби і пляшку пива! Можливо, ця пані перепутала місце, в якому знаходиться?? Не залежно від ситаації та обставин - справжня жінка має завжди залишатись жінкою, яка не дозволить собі опускатись до рівня вуличного "базару". Сором!!!!
Андрій Показати IP 16 Березня 2017 14:49
...(жінка),"кандидат юридичних наук" Вусенко,"профеССор" Янукович...Створюється враження,що вся ця мягко висловюючись "еліта" має одинаковий освітній ценз і одинакові пріорітети.Вони розглядали населення-один, держави,друга, міста ,як донорів для задоволення своїх меркантильних інтересів...Не пані Вусенко,Вам не соромно за свою вишукану лексику?
хі хі Показати IP 16 Березня 2017 14:54
про що мова , ви гляньте її подруг вся колишня еліта версалю, то обізвати уй бками ще і так дуже толерантно!!!!!!!!!!!!!!!!1
Садовий Показати IP 16 Березня 2017 15:05
ОООООО! Нарешті Юлю прорвало! Сльози і слина ! Гнати в шию вульгарну, матюкливу дівку.
Міра Показати IP 16 Березня 2017 16:01
Ну що, переконались, що то за представник бандитський, і такі пхаються у владу, їй би до паханів з нагайкою, от вам і показала свою істинну суть.
Кіка Показати IP 16 Березня 2017 16:06
А мінуси в коментах ставлять її дружбани по пляшці, оті шль*ндри мальовані і всяка н*чисть.
Сергій до Кіка Показати IP 16 Березня 2017 17:17
А як можна по іншому свідомим людям показувати своє волевиявлення коли окремі коментарі блокують.
Луцький до Кіка Показати IP 16 Березня 2017 19:40
А що,доводилося разом випивати? Звідкіля така обізнаність? Щодо дружбанів!
учитель Показати IP 16 Березня 2017 16:20
хі-хі, гляньте скільки мінусів бандитське кодло наставило, вже всі бандюги задіяні, ото непотріб!
ВОВК Показати IP 16 Березня 2017 16:27
треба цю шал*ву показати на всю країну в новинах
Луцький до ВОВК Показати IP 16 Березня 2017 19:42
Покажіть краще тих,хто перетворив міську раду в цирк і наплювпв на закони держави і на елементарні моральні принципи!
Анонім до Луцький Показати IP 16 Березня 2017 20:32
гнусик, за"овий, пеця чоколядний, кончиніум
лучанин Показати IP 16 Березня 2017 16:54
пройде час,виберуть секретаря ,виберуть мера.Скажете що і ті були погані.Які ми самі ,на таку владу і заслуговуємо
Павло Показати IP 16 Березня 2017 17:57
Ото показала себе Вусенко хамство то це вона ще викладач? А який етикет аяяяяйй Позорить Луцьк
Саша Показати IP 16 Березня 2017 18:19
Знову деребан в Луцьку
Анонім Показати IP 16 Березня 2017 19:21
ви би ще її пахана послухали - пецю чоколядного. таке саме хамло
маким згоранець до Анонім Показати IP 16 Березня 2017 22:31
Пеця Липецкий-Рашен и Вусенко=два сапога пара!
Анонім Показати IP 16 Березня 2017 19:48
Після матюків політичній і управлінській кар"єрі цієї Вусенко піпець. В усіх ситуаціях варто залишатись людиною. Я її не знаю, але точно зрозумів, що це хамка. Треба обирати до влади порядних людей! А таких матюкливих жінок гнати від корита!
Духовний Показати IP 16 Березня 2017 20:08
А н і хто не думав що то є заказуха, сильно її брудом поливають хтось преться до корита.
Саша Показати IP 16 Березня 2017 21:20
Дійсно від жінки такий бруд, але,що казати Петя визнав. що він біля корита і нікого туди не допустить
до Луцького Показати IP 16 Березня 2017 21:57
А ти зайди в курінь і все побачиш, або в оперу, там найчастіше ті пройди зависають.
Мда Показати IP 16 Березня 2017 22:09
У цієї тьотки по жизні скули від заздрощів до всіх ходять, де не плюнь скрізь себе висовувала першою, не маючи ані талантів ані ума. Тепер її пліткарство вертається до неї 100 кг бумерангом!!! Тепер фамілія Вусенко не котується, невже буде знову гресик і чого це так зразу розлучення після зняття з посади, чоловік був ширмою, тепер може буде бідною рогатою мамою одиначкою, щоб поспівчували і було далі чим маніпулювати. Треба було сім'єю займатись і будувати щасливе життя, бо круглосуточна нянька ще не панацея, а тепер хай подумає кому вона потрібна. Сьогодні ти бос а завтра тебе не знають