USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

До волинських ЗМІ прийшов «журналістський Дід Мороз»

2 Січня 2015 19:00
Журналісти Інформаційного агентства Волинські Новини привітали «колег по цеху» та завітали у редакції Луцька в образі новорічних персонажів.

З повним міхом солодощів до волинських акул пера вирушив Дід Мороз Вадим Панафідін, Снігурка Вікторія Семенюк та ельф-помічник Іван Савич. Казкові герої завітали у редакції Волинської обласної державної телерадіокомпанії, газети «Відомості», інтернет-видання «Під прицілом», «ВолиньPost», «Слово Волині» тощо.

Дід Мороз та Снігурка цікавились у журналістів, чи чесними вони були зі своїми читачами протягом року, чи не обманювали їх, а також просили розповісти новорічний вірш чи заспівати. Натомість пригощали медійників солодощами.

Редакція видання вітає журналістів Волині з новорічними святами та бажає нових здобутків на професійній ниві у 2015 році.

На жаль, в останні робочі дні на робочому місці вдалося «спіймати» далеко не всі редакції, та й обійти за день з вітаннями всі видання міста без магії - вкрай непросто. Тому тих, до кого Дід Мороз і Снігурка не завітали напередодні 2015 року, обіцяють неодмінно привітати в цьому... Більше того, дуже скоро. На щастя, новорічних свят вистачає =)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Активна читачка:)))) Показати IP 2 Січня 2015 20:00
Класне відео!!! Респект найкреативнішим журналістам ВН - Панафідіну Вадиму, Семенюк Віці та Савичу Вані!!!!! Ви - великі молодці!!! Позитивно, креативно і весело!!! Нехай усі інші інтернет-видання беруть із вас приклад!!!!! Принагідно вітаю і вас самих із Новим 2015 Роком!!!! Бажаю натхнення, ще більше творчості на благо України та міцного-міцного здоров*ячка!!!!! МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!:))))))))
прихильниця Показати IP 2 Січня 2015 20:37
Панафідін і Вікторія - найкращі!! Молодці! Креативно!
666 Показати IP 2 Січня 2015 20:40
БЛя когось бракує...
777 до 666 Показати IP 2 Січня 2015 21:22
Кого ж?
прохор Показати IP 3 Січня 2015 01:42
Пишаюся вами! Люблю вас і надіюся в майбутньому читти вас і надалі
Анонім Показати IP 3 Січня 2015 10:20
Дуду Морозе, дай розуму ВН, грамотності редакторам (принаймі зміни Альона на мелодійне і таке рідне Оленка). Дай волі навести лад у коментарях. Зроби диво: щоб у 2015 на сторінках ВН не було тролів, типу дончанина.
петрович Показати IP 3 Січня 2015 12:15
Погода Погода у Рожищівологість: тиск: вітер: Погода у Луцьку 
Дід Мороз Показати IP 3 Січня 2015 13:48
Вітаю з 1015-тим!!! Щастя, здоровя, успіхів в журналістиці! В нинішньому році зупиніться з брехнею, а в наступному - нарощуйте позитивні бали. Не знаю, в чому "креативність" Панафідіна"? В тому, що качав мязи, а не мізки? Почніть чесне життя! Деяким журналістам цього видання елементарні ази журналістики за трьома завісами, як зворотня сторона Місяця. Будьте щасливі, живіть багато!
А чьо!? до Дід Мороз Показати IP 3 Січня 2015 22:27
А Панафідін красавчік, м'язи - це добре, знаходить час на спорт, не кожен це може, окрім того, він може захистити близьких людей, бо сильний, і журналіст професійний, м'язи жодному чоловіку ще не були назаваді. Краще бути журналістом-качьком ніж якимсь обсосом)
Ей! до Дід Мороз Показати IP 5 Січня 2015 09:28
Чуєш ти, бог грамотності, перш, ніж писати тупі коментарі вивчи рідну мову. І до речі, заздрість - це гріх. Хто ж тобі винен, що ти такий родився. Неуч! А Панафідін - красавчік - і пише гарно, і дуже симпатичний!!!!
Справжній Дід Мороз Показати IP 3 Січня 2015 17:27
Що хотілось би побажати працівникам "Під прицілом" - щоб вони нарешті згадали, що таке журналіст, усвідомили, що є більші цінності окрім грошей, дати читачам можливість читати новини, а не замовлення. Панфідін недосвідчений Дід Мороз, бо на подарунки прицілівці явно не заслужили...
Анонім до Справжній Дід Мороз Показати IP 5 Січня 2015 09:29
Біблія вчить любити ближнього, тож Панафідін вчинив по-християнськи))))))
Справжній Дід Мороз Показати IP 3 Січня 2015 17:40
Воолиньпостівцям бажаю наполегливості і терпіння у вивченні ріднесенькоі украінськоі мови або ж найняти хорошого літредактора! І відповідальності, при згадуванні у своіх текстах навіть такого смішного прізвища, як Пупкін. Бо часто схоже на те, що тексти пише саме Пупкін :)
Справжній Дід Мороз Показати IP 3 Січня 2015 17:43
коментар було видалено
;) до Справжній Дід Мороз Показати IP 3 Січня 2015 18:23
Не дозволяй собі зайвого, "справжній"
Справжній Дід Мороз до ;) Показати IP 3 Січня 2015 19:52
коментар було видалено
До ВН до Справжній Дід Мороз Показати IP 3 Січня 2015 20:45
коментар було видалено
Галина Показати IP 3 Січня 2015 19:21
Креативно, красиво, радісно. Друзі, удачі вам в новому році, щастя, добра, великої кількості читачів. А ще миру та спокою нашій рідній ненці Україні.
СпДМ Показати IP 4 Січня 2015 18:30