USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У луцькій міськраді не хочуть бойкотувати товари країни-агресора

29 Квітня 2015 16:55
Закликати луцьких підприємців обмежити торгівлю російськими товарами хотіли обранці міської громади, однак проект рішення підтримало надто мало депутатів.

Про це йшлося під час 73-ї сесії міської ради 29 квітня.

Депутат Богдан Шиба, який доповідав з цього питання, наголосив, що європейські країни переривають проекти торгівлі з Росією на мільйони доларів, водночас українці продовжують купувати товари в держави-агресора, що неприпустимо. Таким чином, він закликав колег звернутися до підприємців Луцька (не зобов’язати їх, а лише просити) , щоб ті обмежили реалізацію російських товарів.

На підтримку проекту рішення висловився голова депутатської групи «Новий Луцьк» Андрій Осіпов, який відзначив, що питання не в толерантності та бізнесі, а в звичайній логіці. Він просив депутатів проголосувати за це звернення із поваги до міської громади.

У проекті рішення йшлося про те, що, враховуючи звернення громадської організації «БОЙКОТ», постанову Верховної Ради України від 27 січня 2015 року №129-VIII, беручи до уваги економічні санкції, що введені Європейським Союзом та рядом провідних світових держав стосовно Російської Федерації, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада рекомендує юридичним особам, що створені відповідно до чинного законодавства України, громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які здійснюють господарську діяльність на території міста Луцька, максимально обмежити, аж до повного припинення, будь-які правовідносини пов’язані з реалізацією на території міста Луцька товарів, робіт та послуг, що виробляються, надаються, виконуються суб’єктами господарювання Російської Федерації.

Проект рішення не здобув необхідної кількості голосів обранців міської громади.

Нагадаємо, 29 лютого підприємців Луцька зобов'язали маркувати товари російського походження, щоб лучани не субсидували країну-агресора.

Натомість у сусідньому Рівному, того ж дня, депутати Рівненської міськради заборонили продавати товари російського виробництва.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПЕРЕЛІК «ІМПОРТНИХ» БРЕНДІВ, ЯКІ НАСПРАВДІ Є РОСІЙСЬКИМИ

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
мойша Показати IP 29 Квітня 2015 17:00
Бондарук же в військо пішов служити. Чи то фейсбукове військо?
Перехожий Показати IP 29 Квітня 2015 17:03
Давайте йти до кінця! Якщо відмовлятись - то від всього! І від газу, і від бензину, і від урану, на якому працюють українські АЕС(тобто - від електрики), і ще від багатьох інших речей, про які пересічна людина навіть не здогадуються, але без яких українська промисловість стане колом! А відмоіитись від снікерса - багато розуму не треба.
Василь до Перехожий Показати IP 29 Квітня 2015 17:22
Шановний, за снікерси частину бабла отримують пендоси, бо це їх торгова марка. Так що відмова від снікерса - це удар не тільки по "агресору", а й по пендостану! Те саме стосується й інших торгових марок.
Перехожий до Василь Показати IP 29 Квітня 2015 17:28
Снікерс, це як приклад. Адже мова йде переважно про товари побутової хімії та продукти харчування.
Ти точно Вася до Василь Показати IP 29 Квітня 2015 17:44
Пиндос - це грек за походженням, а нині житель Одеси.
Анонім до Перехожий Показати IP 29 Квітня 2015 19:42
А також МТС та Київстар - це російські компанії. Хто не скаче, той москаль! Хто користується мобільним звязком - той москаль і підтримує російського виробника.
Олег до Перехожий Показати IP 1 Травня 2015 12:55
Уран у нас свій. ми його через отих с*к ніяк не можемо вже 30 років самостійно збагачувати. Все палиці в колеса ставлять.
до перехожого Показати IP 29 Квітня 2015 17:12
Назвіть мені товар без которого у луцьку усе стане колом?
Перехожий до до перехожого Показати IP 29 Квітня 2015 17:16
Уран, нафта, газ. Ще?
Олег до до перехожого Показати IP 1 Травня 2015 12:59
Гроші.
Перехожий Показати IP 29 Квітня 2015 17:12
ШибаНутий, не став "-" на мої коменти! Тобі всеодно ніхто вже не вірить.
лучанин до Перехожий Показати IP 29 Квітня 2015 17:23
перехожий,що за хрєнь ви пишите? майте повагу до людини,бидлоття
Перехожий до лучанин Показати IP 29 Квітня 2015 17:29
До кого? До того, хто збив на смерть двох чоловік і зам'яв цю подію, не вісидівши навіть місяць? Вибачте, та в мене "повагометр" на цій персоні на -50 виставлений.
Анонім до Перехожий Показати IP 29 Квітня 2015 19:44
А скільки кредитів набрав на місто - Романюк до сих пір ті кредити виплачує. От кого першим треба посадити за грати за всі його злочини - так це шибу. А інакше ніякої люстрації у нас не буде, тільки показуха одна.
Oca Показати IP 29 Квітня 2015 17:13
Йдіть в ср@Ку! Що хочу, те й купую! А російське дешевше!
Олег до Oca Показати IP 1 Травня 2015 12:58
Купи собі матрьошку і засунь собі в зад :)
Розум Показати IP 29 Квітня 2015 18:35
Купіть в Європі дешевше, отримайте обіцяне членство і безвізи до Європи.
Anonymous Показати IP 29 Квітня 2015 18:36
мой любимый эклипс подорожал уже 12 грн стоит , он российский .. буду покупать его в любую цену ! и всё российское качественное и хорошее .... и **ать я хотел на вашу политику(отображается как удаленный)
віра до Anonymous Показати IP 29 Квітня 2015 18:46
Кацапи не користуються каналізаціею, вони с....ть в інтернеті!!!!
Анонім до віра Показати IP 29 Квітня 2015 19:23
По себе судишь?
макс Показати IP 29 Квітня 2015 18:50
Шиба Б. П., скажи для Порошенка, нехай не платить росіянам зарплату, не платить податки в казну, інші збори т.п. Він більше мене підтримує російську економіку. Тоді і я перестану купляти російські товари.
Анонім Показати IP 29 Квітня 2015 19:45
Шиба піариться і вважає що всі люди ідіоти і не розуміють скільки зла він приніс місту. А тепер вже записався у патріоти, - зараз стало вже модно гавкати на Росію.
Анонім Показати IP 29 Квітня 2015 19:47
"Богдан Шиба, який доповідав з цього питання, наголосив, що європейські країни переривають проекти торгівлі з Росією на мільйони доларів, водночас українці продовжують купувати товари в держави-агресора, що неприпустимо" - і тоталітарний газ також перестаньте купувати в Росії, беріть демократичний газ у Європі або в США, він там дорожчий, але ж що поробиш, так треба.
вовк Показати IP 29 Квітня 2015 21:37
ПОРОСЕНКО налоги платить в Кацапії то це для Шибанутого нормально/?