USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Як «молоді вовчиці» у Луцьку відривались під Олега Винника. Відео

2 Липня 2017 00:55
Концерт популярного українського виконавця Олега Винника у Луцьку, який відбувся 1 липня, був справді довгоочікуванним. Адже минулий виступ в обласному центрі Волині артист був змушений скасувати через стан здоров’я.

Концерту виконавця, безумовно, чекало чимало лучан. Не налякала навіть дощова погода, яка, щоправда, до початку дійства змінилась яскравим вечірнім сонцем.

Зауважимо, що аудиторія концерту була, здебільшого, жіночою. Проте, чимало чоловіків прийшли разом зі своїми половинками, аби послухати виступ популярного артиста.

Напевне, в особливому захваті були дітлахи, які піднімались на сцену для того, аби подарувати квіти співаку. «Будемо цілуватись?» - цікавився Олег в дівчаток, знайомившись з ними.

До слова, на концерт Олега Винника у Луцьку завітали не лише волиняни – як зізналась одна з відвідувавачок, які піднялась на сцену з квітами, вона нещодавно повернулась з Трускавця, де теж була на концерті артиста.

Слухали Винника не лише відвідувачі стадіону «Авангард», де й, власне, відбувся концерт, але й мешканці навколишніх будинків.

«Сподіваюсь, на балкони не продавали квитки?», - жартома звернувся до лучан Олег Винник.

Серед пісень, які прозвучали в цей вечір, були як традиційні хіти артиста, так і нові композиції. Проте, коли звучала «класика», то гості не стримували своїх емоцій. Так, зауваживши, що на Волині – сильні вовчиці, Олег Винник виконав свою пісню «Молода вовчиця», взявши одну з маленьких гостей концерту на руки зі словами «бачиш, маленька вовчиця, це – твоє місто».

Очікувано, що просто так артиста зі сцени не відпустили, покликавши його на біс. Однією з останніх артист виконав свою композицію «Ніно», під яку охоче підспівували присутні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Дохтор Показати IP 2 Липня 2017 01:32
Ахаха, тоже мне волчицы... приходи ко мне лечится и корова и волчица...
То точно до Дохтор Показати IP 2 Липня 2017 18:53
Не вовчиці,А ту**ци
лучанин Показати IP 2 Липня 2017 07:12
Просто ЖАХ!!!!!! Як можна слухати і ПЛАТИТИ за таке **** Повна деградація. Тепер я розумію хто голосує за лапіна і йому подібних
згідна до лучанин Показати IP 2 Липня 2017 12:11
1000000%
Знаю до лучанин Показати IP 3 Липня 2017 17:24
то ходіть у філармонію. Але ж ви і туди не ходите
Клава Показати IP 2 Липня 2017 07:47
Більше нехай не приїздить, гіршого я за все життя не бачила, це якесь цукрове цудо. А що там роблять чоловіки ??? Не зрозуміло, мабуть усі з втратою сексуальної орієнтації... Шкода що смаки так низько впали.. Краще Волинській народний хор слухати.
+++ до Клава Показати IP 2 Липня 2017 10:07
Сиди дома і неходи .Кому подобається той іде.Ти своім коментарем мені неподобаєшся це не означає що ти не повина давати коментар.Мені подобається я йду тобі неподобається нейдеш.Треба враховувати вподобання всіх сторін
Анонім до +++ Показати IP 2 Липня 2017 12:42
Ніно, віно, кіно, доміно....так, дуже змістовно))
не важно до Анонім Показати IP 26 Вересня 2017 00:06
А "Плачут иконы", "Кто я", "Мої батьки", "Ангел", "Параллели", "Ещё вчера" и т.д. не пробовали послушать?
психіатр до +++ Показати IP 2 Липня 2017 12:55
коментар було видалено
*** Показати IP 2 Липня 2017 09:43
Якщо не подобається, то не платіть, не ходіть і не слухайте. Ніхто не примушує. Концерт був дуже класний!!!!!!
Ага до *** Показати IP 2 Липня 2017 11:04
А тут хочеш чи не хочеш а приходилось слухати ту фігню, бо музика так волала шо було чути аж на сороковий!
*** до Ага Показати IP 2 Липня 2017 12:39
Так, специфіка стадіонного концерту
Осадча Показати IP 2 Липня 2017 09:51
Вчора в своїй передачі Катя Осадча чудово поспілкувалась з цим персонажем. Яке воно ... Боїться пляшку пива випити бо там лишніх 300 калорій, а що він про жінок розповідав ... м. персонажі котрі танцювали перед сценою у*****ь нафіг головою в стіну. Все рівно в ній нічого немає.
))) до Осадча Показати IP 2 Липня 2017 12:05
Людина за здоровий спосіб життя. А не за півас з сігарєткою. Нічого поганого в цьому немає
не важно до Осадча Показати IP 26 Вересня 2017 00:12
Я Вас, наверное, очень сильно удивлю, но спортсмены, тоже боятся выпить бутылку пива, потому что там лишних 300 калорий... им что прикажете делать? Не защищать честь страны, бросать нафиг спорт, и пить пиво? Вы очень далеки от идеала... Берегите нервы...у Олега всё отлично. А у Вас?
лучанка Показати IP 2 Липня 2017 09:56
От не розумію я Клаву))) та попередні записи.... Навіщо такий негатив??? Хороший виконавець, популярна музика, доказом чого є повний стадіон!!!!! І непотрібно тут розказувати про деградування та волинський хор. Тобто хто не слухає волинський хор той деградує??? що за нісенітниці??? Людям подобається і це головне. Я так розумію що пишуть гадості ті хто на концерт непотрапив!!!! Хто б в Луцьк не завітав з концертом завжди знайдеться Клава яка напише негативний відгук. Схема проста-подобається-слухайте, не подобається-не слухайте, от і все. Я так розумію якби ніхто в Луцьку концерти не давав от тоді було б добре. Тоді точно почалась би деградація!
Ахаха до лучанка Показати IP 2 Липня 2017 10:55
Да просто в Україні, я так розумію, нічого більше немає слузати))) Як прочитала його біографію - від сміху завалилась під диван)))) став популярним в Німеччині, Австрії і Швнйцарії Та це баздарство вило в одному з самих вонючих російськомовних (власники забігаловки росіяни) закладів -помийок з клопами в Гамбурзі за 4 євро в годину ))) на Празднікі 9го мая, поздоровляв всіх з Дньо Пабєди, прославляв Путіна і т.д. Воно навіть не спромоглось консерваторію в Німеччині закінчити , візу далі не продовжили бездарі - та й поїхало сміття назад в Україну! Знаю його з Німеччини, просто офігіваю, яку біографію йому зліпили)))))))
*** до Ахаха Показати IP 2 Липня 2017 12:13
А ваш талант в тому,щоб на дивані заливатись і обс....ти? Заздрісники завжди знайдуться. Як ви його знаєте з Німеччини? Може ви з ним на "ти"? Люди його люблять і про це свідчать переповнені зали і стадіони.
Ахаха до *** Показати IP 2 Липня 2017 13:06
Ото отримала Newsletter від Волинськиз Новин, тай смішно стало, як деградує місто, в якому родилась! Я живу понад 20 років у Гамбурзі, довелось з тим познайомитись ))) і то тільки по причині того, що шукав він хоч будь-яку роботу, але не***ра - скрізь незд***а! Тільки третій сорт відсталих країн збігається на нього.... але я не осуджую.... просто таланти виїхали з України давно і зробили кар'єру в тій же Німеччині - а бе***рі назад міграційною службою відправлені додому! Та ще й як згадаю, як воно рекламувало вечірки "Русский вечер Партизанов в Гамбурге" і т.подібні ..... бр**е ств***іння
*** до Ахаха Показати IP 2 Липня 2017 14:32
Його концерти проходять з переаншлагами по всй Україні. До чого тут, що Луцьк деградує? Його пісні близькі народу, тому на нього йдуть і будуть ходити. про яку відправку міграційною службою ви говорите? Він працює і надалі в Німеччині, має свою студію і записує там пісні. Про це можна говорити безкінечно і думки завжди будуть розходитись.
не важно до Ахаха Показати IP 26 Вересня 2017 00:21
Сами придумали или кто подсказал?))))) Биографию не очень хорошо изучили.
Олена до Ахаха Показати IP 2 Липня 2017 13:14
Що за брєд(((
Сюзі Показати IP 2 Липня 2017 10:20
Що за народ не подобається не слухайте. Я не є прихильницею, чула концерт сидівши в себе вдома - мені сподобалось.
Серж Показати IP 2 Липня 2017 10:36
Мда, не обтяжені наші люди розумовою діяльністю...
321 Показати IP 2 Липня 2017 11:00
Вот мужчины тут возмущаются, а ведь причина мужчины в вас, что концерты таких исполнителей востребованы среди женского населения. Его нежные, ласковый слова в песнях доходят до тонкой женской души, а как вы любите своих женщин? За попку щипнул да перегарчиком дыхнул? Здесь дело даже не в музыкальных вкусах, а в недолюбленных женщинах.
Лодырь до 321 Показати IP 2 Липня 2017 12:47
Ага, давай говори какими нужно быть нашим мужикам. Вот европейские уже стали "нежными" - гомосексуализм, педофилия, инцест. Сами европейские женщины лезут на нищих бомжей арабов и негров от безвыходной ситуации.
123 до Лодырь Показати IP 2 Липня 2017 13:36
Так так лізуть, а наші жінки за кордоном шукають чомусь чоловіків, чи не дивно?
no Показати IP 2 Липня 2017 12:07
коментар було видалено
ххзщ Показати IP 2 Липня 2017 12:18
худе сухе,лахмате,біле,тай пісні ніякі....як молжна таке слухати і "балдєть"...
112233 до ххзщ Показати IP 2 Липня 2017 13:44
Дійсно, чоловік має бути товстий, з пузом, лисий, з порепаними п'ятами, брудом під нігтями, ароматом алкоголю, мати гнилі зуби, не голений та через слово вставляти матюки)))
не важно до ххзщ Показати IP 26 Вересня 2017 00:16
Ой, не советую я Вам с ним встретиться один-на-один))))
Фигвам Показати IP 2 Липня 2017 12:18
Этот стон у нас песней зовется. (с)
*** Показати IP 2 Липня 2017 12:46
Як завжди, типовий український менталітет. Обгадити того, хто більш успішний і ніякої конструктивної критики....
Угараю Показати IP 2 Липня 2017 16:22
З ваших коментарів.... До того, хто там з Німеччини... Хочеш сказати, що в Україні одні відсталі лишилися? А саме втікло з Батьківщини і радіє за бугром? Тьфу на тебе, слабак. П.с. Народився в Україні, живу і не планую їхати на пмж нікуди. Щастя потрібно будувати тут. А щодо Вінника - та мені пофіг. Але він чогось таки добився.
Алінка до Угараю Показати IP 2 Липня 2017 18:35
Погоджуюсь. Як на мене, то це круто, що в нас є можливість в нашому місті почути Вінника, Океан Ельзи, Дзідзьо, той же Волинський хор, а кожен хай сам вирішує куди йому ходити і кого слухати. Про смаки не сперечаються. А тому, хто тут вже 20 років не живе (привіт Гамбургу), то і не приходьте до нас і в інете, ми тут самі розберемося як нам жити і кого нам слухати.
ЯЯ Показати IP 2 Липня 2017 19:30
Боже!!! Скільки желчі і завісті.Пишу зразу я не є фанаткою.Але навіщо так обс...ти людину,яка все ж таки,добилася в свому житті успіху.Хочеться спитати великих знавців музики,що слухаєте ви???Щоб він там не співав,але голос у нього є.
Аня Показати IP 2 Липня 2017 20:06
Щоб там хто не говорив, Вінник - великий молодець! Вій зайняв в українському шоу-бізнесі нішу, яка пустувала, собі на славу і прихильникам на радість! Як кажуть - всьому свій час, його зірковий час настав саме тепер! Вій достойний цього успіху!
бритва оккама Показати IP 2 Липня 2017 22:54
Дзідзьо і крапка...Для найрозумніший,найталановитіших,найнайнай українців лише Дзідзьо...Найвищій нації найвищих митців...Дзідзьо!!!
Магарита Показати IP 3 Липня 2017 19:58
А я не згідна з тобою,Вінник дійсно класний і талановитий,кращого за нього просто немає,була на його концерті і все було супер.
АНЮТА Показати IP 5 Липня 2017 14:58
Я вообще-то не являлась поклонницей Олега Винника, но после пребывания на его концерте в Луцке, я посмотрела на его творчество по новому... Двухчасовое выступление в живую, живые музыканты, мощная энергетика, искренние общение с публикой - заслуживают большого уважения! Мне понравились его новые лирические песни, очень смысловые, а також україномовні пісні! Песня " Кто я", меня вообще на "лопатки положила..." Быстрые его песни мне напоминают 90-е, мою юность и группу " Фристайл".. но этот репертуарный микс : содержательного лирического и "гоп ца-ца 90-х ", очень хорошо балансирует между собой и в результате всё получается и трогательно и весело и музыкально качественно! Ну и конечно то, что О. Винник, именно автор-исполнитель, дорогого стоит! После концерта, хотелось сказать - молодец, браво , а придя домой, задать в ютуб - Олег Винник...