USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як перерахують пенсії з 1 жовтня. Інфографіка

25 Червня 2017 18:29
Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді підвищити необхідний страховий стаж для виходу на пенсію до 25 років у 2018 році та до 35 років у 2028 році.

Про це повідомляється на сайті Міністерства соцполітики України, передають Факти.

Для цього у Верховній Раді зареєстрований законопроект №6614 і ним передбачається перегляд умов призначення пенсії за віком у 60 років з 1 січня 2018 року.

У 63 роки на пенсію виходитимуть на пенсію ті люди, у яких на 1 січня 2018 року буде 15 років страхового стажу.

У 65 років будуть виходити особи, які на 1 січня 2019 року матимуть 15 років страхового стажу, проте не матимуть 16 років.

Розмір пенсії розраховуватиметься за формулою:

Також при втраті роботи, на трирічний перехідний період, рекомендується призначати державну соціальну допомогу, якщо у людини є хоча б 15 років страхового стажу.

Крім того, можна буде докупити до 2 років страхового стажу.

З 1 жовтня здійснюватиметься перерахунок пенсій, в якому використовують показник середньої зарплати та показник вартості одного року страхового стажу, зниженого з 1,35% до 1%.

Працюючі пенсіонери також отримуватимуть повну пенсію.

У 2018 році при призначення пенсій використовуватиметься показник середньої зарплати за два останні роки, з 2019 року – за три останні роки.

Передбачається, що переглянуть розмір та умови призначення мінімальної пенсії за віком.

У мінімальному розмірі пенсію призначать чоловікам та жінкам зі страховим стажем 35 і 30 років відповідно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
скептик Показати IP 25 Червня 2017 20:44
ото вже пенсіонери заживуть на 120 євро пенсії !!!!!!!!
Анонім Показати IP 25 Червня 2017 21:53
Вінницькій вундеркінд 3,14zдів що вік виходу на пенсію не збільшиться... Середня тривалість чоловічого життя в Україні - 62 роки.., а з медецинскою "реформою" і до 60-річного віку дожити буде примарно... ( Це так "пиЖити по-новому") Навіщо вам пенсії? Вас чекають приватизації кладовища..
Роман Показати IP 26 Червня 2017 07:34
35 років офіційно працювати щоб отримати 3200*0,4=1280 грн. пенсії? Вони знущаються?
ОЛЬГА до Роман Показати IP 20 Серпня 2017 23:05
Офіційно мінімальна зарплата щось близько 1600, до 3200 її піднімають!, тож 1600*0.4=640грн!!!
Олексій Показати IP 26 Червня 2017 12:42
Ті хто ставить мінуси пишіть чому ви не згідні .
Пенсіонер до Олексій Показати IP 9 Серпня 2017 12:03
Пенсію необхідно заробити , Тепер , ті пенсіонери що ніколи або майже не працювали , отримують пенсію майже на рівні тих хто має стаж 40-55 років , а бувша компартійна номенклатура отримує пенсії 10 000 і більше , така система не справедлива
Наталія Показати IP 21 Серпня 2017 01:38
Згідна - пенсію потрібно заробити. Але як її можуть заробити люди котрим ніде працювати. Ті що змушені працювати неповний робочий день і тиждень. Ті що вимушено сидять по півмісяця у безплатних відпустках - яку їм нарахують пенсію і з яких доходів. Як будуть рахувати страховий стаж.
Дина Показати IP 11 Вересня 2017 16:39
А в сл. году пусть создадут еще одну пенсионную реформу, которая должна учитывать все ньюансы, а не только пенсионный век, чтобы там не было НАДБАВОК ПОЖИЗНЕННЫХ ДЛЯ судей прокуроров и др падаЛИ!! потому что в ИТОГЕ эти мрази получают 100-120 ТЫСЯЧ гр
оксана Показати IP 14 Вересня 2017 21:51
Українців згвалтували всіх гамузом і продовжують гвалтувати щодня,дивуючись при цьому, що їм так легко все сходить з рук! Конституція вже 4 роки не діє,маємо царя,який хоче милує,хоче карає! Віват,король!!!!
Хведір67 Показати IP 15 Вересня 2017 19:23
Пеньцейний хвонд створюють для того, щоби привладні структури використовували гроші для власного збагачення. Отой і все... Моя мати все життя працювала в колгоспі-кібуці і мала пеньцею на яку можна було за радянської купити 100 хлібів. Тепер і я на свою можу купити стільки ж... Правда, мати за квартиру та комунальні послуги не платила, бо жила у своїй хаті і топила дровами.
Анонім Показати IP 9 Жовтня 2017 00:29
Я повністю підтримую цю реформу, оскільки я все життя працювала, міняла професію з інженера на бухгалтера та в скрутні часи 90 -тих не чекала, поки мені щось запропонують, а сама думала головою як викрутитися, і стаж заробила 43 роки, а в підсумку коли вийшла на пенсію заробила не- погану суму станом на 2008 рік. А що сьогодні у мене? Моя пенсія осталася на рівні тих, хто не працював або заробляв собі гарненько на кишеню та не платив нічого, мовляв та до пенсії ще далеко. А от вона і прийшла, та не така як мріялося, а їсточки хочеться!!!