USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Як після війни: кримчанам можуть ввести талони на продукти

9 Травня 2014 09:00
У Криму збираються запровадити талони на харчування, інформує ТСН.

Із такою пропозицією виступило Міністерство промисловості та торгівлі Росії. У відомстві очікують на дефіцит сільгосппродукції через проблеми зі зрошенням. Раніше Крим був цілком забезпечений зерном, овочами та рибою. Тепер Мінпромторг пропонує адресно субсидувати нужденних і надавати їм певні продукти харчування за талонами.

Люди такою перспективою обурені і кажуть, що це крок назад, а не вперед. Кажуть, що за їжею із талонами доведеться ще стояти в черзі у якомусь магазині. Кримчани обурені тим, що є перспектива отримувати їжу по карткам, як після війни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
www Показати IP 9 Травня 2014 09:17
Брехня і провокація! Вже хоч сьогодні заспокойтесь!!! Кажуть скрізь про провокаторів, а само ТСН що робить? Хоча від цього кАналу і не дивно читати таку інформацію...
Анонім Показати IP 9 Травня 2014 09:35
Що хотіли те і мають, а Україна там не пакостить, свої проблем вище криши
волинянка Показати IP 9 Травня 2014 10:15
Це не українські канали-це анали-брехня на брехні.Заспокойтесь із тим Кримом-багато там родичів живуть-все у них добре і вони дуже радіють що мають мир і спокій і достойне життя.Хай хоч вони поживуть.
ага до волинянка Показати IP 9 Травня 2014 10:31
дурне
3333 до волинянка Показати IP 9 Травня 2014 11:43
Може б і ви до них? А то толку з таких волинянок....
справжній волинянин до 3333 Показати IP 9 Травня 2014 13:06
Підтримую. Хай валить в крим і живе там у спокої. І тут не колотить.
угу до ага Показати IP 9 Травня 2014 11:43
Цілком маєте рацію!
ого Показати IP 9 Травня 2014 11:44
Як сало без хліба!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Травня 2014 23:46
"Нам солнца не надо - путин нам светит ! Нам хлеба не надо - работу давай !" КОЖНОМУ КРИМЧАНИНУ З РАСЕЙСЬКИМ ПАСПОРТОМ ВИДАТИ ПО ЛОПАТІ - НЕХАЙ ХРОБАКІВ КОПАЮТЬ
Джулія Показати IP 10 Травня 2014 23:35
Враховуючи те, що Росія захопила частину нашої території і продовжує претендувати на інші, а Німеччина допомагає протистояти цій агресії-ВСЕ МОЖЕ БУТИ на цьому світі.