USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як Порошенко хоче за 4 мільярди купити голоси виборців

5 Січня 2019 12:48
Президент Петро Порошенко збирається витратити 4 мільярди гривень на купівлю голосів виборців.

Яким чином – пояснює на своїй сторінці у Фейсбуці журналіст Олександр Дубінський.

З його слів, так званий Томос-тур з масовкою – поїздки в регіони, зокрема на Волинь 11 січня, – це механізм створення оплаченої мережі купівлі голосів.

Як уже писав журналіст, кожна поїздка супроводжується сотнями і тисячами звезених облдержадміністраціями з районів людей. Люди зі штабу обдзвонюють місцевих мешканців і пропонують їм роботу – за тисячу гривень зробити опитування 30 сусідів з під’їзду чи з вулиці, за кого вони будуть голосувати. Далі ці анкети здаються куратору, який телефонуватиме тим, хто сумнівається, чи голосувати за чинного президента.

На це Порошенко виділив 4 мільярди гривень, звичайно, не з власних коштів, а з грошей платників податків, заявляє Дубінський. Таким чином в Порошенка хочуть охопити 4 мільйони українців і опосередковано заплатити їм гроші та купити голоси.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Виборець Показати IP 5 Січня 2019 12:56
Я гроші візьму, вони мені не поміщають, але проголосую за іншого.:)
Степан (Крымчанин) до Виборець Показати IP 5 Січня 2019 13:39
Класична психологія за----ця.
Хахаха до Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Січня 2019 15:19
Хто б казав, но не ти стьопа, бо таконо за_____ця ще пошукати треба.
дідо Показати IP 5 Січня 2019 13:02
Фонд Порошенка
Сергій Показати IP 5 Січня 2019 13:57
Правильно Дубінський каже, гроші брать - Петю нах...
Ігор Показати IP 5 Січня 2019 14:42
Чому він не має право їздити? Його значний вклад в отриманні Томосу. Всі мають голову, і як голосувати на виборах рішення кожного. В духовному плані, для країни Порошенко зробив багато.
скептик до Ігор Показати IP 5 Січня 2019 15:27
то нехай іде в монастир ченцем і там практикує духовність. заодно і покається в гріхах.
Дядя Вася до скептик Показати IP 9 Січня 2019 11:25
Духовной пищей сыт не будешь!
Анатоль_ до Ігор Показати IP 5 Січня 2019 15:31
Тобi, хлопчино, Порох зробив приемно в духовному планi, а собi Порох зробив приемно а матерiальному планi на мiльярди зелених офшорах. А зробив газ дуже дешевим людям
мама до Ігор Показати IP 5 Січня 2019 15:31
Что ты несешь? Тупо как попугаи повторяют о томосе, независимости....включи мозги - теперь даже своего патриарха нет, а зависимы теперь от Константинополя, Америки....Для Порошенко это просто галочка в предвыборной программе. Пусть решит проблемы с безработицей, коммуналкой, медициной, а не лезет, куда не просят....
Сергій до Ігор Показати IP 5 Січня 2019 18:40
Хай займається своїми прямими обов‘язками (політикою, економікою, міжнародними відносинами, війною), а не духовними питаннями! Чи може він вже перекваліфікувався? Треба було б його вибрати митрополитом його ж «церкви» імені порошенка, а не в президенти йти
Анонім Показати IP 5 Січня 2019 15:29
тупа ідея. ну пошлю я того опитувальника по адресу, а він скаже своєму шефу, що я за порхатого
Ігор до скептик, Ана Показати IP 5 Січня 2019 17:56
В монастир, нехай іде , напишіть йому лист пропозицію. Анатоль, офшорні рахунки є в кожного бізнесмена, який належить до великого бізнесу, і який буде фінансувати усіх рейтингових кандидатів на цих виборах, і якщо вони переможуть то будуть залежати від великого бізнесу. Це ті самі яйця, тільки вигляд з боку. Газ дешевим вже ніколи не буде ми не туркменістан, забудьте. Мама, ти передивилась росТВ - Америка, Константинополь, які ви примітивні. Попередні дані - на новий рік українці на продукти потратили 1 млрд.грн., за два дні до свята шаленні черги в магазинах. По пенсіонерах тут окреме питання, дійсно страшна бідність.
скептик до Ігор до скептик, Ана Показати IP 5 Січня 2019 18:52
йому такі пропозиції не цікаві. так, офшорами користується багато хто, але, наприклад, в США перераховувати гроші в офшори не вигідно, бо в США податки все-одно мусиш заплатити, а не заплатиш - тюрма. газ може бути дешевим і не тільки газ. прикладів у світі багато. щодо черг у магазинах перед святами, то вони завжди були. щодо МАМА - повністю згоден. це клініка. загалом справа полягає у тому, що УРКАїна перетворюється на автократичну псевдодемократичну державу феодального типу. 90% вини у цьому - народу, який це все толерує і 10% - безсовісних наглих олігархів, які цим користуються
всезнайко Показати IP 5 Січня 2019 17:58
нехай дає беріть голосувати всерівно немає за кого
вояк Показати IP 5 Січня 2019 18:03
Голосувати своїм розумом,а не гривнями Порошенка!
Ігор до скептик Показати IP 5 Січня 2019 19:34
Згоден з вами на всі 100%. Єдине в США гроші на вибори дають офіційно фізособи та юрособи, які обмежені сумою внеску. У нас із населення майже ніхто цього не зробить принаймі, сьогодні. Ми маємо прагнути кращих змін, але зобов'язанні цінувати позитивні зміни, які в нас відбуваються зараз. І ще чому УРКАїна а не УКРАЇНА?
скептик до Ігор до скептик Показати IP 5 Січня 2019 23:15
УРКАїна - бо потенційні урки при владі. перед тим як вимагати змін, треба точно знати як їх зробити і мати політичну волю на ті зміни, тобто мати бажання працювати на державу і людей, а не на свою кишеню
Наталі Показати IP 5 Січня 2019 21:24
Не дай боже нам обрати ще раз порошенка! Люди і так на межі бідності обібрали людей до нитки і тішаться що бідний пенсіонер пропрацювавши все життя не має гідної і спокійно старості! У нас є шанс змінити президента а незадовго і парламент! Всі прекрасно розуміємо що продавши за гроші чи за гречку свій голос ми продаєм знову 5 років свого життя у рабство
скептик до Наталі Показати IP 5 Січня 2019 23:17
на жаль, більшість людей обере гречку, а потім буде стогнати, що погане життя і не того царя обрали
kek до Наталі Показати IP 5 Січня 2019 23:28
гречку порошенко на виборах минулих не носив. тому не треба тут прибрехувати.
Микола м.Суми до kek Показати IP 8 Січня 2019 03:40
І дійсно, не носив. Тільки локшину на вуха розвішував.
Степан (Крымчанин) Показати IP 6 Січня 2019 11:49
Американские сенаторы раскритиковали политику властей Украины, пишет International Policy Digest.По мнению конгрессменов, Украина является «неуправляемой проблемой» для Соединенных Штатов и Евросоюза, поскольку в стране растет уровень агрессии и число радикально настроенных граждан. Под критику американцев попала и экономическая политика киевских властей. Парламентарии обратили внимание на ошеломляющую коррупцию и непродуктивные расходы на конфликт на Донбассе, которые сводят на нет усилия международных финансовых институтов. Кроме того, сенаторы обвинили президента Украины Петра Порошенко в использовании правоохранительных органов для выполнения политических задач и преследования своих оппонентов. 5 января стало известно, что задекларированный доход Порошенко за 2018 год вырос в 82 раза. Наибольший доход украинский лидер получил от компании Rothschild Trust.
михаил Показати IP 6 Січня 2019 19:19
Вы видали ПОП стал психологом и интересно по каким дням принимает и массаж бы не плохо. Да не верьте ни одному слову как грызло откроет так и льётся грязная ложь. А эти бабло 4 мпрд. на которые нас обули в бюджете и кинули ему как фонд, чтобы он себе любимому скупил голоса на выборах. Некоторые коммент. считают его заслуга Томос для Укр.это по слабоумию, увидите во что это выльется. Нормальным верующим это Томос и в очко не торохтит и на хр...н не нужен так как им крышу не укроешь и вера в него это что то чужое.
владимир Показати IP 6 Січня 2019 19:40
Прищавий колись казав.- гроші беріть. а голосуйте по совісті. А за пєцю ніколи і нізащо. бо як оберемо знову. то наступні п*ять років пеклом здадуться.
Ebukacapov Показати IP 6 Січня 2019 19:49
Вот выберем козломордых бойко или рабиновича и как заживём счастливо и богато..они же не будут воровать...??
Патриот Показати IP 10 Січня 2019 14:02
Люди!Жоден президент не зробив для держави нiчого хорошого!Порошенко 1 Пiдняв армiю 2Зробив безвiз 3Як нiяк пiдняв економiку 4Домовився про томос-це теж важливо для незалежностi 5Реформував владу