USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.97

Як волиняни платять за комунальні послуги. ІНФОГРАФІКА

29 Лютого 2016 08:16
Кожна десята сім'я є боржником за послуги ЖКГ. Як платтять за комунальні послуги волиняни - інформує Під прицілом з посиланням на Держстат.

Українці сплатили 62 млрд. грн з 64 млрд, виставлених до оплати.

Найкраще українці оплачують світло, на другому місці холодна вода, меншою мірою обслуговування будинку та вивіз сміття. Та все не дуже гладко йде з оплатою за газ та опалення, платіжки на яке досить великі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 29 Лютого 2016 08:28
Як можна за комуналку платити майже всю зарплату.Хотів би я побачити як шокооладний жидяка з своїм ветераном ДЦПшніком прожили на 2500
лучани до Анонім Показати IP 29 Лютого 2016 08:56
Не можеш утримувати квартиру , переселяйся у кімнату, або переїзджай у Любешів. Люди не зобов'язані тобі подавати.
Анонім до лучани Показати IP 29 Лютого 2016 09:59
А ти хто бізнемен-ворюга, чи лікар-хабарник чи суддя чи прокуро, чиновник ви всі одного гатунку.Не всі можуть жити за кордононм і працювати чи бізнсом займатися.Потрібно і в бюджті працювати,щоб вчити і виховувати ваших же дітей багачів
лучани до Анонім Показати IP 29 Лютого 2016 10:18
Не суди по собі. В Україні достатньо робіт ,щоб заробити собі на достойне життя. Жаліються тільки дармоїди та туніядці. Ніхто не буде платити зарплату зате,що тит ходиш на роботу, потрібно щось виконувати.
Василь до лучани Показати IP 29 Лютого 2016 10:04
Якщо ці люди довели до цього, то ЗОБОВ'ЯЗАНІ! І не подавати, а платити реальну заробітну плату. Тих хто знущається над людьми набагато менше, можливо їм треба виїхати і не до Любешова, а бажано за межі країни, вона ж всерівно не їх.
Анонім до лучани Показати IP 29 Лютого 2016 12:01
Мені люди не подають я плачу.А ти мабуть пільговик чи якийсь мусор колишній.І на таких як ти я мушу пллатити 2000 за квартиру.
мама мія Показати IP 29 Лютого 2016 09:02
а на 860 слабо
любопитний фінансист Показати IP 29 Лютого 2016 09:55
як зробити проплату коли затримка і зартлати, і по безробіттю не платять.Хто пропише механізм.
До любопитного до любопитний фінансист Показати IP 29 Лютого 2016 12:18
Механізм - змінити роботу на ту, де немає затримки (якщо клепка є, або руки ростуть з правильного місця) і не сидіти на шиї у держави, чекаючи на допомогу по безробіттю.
бухгалтер Показати IP 29 Лютого 2016 10:30
Це дуже просто зробити усі повинні платити 80% своєї зарплати незалежно від її розміру. Тоді усі відчують в якому місці ми сидимо. Ось як Порошенко віддасть 80% доходу за комуналку то протрезвіє.
Діма Показати IP 29 Лютого 2016 10:48
А на бари ресторани зараз літом виїзди на природу вистчає усім? Як подивлюсь влітку як люди напиваються-розважаються то явно клепки мало а платити за комунальні послуги нема чим . А на авто ганяють їдять піцу в піцерії, економити треба. Навіть в Європі люди вміють економити треба жити правильно а не привикли не за що не платити. В мене теж немає але еокномлю і плачу справно.
Міля Показати IP 29 Лютого 2016 10:49
А де взяти гроші?
лучани до Міля Показати IP 29 Лютого 2016 10:54
Кромберг від 4тисяч₴, на касе в супермаркет від 2500₴.
ЯРИК Показати IP 29 Лютого 2016 10:53
Люди вимагають зарплати великої. А скільки таких працівників-фахівців яким можна платити? Подивіться як на роботі багато халатно сидить "ганяє каву чай" перекур,розповідають як вчора гуляла як спала як їла, в соціальних сетях сидять, то за це ще платити? Придивіться кожен як в нас відносяться до роботи!!!!!!!!В державних органах сидять і думають щоб ніхто не "приліз",кричать як прийдеш щось запитати дивляться на тее з ніг до голови ,в податкових за дверими стій чекай поки вони налялякаються по телефону і так далі. ЧИ НЕ ТАК? то за таке платити? а взагалі завтра електроенергія ще подорожчає