USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Як виправдовують водія-вбивцю 10-річної дівчинки в Києві

27 Липня 2018 10:26
Адвокати водія Hummer Кирила Островського, який у Києві на смерть збив дитину на пішохідному переході, вже запустили кампанію з виправдання винуватця ДТП в очах суспільства. В результаті Островський може відбутися умовним терміном.

Про це заявив відомий журналіст, керівник проекту dtp.kiev.ua Влад Антонов, передає "Обозреватель".

"Йде класична схема "відмазування" водія, тому що вже кажуть, що він не тікав, що він скоїв наїзд на жовтий сигнал, що дівчинка вибігла на дорогу. Зараз друга сторона максимально використовує всі засоби, щоб виправдати водія перед правоохоронцями і в очах суспільства. На людей це впливає, вже кажуть, що Кирило був не так винен, що дівчинка була без матері, необережно вибігла й так далі", - заявив він.

Журналіст спрогнозував, що заарештований водій, найімовірніше, отримає умовний термін.

"Я думаю, він точно не буде сидіти в колонії за це вбивство. В Україні людей взагалі дуже рідко садять в колонію за смертельні аварії. Якщо є певні гроші, можливість найняти адвоката - дуже рідко хто йде в колонії через ДТП – навіть із загиблими", - наголосив він.

При цьому Антонов вважає, що Островський, незважаючи на його виправдання, намагався втекти з місця смертельної ДТП.

"Я особисто спілкувався з двома водіями, які затримували цього чоловіка. Вони були на місці й бачили все. Вони стояли на світлофорі на червоне світло, цей чоловік збив дівчинку і поїхав далі. Вони одразу почали переслідування, і через 250 метрів їм вдалося заблокувати автомобіль і змусити водія вийти. Це була справжня спроба втекти", - зазначив він.

"За словами людей, які затримували, він поводився дуже агресивно і досить дивно. Це може бути шок або дія якихось препаратів – це вже мають винести вердикт медики. Але те, що він відмовився від здачі якихось своїх рідин, говорить про те, що є певна лінія захисту. У цьому випадку сторона водія поводиться досить стандартно", - заявив журналіст.

На думку Антонова, захист водія розраховує на те, що інтерес суспільства до справи буде падати в геометричній прогресії з кожним днем: "Через місяць ця історія з дівчинкою вже не буде так цікава суспільству, як зараз".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Злий Показати IP 27 Липня 2018 11:07
Думаю батьки дівчинки цього не подарують вир*дку.
Онаній до Злий Показати IP 27 Липня 2018 11:22
ТА там бабкі рішають!
Анастасия до Злий Показати IP 1 Серпня 2018 18:15
В нашей стране нет порядка!!!
Анонім до Злий Показати IP 1 Серпня 2018 18:37
Нельзя допустить,что бы этого урода оправдали!!!!!Не он дал жизнь этому ребёнку и он не имел права забирать её!!!!!
—— Показати IP 27 Липня 2018 11:36
Це центральна частина міста, там мусять бути камери які це все зафіксували!!!
Анонім до —— Показати IP 30 Липня 2018 17:46
Доср*ки твои камеры
valdis peish Показати IP 27 Липня 2018 12:16
ну вийде умовно - і буде перебіжками пересуватись або забарикадується дома - бо завжди буде о*ко жим жим- потім все одно п**лу хтось забье
Волиняка до valdis peish Показати IP 27 Липня 2018 13:24
а беркутовці перебіжками пересуваються??
Лол Показати IP 27 Липня 2018 13:40
Діло Зайцевої так само зливають по трошки, потянуть час, а потім взагалі вийде що він був правий на 100%, то є Україна крихітко, змиріться
Owles_91 Показати IP 27 Липня 2018 15:14
Як не сяде то в кращому потрапить в реанімацію. Таких виродків треба нахр*н лінчувати.
Сектант Показати IP 29 Липня 2018 09:01
Ви диванні картєлі і пальцем його не тронете, як і будь хто інший, якщо буде условка
Чучундрiй Iпполiтови Показати IP 29 Липня 2018 23:01
Вон Зайцева шестерых убила и её отмажут, почему этот за один труп сесть должен?
Алла Карбышева Показати IP 30 Липня 2018 11:04
Они , эти мажоры . думают , что все и всех можно купить за деньги , ничего как говорят , от Бога не откупится!!!
Євген Показати IP 30 Липня 2018 16:04
Отже нам треба не давати спуску цій справі, кожного засідання виходити під вікна суду, вимагати чіткого розслідування й такого ж покарання. Інакше завтра під колесами може бути кожен з нас, а зі своєю системою відкупів та відмазок, вони будуть чавити нас щодня пачками, особливо не парячись кепськими перспективами. Свідкам наразі потрібна охорона, аби на них не тиснули, не купили й не залякали.
мимо проходил Показати IP 10 Серпня 2018 07:01
Соболезную родным погибшей девочки... Мое мнение такое: ребенка уже не вернуть, маме нужно взять деньги от виновного (если дают). Какая разница ей от того, сядет он или нет?