USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Скільки треба мати грошей, щоб перетнути кордон по безвізу

18 Травня 2017 12:47
В Євросоюзі розповіли, скільки українці повинні мати мінімум грошей при безвізовому перетині кордону.

Як відомо, у середу в Страсбурзі було підписано угоду про безвіз України з ЄС. Вже з 11 червня візи українцям для поїздок у Європу не потрібні. У зв'язку з цим ЄС запустив сайт про правила безвізу для українців, де в простій формі висвітлюються головні аспекти для подорожей, інформує УНІАН.

Відповідна карта опублікована на сайті "Мандруй відповідально" представництва ЄС в Україні. Згідно з нею, найменші вимоги в Угорщині – близько 3,2 євро на день, тоді як у Іспанії найбільші – 71 євро в день, а при собі мати мінімум 637 євро. Втім, якщо їхати до Бельгії і зупинитися в готелі, то потрібно розраховувати на 95 євро в день. Однак у разі поїздки до конкретних людей необхідна сума значно нижче – 45 євро в день.

Норвегія - 500 норвезьких крон, тобто 1580 грн;

Фінляндія - 30 євро в день (880 грн);

Швеція - 47 євро в день (1370 грн)

Естонія - 86 євро в день (2,5 тис. грн);

Латвія - 14 євро на день (400 грн);

Литва - 40 євро в день (1100 грн)

Нідерланди - 34 євро (1000 грн);

Польща - 300 злотих (2 тис. грн) перебування до трьох днів, 100 польських злотих (800 грн) на день, якщо перебування більше 3 днів;

Німеччина - 45 євро в день (1300 грн);

Бельгія - 45 євро (1300 грн) - іноземці, які зупинилися у приватних осіб. 95 євро (2,8 тис. грн) - іноземці, які зупинилися в готелі;

Люксембург - мінімальна сума коштів визначається індивідуально; Чехія - 40 євро (1100 грн) в день до 30 днів;

Словаччина - 56 євро в день (1600 грн);

Франція - 32,50 євро (1000 грн) - особи, які мають підтвердження наявності житла. 120 євро (3500 грн) - особи, які не можуть підтвердити наявність житла;

Швейцарія - 91 євро (2600 грн), 27 євро (780 грн) - для студентів;

Ліхтенштейн - 91 євро (2600 грн), 27 євро (780 грн) - для студентів; Австрія - на індивідуальній основі;

Словенія - 70 євро (2 тис. грн), 35 євро (1 тис. грн) для неповнолітніх у супроводі батьків;

Угорщина - 3 євро (90 грн);

Італія - 269,60 євро (7,8 тис. грн) на одну людину на строк до 5 днів, для груп туристів менше;

Іспанія - 71 євро (2 тис. грн);

Португалія - потрібно мати при собі суму в 75 євро (2,2 тис. грн), а також суму з розрахунку 40 євро (1100 грн) в день перебування;

Мальта - 48 євро в день (1400 грн);

Греція - 50 євро (1400 грн) в день, мінімум 300 євро (8,7 тис. грн) на 5 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
кхе Показати IP 18 Травня 2017 13:09
хахахахахахахах а раніше за 45 євро зробив візу і вперед. )))))))))))))))))))))))))))))))))
Микола до кхе Показати IP 18 Травня 2017 14:06
Не 45, а 35 євро!!!!! БезВіз рулить!!!!!
Кому до Микола Показати IP 18 Травня 2017 15:07
зручніше і дешевше робити візи в консульствах і їздити з закордонними паспортами - будь ласка, ніхто ж не забороняє.Неодноразово про це наголошували. В чому проблема?
Анонім до Микола Показати IP 19 Травня 2017 00:34
вимоги щодо наявності засобів для перебування були завжди
Леонід до кхе Показати IP 18 Травня 2017 15:41
Ви,мабуть,на кордоні ще ніколи не були. Ви будете здивовані,але прикордонники Польщі,наприклад,завжди цікавились коштами,які ви маєте з собою.Коли ж тепер,в основному,подорожуючі тримають в кишені платіжні картки,то такі питання практично не задають. Перевірити складно.Скоріш за все так буде і надалі. З якої причини Ваша радість?
Лопатою по ваті до кхе Показати IP 18 Травня 2017 15:51
От зразу видно що ти візи не робив ні разу, і за кордон не виїзджав. Раніше, аналогічно, при виїзді за кордон вимагалось наявність коштів, необхідних для перебування за кордоном. Суми приблизно ті ж самі. І вартості візи ти не знаєш... Хаха, бідолага, сидиш як тхір, ніде не був, от і в коментаріях обіср*вся.
Кхе до Лопатою по ваті Показати IP 18 Травня 2017 22:07
По перше я нікого не ображав, а висловив свою думку, по друге у мене достатньо фінансів щоб поїхати за кордон коли я схочу, по третє я нікого не ображав і якщо для того аби висловити свою думку Вам шановний требе когось обізвати то щож це Ваші статеві труднощі. АЛЕ хамло воно завжди залишиться хамлом хоч і з візовим режимом хоч без нього і щодо того хто обіср..вся то Ви своїм помелом у роті так прошу Вас зі своїми близькими розмовляйте, а не з людиною, яка лише висловила свою думку своїм коментарем. Європеєць блін ....
Кірик Показати IP 18 Травня 2017 15:57
Не безвіз нам треба, а припинити цю братовбивчу, нікому не потрібну війну, вона то декому ой як потрібна!
! до Кірик Показати IP 18 Травня 2017 17:21
І що саме цікаве, всі мертвечуковсько-фірташовські вживають слово "припинити" війну, а в поясненнях говорять про здачу територій на умовах Карліка - Шизофреніка. Поки РФ ія не прибереться з України, або ми самі її гне приберем, доти ніякого припинення війни не буде. А все чого добиваються тварини типу шуфрича, бойка, королевської говорячи про пррипинення війни, так це запутити пуйла в Україну і роздерти Україну, звичайно прикриваючись миром, слізьми, у ще московськими попами. Іуди, другого слова до цих миротворців немає!!!
Ореста до ! Показати IP 19 Травня 2017 20:28
Зараз Україна і так вже роздерта і розграблена. Не треба і сторонньої допомоги. Дуже шкода, що ви цього досі не побачили. От поки тут будуть проживати такі люди як ви, не стане наша Рідна Україна сильною, багатою і квітучою країною!!!
! до Ореста Показати IP 19 Травня 2017 21:28
Україна буде і багатою і квітучою, не дивлячись на те що тут очевидно будуть проживати мартвечуковці типу вас. Україна буде і багатою і квітучою, не дивлячись на всі ваші "миротворчі" потуги!
Сіон до ! Показати IP 6 Серпня 2018 22:25
Ніколи Україна не буде багатою і квітучою.
Думка Показати IP 19 Травня 2017 01:32
А якщо людина інвалід , то хіба платить 35€? Начебто ні. Тому можна і не знати 25 € чи 45€! Взяв гроші і мандрує,і не знає скільки та віза коштує!
Лесь Показати IP 19 Травня 2017 13:24
Людей за лохів тримають, вилізуть з села і пруть потім за кордон а потім фото добавляють як там відпочила як там , або чоловік накраде грошей -чиновник і потім його жінка і діти їздять і фото викладають в соціальних .... сміхота і бидлота все це безвіз. Краще б свою країну розвивали і не втікали бо і в Україні краса і землі і природа найкраща.
Олег Показати IP 19 Травня 2017 14:30
А якщо в мене кредитка? Хто знає скільки там коштів?
Санька до Олег Показати IP 20 Травня 2017 23:28
Напевно ти ?!
Тетяна Показати IP 9 Червня 2017 18:10
В яких офіційних джерелах можна прочитати про умови перебування за кордоном по безвізу? Може хтось знає, на яких сайтах ЄС є ця інфо (щодо фінансових зобов'язань)? Мали вийти правила, але коли будуть точно - невідомо. Для перебування в Іспанії потрібно 71 євро на людину. Це на 6-місячну дитину теж розповсюджується? Так як плануємо їхати в кінці червня по безвізу, двоє дорослих та немовля. Також, в цій статті є речення, що в разі поїздки до конкретних людей, сума зменшується до 45 євро на добу на людину. Це стосується всіх країн, чи тільки Бельгії? Бо їдемо по офіційному запрошенню родича. Можливо, в редакції агенства хтось в курсі?
Анонім Показати IP 3 Липня 2017 11:05
Якщо ідеш до батьків з дитиною скільки потрібно мати з собою грошей?