USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Які двори Луцька відремонтують у 2016 році

25 Січня 2016 16:35
Перелік прибудинкових територій, капітальний ремонт яких фінансуватиметься з міського бюджету, рекомендувала 25 січня постійна комісія Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

До пропонованого переліку прибудинкових територій, що фінансуватимуться за кошти міського бюджету, увійшло 56 дворів. Так, об’єктами незавершеного будівництва є прибудинкові території на вулиці Конякіна, 12, 12а, 12б, бульварі Дружби народів, 13, вулиці Бенделіані 1а та 3а, Володимирській, 95, 95а, 96, 97, 99, по проспекту Соборності, 12, 14 та 16.

Не виконані у зв’язку з відсутністю фінансування були роботи по дворах на вулиці Писаревського, 9, 11, Потебні, 52а, по проспекту Грушевського, 23, 25 та вулиці Степана Бандери, 18, 20, 22.

Решта дворів, що увійшли до списку у 2016 році: Київський майдан, 11,13, Вавілова, 5, Соборності, 30, Соборності, 32, 32а, 32б, Відродження, 12, 14 – Гетьмана Сагайдачного, 29, Волі, 43, 45, Бенделіані, Гордіюк, 4, 4а, 8, Волі, 22, Молоді, 19а, 21, Львівська, 63, 63а, 63б, Кравчука, 10, 12, Гордіюк, 27, 31, 33а, Гордіюк, 29, 33, 35, В’ячеслава Чорновола, 2, 2а, 2б, 2в, Грушевського, 16,18, Відродження, 20, Ветеранів, 17,19, Володимирська, 103, Володимирська, 111, Гетьмана Мазепи, 49, Гнідавська, 63, 63б, 65, Львівська, 61, 61а, 61б, Захарова, 12, 14, Коперніка, 27, Миру, 2, 4, Грушевського, 7, 9, 9а, Соборності, 38, 38а, 40, Соборності, 42, 42а, Волі, 49, Польова, 1, 3, Відродження, 10, 10а, Волі, 37, 39, 39а, Кравчука, 1, 3, Винниченка, 23, 25, 27а, 29, 31, Бенделіані, 5, Відродження, 18 – Січова, 1, Грушевського, 14, Шевченка, 37, 37а, Степана Бандери, 11, 13, Кравчука, 22-24, Федорова, 8 та Стрілецька, 31-35.

Депутат від фракції УКРОП Юрій Безпятко поцікавився в директора департаменту ЖКГ міськради, чи робиться виїзд на ділянки, які вважають аварійними. Так, він пропонував вивчати стан водопроводу та інших комунікацій на ділянках, де запланований ремонт, аби не виникало таких ситуацій, як із двором на вулиці Конякіна, 12, 12а та 12б.

Іван Кубіцький відповів, що перед початком ремонтних робіт звертаються до «Луцькводоканалу» та теплопостачальників щодо можливих проблемних ділянок. Щодо вказаної ділянки, він зауважив, що заміни потребували 860 метрів трубопроводу, а ДКП «Луцьктепло» не могло вчасно приступити до робіт через фінансові проблеми.

Голова комісії Андрій Козюра запропонував затвердити перелік, що пропонується, а під час наступного засідання розглянути доцільність внесення у нього змін.

Юрій Безпятко зауважив, що прибудинкова територія на вулиці Наливайка, 10а та 10, як свідчить у відповіді, яку отримав депутат на запит, була включена до переліку. Натомість, у списку, що пропонується депутатам зараз, її немає. Він наголосив, що після кожного дощу на вказаній ділянці утворюється «справжня Венеція».

Іван Кубіцький відповів, що при укладенні переліку вибирали між цим двором та двором на вулиці Гордіюк, 4 та 4а, де ситуація, з його слів, ще гірша і неможливо навіть проїхати.

Члени комісії вирішили затвердити чинний перелік і повернутися до розгляду внесення змін до нього тоді, коли розглядатимуть зміни до проекту бюджету.

ЧИТАТИ ЩЕ: У МІКРОРАЙОН ЛУЦЬКА «НЕ ДОЛІТАЮТЬ ПТАХИ», НЕ ЗАЇЖДЖАЄ ПОЛІЦІЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Хто є хто Показати IP 25 Січня 2016 17:50
З першого дня почав свій дворик облагороджувати.
Наталiя Показати IP 25 Січня 2016 18:01
Пiдкажiть, я проживаю по пр.Грушевського 9, в нас i 9 а немае стоянок для автомобiлiв,що можна зробити щоб стоянки внесли в план ремонту
Автодор до Наталiя Показати IP 25 Січня 2016 18:23
Збирайте гроші на хабар і приносьте тоді зробим вам у дворі все що захочете.
Андрій до Наталiя Показати IP 26 Січня 2016 23:03
Паркувальні місця це пів біди,от дах зробити в 9 будинку якій аварійний неможуть вже років зо три ,про асфальтоване покритя в дворі я вже промовчу
а Показати IP 25 Січня 2016 18:40
Молоді 17б - траса для мотокросу (50 м) - напевно такою і залишиться!!!
Бандерівка Показати IP 25 Січня 2016 18:44
Даааа. З 2011 року пишем заяви щоб зробили наш двір. Підписи, заяви і тп. Заяви пропадають і тільки обіцяють, головне наш будинок Вул Степана Бандери 15, а ремонт будуть робити в 13 обідно,,,, Люди порадьте, що робити?
а до Бандерівка Показати IP 25 Січня 2016 19:18
Запрошуєте свого свіжоспеченого депутата, водите по дворі, добре пригощаєте, співаєте оди і діфірамби, а там, гляди, і двір зробиться!
андрій до Бандерівка Показати IP 26 Січня 2016 23:00
Заселіть в свій будинок депутата міськради і все стане на своі місця
Тарас Показати IP 25 Січня 2016 18:58
Скажіть будьласка коли у вас дійдуть руки до Січової-5, скоро після дощів у 7-й двір на байдарках плавати треба буде? Діти їздять по проїзджій частині вулиці, бо асфальт у дворі більше підходить для траси змагань з перепонами.
Міська влада до Тарас Показати IP 25 Січня 2016 19:31
Ми повсякчас дбаємо про Ваше здоровля, сворюючи, де це можливо, прекрасні умови для занять веслувальним спортом, дайвінгом, бігом з перешкодами, стрибками і т.п. Тому, шановні мешканці не жалійтесь, а використовуйте найменшу моживість оздоровитися! Всім здоровля і процвітання!
Громадянин Показати IP 25 Січня 2016 19:48
А на молоді 19 в цій жизні зроблять колись дорогу???? Шановні депутати - інваліди мозгові?????
лучанка Показати IP 25 Січня 2016 19:56
А от цікаво ,на вулиці Богачука колись покладуть асфальт ,чи тут його ніколи не буде .І це центр міста ,за податковою.
Ківерцівска Показати IP 25 Січня 2016 21:15
Йо...п в..шу маму. На Ківверцівській шо небудь колись зробите?
таня Показати IP 25 Січня 2016 21:33
добре що соборность 14 поремонтують бо маємо 2 машини WOLKSFAGN JETA та MERSEDES VITO ПРОЖИВАЮ НА 9 ПОВЕРСІ І ХОЧУ БАЧИТИ І СТАВИТИ МАШИНИ У ГАРНИЙ ДВІР! як ставити машини у багнюку?
Від їхньої мами Показати IP 26 Січня 2016 00:08
Ківерцівська включена в проект переліку. Подивимось чи вистачить часу та грошей.
Біда Показати IP 26 Січня 2016 01:53
Відродження 9 вїзду до двору вже немає,одне болото
Таня Показати IP 26 Січня 2016 09:20
А коли ж будуть прибирати незаконно встановлені металеві конструкції в дворі пр. Соборності 25Б, чи тут все законно, може, поясніть.
Оля Показати IP 21 Квітня 2016 16:38
Мені дуже цікаво чи коли небудь дороблять дорогу на Конякіна 12, 12а і 12 б. Романюк обіцяв до зими буде асфальт лежати, але ж то було перед виборами. Вже рік стоїть болото в перемішку в камінюками. Дякуємо нашому меру за чудову роботу і виконану обіцянку , головне вражає оперативність. Шкода на страрших людей дивитися, які, долають шалено важкий маршрут до магазину, аби купити хліба. СОРОМ!!!!
Vic до Оля Показати IP 5 Травня 2016 21:21
Пані Оля, спробуйте написати звернення до міськради або ж як мінімум подати сигнал на www.opencity.in.ua, який прив'язаний до Луцького ЦНАПу. Крики душі на сайті новин приватної власності навряд чи допоможуть Вам зробити ремонт прибудинкової території.