USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Яким ви бачите Театральний майдан у Луцьку? Опитування

10 Жовтня 2019 22:20
Лучанам пропонують допомогти реконструювати Театральний майдан.

У фейсбуці з’явилася сторінка НОВИЙ.Театральний.

«Мене звати Театральний Майдан і почуваюсь я, чесно кажучи, не дуже. В програмі, запропонованій групою анонімних урбаністів, є 12 кроків і я планую пройти їх разом із вами. Підписуйтесь на мій блог, і, обіцяю: одного дня ми святкуватимемо нове життя разом, сидячи на траві та зручних лавах, влаштуємо пікнік та спостерігатимемо, як бавляться наші діти. З вас — лайк та співпраця, з мене — мета стати вашею улюбленою центральною площею», – йдеться у дописі.

Усім охочим пропонують заповнити анонімну анкету. Зокрема запитують про важливі для вас місця на майдані, скільки часу ви зазвичай там проводите і що б хотіли покращити.

Зібрані дані ляжуть в основу розробки концепції реконструкції майдану.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Тверезий Показати IP 11 Жовтня 2019 00:01
Дайте спокій тому Майдану ремонтуйте дороги по місту !!!!!!!
ДЕ до Тверезий Показати IP 11 Жовтня 2019 10:20
Майдан добре виглядае. Треба тільки прибрати брила "фонтану".
санітар Показати IP 11 Жовтня 2019 05:42
Бачу без парковки автомобілів. Ви подивіться на площу ц центрі міста: кладивище автомобілів! Хто де хоче, там і ставить. Де муніципали!? Чому пустились берега!? на базарах стирчать, щоб копійчину заробити!?
Сергей Показати IP 11 Жовтня 2019 06:04
Майдан в Луцке без шмона от Биотек.
громадянин України Показати IP 11 Жовтня 2019 09:15
Треба використати бомбосховище, яке йде від театру аж до будинку укртелекому на проспекті. Там місця для підземної парковки аж занадто. По проекту воно мало вміщати до 50000 (п"ятдесяти тисяч чоловік)!!! І купа магазинів та кафе... Все одно пустує.
Анонім Показати IP 11 Жовтня 2019 09:31
Центральний майдан Луцька для весілля та святкування,розважальних заходів державного маштабу,,,ніяк не для трауру
ага до Анонім Показати IP 11 Жовтня 2019 09:48
а відспівування померлих в соборі? то як.
Воно Показати IP 11 Жовтня 2019 21:22
Обов'язково потрібно ларьочок, щоб можна було купити пиво чи чіпси, і серветки