USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Янукович із Пшонкою та Захарченком «заговорили» з Росії. ВІДЕО

13 Квітня 2014 22:07
Екс-президент України Віктор Янукович вчергове виступив із екстреною заявою з Ростова-на-Дону, коментуючи ситуацію, що склалася на Сході України, - повідомляє Еспресо.TV.

«США несуть свою частку відповідальності за розв'язування на Україні громадянської війни, вони грубо втручаються в події, вказують що робити», - зазначив він, хоча зі зрозумілих причин не говорив про роль Росії у конфліктах, спровокованих на Донеччині та інших східних областях України. Ще зовсім недавно Янукович наказував стріляти в активістів Майдану, а тепер сам закликає не застосовувати силу до сепаратистів, які розвалюють країну.

«Народ України ніколи не прийме диктату, особливо диктату націоналістів», - патетично заявив Віктор Янукович.

Він вважає, що Україна однією ногою вже вступила у громадянську війну і просить військовослужбовців не виконувати «злочинні накази» нинішнього керівництва країни, не стріляти в український народ. «Вам цього не пробачать» , - заявив Віктор Янукович, звертаючись до силовиків.

Українські силовики прийняли рішення про спецоперацію на сході України після зустрічі з директором ЦРУ, заявив Янукович. З його слів, США безпосередньо причетні до подій на Україні, вони діяли через свої дипломатичні можливості, а також спецслужби.

«Директор ЦРУ Бреннан фактично санкціонував застосування зброю і спровокував кровопролиття на Україні», - сказав Віктор Янукович, не розкриваючи звідки в нього подібні дані.

У прес-конференції також взяли участь втікачі, підозрювані у масових вбивствах українців, колишній керівник МВС Віталій Захарченко та екс-керівник Генеральної прокуратури Віктор Пшонка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
ВАСЯ Показати IP 13 Квітня 2014 22:15
ТОЙ ПІ*АР ПОВНІСТЮ ВТРАТИВ РОЗУМ . ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО ВІН ЧЕАЄ ПОВЕРНЕННЯ НАЗАТ ДО КОРИТА . І ПРОСИТЬ ВСІХ, ЗДАЙТЕ УКРАЇНУ ХУТІНУ ,А НЕ ТО ВАМ БУДЕ ВСІМ КАПЕЦ . *ІСЮ В ПОПУ ,А НЕ УКРАЇНУ ..... СХІД І ЗАХІД РАЗОМ....
Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 22:20
Спасибо пиндосии , за войну в Украине.-(
Бульба до Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 23:25
Приказ о бомбардировке Донецкой ОДА, Луганского СБУ и других очагов сопротивления, где штурмы сорвется, уже подписан и датирован 15 числом (00.01).
Антитерор до Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 23:41
Бульба личность твоя устанавливается и скоро тебе будет крышка)))))
Бульба(оригінал) до Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 23:49
Ооооо у мене фейк. Пиши обдумано і не осоромлюй бренд!!!! Ти не Бульба ти Булька)))) беркут стріляв в хлопців, які відстоювали інтереси держави ( в тому числі і щоб ти ситий сидів біля компютера). А на сході зрадники і диверсанти іноземної держави. І якщо хочете то можу сказати , що зрадників ніде не люблять! Навіть Путін сказав, що зрадників потрібно знищувати! ( після питання про смерть колишнього розвідника Александра Литвиненко)! Так що робіть висновки панове! Правильні висновки!! P.s. Визначити ІР на сьогодні не складає ніякої проблеми, тому поводьтесь в межаш законів і не робіть сепаратиських та злочинних закликів! Слава Україні!!!
Мясник до Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 23:49
Дай Бог щоб бомбили і порвали на маленькі шмати мяса
Василь Показати IP 13 Квітня 2014 22:29
Говорят царь -ненастоящий
Ми до Василь Показати IP 13 Квітня 2014 22:31
Ми його визнаємо царя аби війни не було чи вам як подобається?
Василь Показати IP 13 Квітня 2014 22:31
Все ,что нажито непосильным трудом ,все пропало.
Василь до ми Показати IP 13 Квітня 2014 22:33
Передай твой король мой пламенный привет
Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 22:36
Коли той у*людок здохне,коли влаштує українцям свято.
Анонім до Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 22:37
На сході для тебе несвідомий влаштують свято направляйся.
свідомий анонім до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 23:04
На сході нас приймуть так як і в будь-якій частині Україні. А тобі слабо до нас? Приїзди - зустрінемо.
Василь до янукович Показати IP 13 Квітня 2014 22:38
Что вас уже выпустили из сумашедшего дома?
Василь Показати IP 13 Квітня 2014 22:42
За чей счет этот банкет? Кто оплачивать будет?
Соня Показати IP 13 Квітня 2014 22:49
Таке враження що п.Василь хворіє і немає з ким поговорити от і строчить коменти.На добраніч
Василь Показати IP 13 Квітня 2014 22:49
То обворовывают,то обзывают ,а еще боремся за звание дома высокой культуры быта! Это же кошмар! Ужас!
Кіт-Цинік Показати IP 13 Квітня 2014 22:57
Навіть для мене цей цинізм найцинічніший із усіх, який чув.Мяу
Olha Показати IP 13 Квітня 2014 22:59
Президенту потрібно очолити ту армію,яку хунта направляє на Схід. Потім розвернути армію на Київ і разом з донецькими йти проти хунти. Потім в спокої всі разом-Захід,Схід,Південь,Північ вирішемо як далі жити.Автономія регіонам ,щоб гроші були в регіонах,щоб виконавча влада,муніципальна або сільська поліція ,щоб регіони з автономією мали паралельне (конкурентне) право з державою на міжнародні домовленості в гармонії з законами України і т.д.Хунту -геть,яка нав'язує війну Україні.
Дурі до Olha Показати IP 13 Квітня 2014 23:53
Смерть сепаратистам терористам
Василь до соня Показати IP 13 Квітня 2014 23:00
Оставь ,меня старушка, я в печали...
Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 23:06
«Новоросс.info» - Как сообщил источник, дружинниками из Славянска задержаны и взяты в плен двое ЧВКашников (наемники из Частной военной компании). Один из них ранен, другой в полном здравии. Сейчас проходит допрос – выясняется гражданство и принадлежность военных. Стало известно лишь, что в ходе проведенной наемниками операции, на военную базу города Краматорска была привезена военно-транспортная авиация.
Бульба( оригінал) до Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 23:45
Не пишіть під цим ім'ям ... Тим паче такі дурниці!!!!
До olha Показати IP 13 Квітня 2014 23:08
Да ,были демоны, не отрицаю. Но они самоликвидировались.
911 Показати IP 13 Квітня 2014 23:08
Эммоциональный пост. Прошу прощения за неполиткорректность. Я не понимаю, почему с бандитами и террористами кто-то ведет переговоры. Какие-то должностные лица какой-то страны под трехцветным флагом предлагают юго-восток Украины считать полноценным субъектом международного права и учитывать интересы части страны при переговорах с ЕС и США. Значит, так. В таком случае, я предлагаю во всех совещаниях с Россией учитывать интересы Дальнего Востока, Сибири, Курильских островов, Мурманска, Чечни, Дагестана и многонационального населения Москвы. Таким образом, на каждую встречу с представителями Кремля нужно требовать, чтобы присутствовали представители всех субъектов федерации, особенно, Кавказ и Дальний Восток. Что касается Украины — мы разберемся тут сами. Если какой-то господин Лавров предлагает учитывать интересы юго-востока и тянет их с собой, то мы, уверен, будем не против взять представителей и запада Украины, ну, так, для равенства и объективности. И тогда господин Лавров встретится с теми, кого он боится, как огня. Люди, захватывающие здания и избивающие людей под российскими знаменами в Харькове, Луганске, Донецке и других городах — преступники. Никаких амнистий и поблажек террористам делать нельзя. Их всех должна ждать лишь тюремная камера. По поводу ПАСЕ и других общеевропейских организаций. Россия — агрессор и провокатор по отношению к Украине (по крайней мере, в глазах 46 миллионов украинцев). Если Совет Европы и другие международные организации потакают Путину в ущерб Украине, продолжая лишь словесную войну, то не Россию нужно исключить из СЕ и других организаций, а нам нужно встать и хлопнуть дверью. Подумаешь, цаца какая, Европа! Ей все равно на нас плевать, а Кремль она усмирить не в силах. По поводу русского в качестве второго государственного. Я — за. Только мы уже собрали 20 тысяч подписей за английский в качестве третьего государственного. А что? Гулять так гулять! И последнее. Санкции относительно России. Блин, да не надо уповать на Европу, что она вдруг решит поставить Путина в угол — глупо на это надеяться. А вот бойкотировать российские товары и экономику, включая банковский сектор, - это мы можем, это правильно. Может быть, вы не в курсе, но некоторые российские банки вроде «Альфа-банка» и ВТБ активно сейчас подчеркивают свою украинскость и доказывают, мол, что они — исконно украинские и вообще няши. Тем не менее, глупым выглядели бы отделения нацистского центробанка в США в годы войны, например. Поэтому и банкам РФ в Украине нечего делать. Но так, как лицемерие бизнеса крайне высоко и они готовы мать родную продать, лишь бы получить прибыли, то нужно помочь им убраться к себе. В принципе, пока что хотя бы в Киеве это получается. Напоследок – о кошачьем корме. Вчера вечером выходил коту покупать его жратву в магазинчик возле дома. Купил консерву одного известного мирового производителя, сделанную, правда, в России. Стою на кассе и сзади меня бабушка, лет 75, толкает меня и говорит: «Так это ж российское!». Я объяснил, что купил бы украинский продукт, но в этом конкретном магазине его нет. На что бабушка сказала: «Сынок, давай я тебе три гривны добавлю и ты купишь отот немецкий, только не покупай московскую дрянь!». После такого пришлось поменять товар и под аплодисменты кассирш купить немецкий корм, правда, дороже. А бабушка еще пять минут объясняла, какая гадость эти российские консервы. Бабушке — 75, у нее нет интернета, по телевизору никто не призывает бойкотировать товары РФ, она явно прожила большую часть жизни в СССР. Но именно она оказалась намного более патриотичной и сильной, чем все украинское правительство.
Дід Панас до 911 Показати IP 13 Квітня 2014 23:43
Викинь газову плиту, газ він теж російський товар. Використовуй буржуйку.
Русский до Дід Панас Показати IP 13 Квітня 2014 23:45
О привет сладкий,со сать опять будеш?
Весело((( Показати IP 13 Квітня 2014 23:42
Піпец повний... три клоуна... чим їх так прижали, що вони не стидаються позоритись))
ЙЙ Показати IP 13 Квітня 2014 23:42
Створюємо загони і вибиваємо на Волині всю підлоту диверсійну
Плуг Показати IP 13 Квітня 2014 23:44
Ну и видуха у захарча-МЕШОЧИЩА под глазами,перепуганый взор...ТО ЛИ З БОДУНЯГИ БЕЗПРОСВЕТНОЙ...
Волинянин Показати IP 13 Квітня 2014 23:46
А я б цю рашистську наволоч пропускав на пару кілометрів углиб території, і там розстрілював.
Лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 00:04
росіяни не лізьте до нас бо будем різати горлянки))))
Дід Панас до Лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 01:03
та ти перший зіскочиш як почнуться бойові дії, будеш у мами в селі в погребі відсижуватись, херой на салі
ІВАН Показати IP 14 Квітня 2014 01:31
Треба референдум по всій Україні. І гнати їх треба всіх! Забрехались до ручки і вже людські життя їм не в рахунок!
Володимир Показати IP 14 Квітня 2014 01:58
Захистити територію України, наші міста від агресорів Путіна - не лише свята справа, але обов’язок усіх громадян, тим більше силових структур, які для цього озброєні. ВРУ, Кабміну негайно дати заклик: Україна в небезпеці! Всі на захист України від агресора! Вже весь світ бачить, що Путін перетворив Росію в імперіалістичну державу, що несе загрозу не лише сусіднім країнам, але і всьому світові.
лпдмуа а простише и Показати IP 14 Квітня 2014 07:15
Ви що шановні не бачили як вони всі схудли -хочуть гаму а москалі видно видно недають і пхають іх на екран щоб заробили на обід : Може щось назбираем тай вишлем жаль як до суду помруть із голоду
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 08:11
Провести Всеукраїнський референдум з питання територіальної цілісності України. Всі питання знімуться, адже, однозначно що більшість українців проголосує за ЄДИНУ, НЕПОДІЛЬНУ УКРАЇНУ. Такий розв"язок ситуації сам напрошується. Тому у мене питання, кому вигідна війна на Україні?
Ангеліна Показати IP 14 Квітня 2014 08:40
Шути в руках царька Путі.
Семен Показати IP 14 Квітня 2014 08:47
Это мне напоминает молодость. Тогда, проживаэщие в одном городе, шли стена на стену те, кто живут в высотках на тех, кто живет в пригороде в одно-двух етажках. Шли улица на улицу, район на район. Менты, как и было положено, стояли и смотрели. Тех, кто уже не мог самостоятельно двигатся, забирали в участок. Счас это немного масштабнее.
Ira Показати IP 14 Квітня 2014 09:00
якісь вони перелякані, мабуть тримають їх поки живими в якомусь підвалі поки потрібні для виступів.... Три дебіла- то є "сила" :-))
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 10:24
та нахрена звиртати увагу на цих трьох УРОДІВ нехай там спілкуються в расеї і парять мозги загнаному руському народу,вони мазахісти їм це подобається,а в нас нема чого їх показувати щоб вони там не плели!
вася Показати IP 14 Квітня 2014 15:37
коментар було видалено
Abdalhak Показати IP 21 Квітня 2014 17:39
The exsteripe shines through. Thanks for taking the time to answer.