USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Яроша оголосили в міжнародний розшук і збираються взяти під варту

5 Березня 2014 11:44
Росія оголосила лідера "Правого сектору" Дмитра Яроша в міжнародний розшук.

Про це повідомляє прес-служба слідчого комітету Россі, - інформує «Українська правда».

Головне слідче управління Слідчого комітету РФ звинувачує Яроша в здійсненні злочинів, а саме в публічних закликах до здійснення терористичної й екстремістської діяльності через ЗМІ.

На думку слідства, у своїх виступах "глава ультранаціоналістичної української організації "Правий сектор" Дмитро Ярош" привселюдно закликає антиросійські сили до екстремістських дій і терору на території Росії.

У СК стверджують, що будь-яка особа, що робить або закликає до здійснення тяжких злочинів на території Росії або щодо її громадян, буде обов'язково притягнута до кримінальної відповідальності згідно з нормами міжнародного права й російського законодавства.

При цьому "незалежно від того, де вона перебуває і яке громадянство має, якщо мова йде про захист законних інтересів російських громадян і конституційних основ нашої держави".

Крім того, слідством винесена постанова про оголошення Дмитра Яроша в міжнародний розшук. Найближчим часом слідство має намір подати клопотання про заочне обрання щодо Яроша запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Розслідування по кримінальній справі триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
закон Показати IP 5 Березня 2014 11:47
Ще "Білого" і Данильчука треба!!!
НЕЛУЧАНИН до закон Показати IP 5 Березня 2014 12:53
посадити треба продажних вулєнських шкур, які низько кланялись і цілювали в дупу бандитський синьогнойний режим
https://www.youtube. Показати IP 5 Березня 2014 11:53
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UP2RYwpXutI
НЕЛУЧАНИН до https://www.youtube. Показати IP 5 Березня 2014 12:53
і скільки копійок тобі платять за цей спам ?
https://www.youtube. до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Березня 2014 13:35
Це громадське суспільство і кожен може висловлювати свою думку!!! А от ти на кого працюєш весь час - о це питання!:)
Ігор Показати IP 5 Березня 2014 11:53
Давно пора!
НЕЛУЧАНИН до Ігор Показати IP 5 Березня 2014 12:55
ти троль!!!!!!! під різними ніками тут спамиш
07 Показати IP 5 Березня 2014 12:55
Ще хай оголосять лошару селюка данильчука в розшук,бо він тоже неадекват.
Махно Показати IP 5 Березня 2014 13:12
Видно що роботу Данильчук ти інші роблять вправно!вичищайте нечисть, хлопці,всіх цих знахабнілих хабарників на лаву підсудник! Повна зачистка від пацюків!Люди вам вдячні!
Пахно до Махно Показати IP 5 Березня 2014 13:21
Що ти мелиш? Які люди йому вдячні?Що він зробив, крім того ,що без розбору принижував людей. На морду його подивись.на ній все написано.
Махно до Пахно Показати IP 5 Березня 2014 15:07
Це не люди, це мусора вбивці і хабарники, ти на їхнє життя подивись і як люди прості живуть, розумник
Роман до Махно Показати IP 5 Березня 2014 20:52
Бред несешь!
Вони Показати IP 5 Березня 2014 13:18
Януковича хай оголошують, а Ярош народу України потрібен!
s до Вони Показати IP 5 Березня 2014 13:43
Свому лісовому народу його забирай
гість до Вони Показати IP 5 Березня 2014 16:44
ти хоть подумав... головою.... перед тим.. як написав.. що Ярош потрібен народу... ти народ спитайся... а не сам в одиниці від імені народу виступаєш
ЛУЧАНАМ Показати IP 5 Березня 2014 14:07
Нащадки вбивці-Бандери при РНБО - ШОК!!!!!!!!!! Яроша на гілляку!!!!!!!!!!! Люди, задумайтесь над тим, чого вбиті звичайні хлопці, а оті горлопани-активісти навіть насморка не заробили?????? Народ зомбують і кидають, як м'ясо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
заз966 Показати IP 5 Квітня 2014 10:13
Рашки разберитесь со своим дураком жириновским который мелет языком разную муру