USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Єфремова звільнили з-під варти

17 Лютого 2015 21:15
Екс-нардепа Олександра Єфремова відпустили під заставу у 3,6 мільйона гривень. Про це повідомляє ТСН.

Сьогодні, 17 лютого, екс-голова «Партії регіонів» Олександр Єфремов вийшов з-під арешту під заставу у 3,6 мільйона гривень, яку призначив суд. Те, що екс-регіонал знаходиться на волі, підтвердили у прокуратурі. Хто вніс заставу, не повідомляють.

Водночас, депутат від «Опозиційного блоку» Юрій Воропаєв розповів «Українській правді», що Єфремов вийшов вранці. Гроші, зі слів нардепа, мав вносити або син Єфремова, у якого є власна компанія, або колишній народний депутат від фракції ПР Борис Колесніков.

Водночас депутат Ігор Мосійчук написав на своїй сторінці у Фейсбук: «Як можна призначати таку малу заставу в розмірі 3,7 мільйона гривень особам, які розкрадали сотнями мільярдів державні кошти? А тепер, екзамен для українських силовиків: якщо Олександр Єфремов покине межі України, хто з них готовий зняти погони? Генеральний прокурор? Голова СБУ?».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
вдв Показати IP 17 Лютого 2015 21:37
Водночас депутат Ігор Мосійчук написав на своїй сторінці у Фейсбук: «Як можна призначати таку малу заставу в розмірі 3,7 мільйона гривень особам, які розкрадали сотнями мільярдів державні кошти?--------- а зараз в нас влада прозора i чиста нiхто не краде накiнець то !!!!!!!!
Мik(галицька камиша) Показати IP 17 Лютого 2015 22:23
Може так треба? А може і не треба?
Mik (галицька гнида Показати IP 18 Лютого 2015 06:20
Єфремова за шкоду Україні треба було згноїти, щоб мучився і повільно вмирав.
ВОНО Показати IP 18 Лютого 2015 07:19
знову перемога!!!! як закономірно! від очільників першого і другого майданів нічого іншого і не чекав
лютий Показати IP 18 Лютого 2015 08:13
"Да здравствует наш советський суд! Самый гуманный суд в мире!!! "Ефремову ще Героя Украіни треба дать,за те як попасти в лапи Феміди та вийти як з гуся вода!!!
ВОНО до лютий Показати IP 18 Лютого 2015 08:22
про Гузя ні слова!!! ( не пали контору)
Анонім Показати IP 18 Лютого 2015 08:32
Все города и страны, куда пришла американская демократия выглядят одинаково.Вьетнам,Корея,Ирак,Афганистан,Ливия,Сирия. Теперь - и Украина. Стоит ли объяснять, как это связано с арестом Ефремова?
злий до Анонім Показати IP 18 Лютого 2015 08:43
Усі країни, де побував "сруській мір з духовними скрєпами" взагалі у повній дупі. Це ,як зараза, від якої треба швидше лікуватись
Анонім до злий Показати IP 18 Лютого 2015 10:38
Россия при Ельцине легла под амеров. Результат тебе известен. Россия при Путине перестала плсать под амеровскую дудку. Результат тебе также известен. При Ельцине - фактический дефолт. При Путине одна из первых в мире экономик.
злий до Анонім Показати IP 18 Лютого 2015 11:44
Ти що куриш путіноїд? Розмішив мля про "пєрвих в мірє економік".
так зайшов Показати IP 18 Лютого 2015 10:47
Росія що при алкоголіку так і при шизоїдному ліліпутові со**а і с*** в п****осів , тільки це кожен раз по ін. називається. А економіка путяті дійсно одна з найперших 200 млрд. дол. США)))))
Дістало Показати IP 18 Лютого 2015 11:15
ну вот відпустили, зарас десь звалить з країни, знову "Розшук" і знову ніяких результатів і відповідальності. в мене до останнього була надія, що хоть цього придурка не відпустять.....але виявилось, що гроші важливіше за шо гинуть зарас наші хлопці, чоловіки, батьки та рідні люди?(
добряк Показати IP 18 Лютого 2015 13:40
ганьба знову випустили чорта.новий прокурор не пройшов тест на вшивість.а про судей навіть говорити набридло