USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Депутати Луцької міськради проголосували за зняття Вусенко з посади секретаря

15 Березня 2017 17:14
Відповідно до результатів таємного голосування, депутати міськради ухвалили рішення про дострокове припинення повноважень секретаря Луцької міськради Юлії Вусенко.

Голосування відбулося під час 19-ї позачергової сесії міськради 15 березня.

У сесійній залі голова лічильної комісії, депутат Борис Смаль опечатав скриньку для голосування. Після цього члени комісії видали бюлетені депутатам – голосування відбувалося у спеціально споруджених кабінках для голосування у холі зали засідань міськради.

Після голосування, у якому не брали участь члени фракцій «Самопоміч», «Солідарність», ВО «Свобода» та позафракційний Микола Яручик, лічильна комісія встановила результати голосування.

Як повідомив Борис Смаль, було виготовлено 42 бюлетені, отримали бюлетені 24 депутати.

Зареєструвались в залі засідань під час сесії загалом 39 депутатів. На підтримку проекту рішення про дострокове припинення повноважень секретаря Луцької міськради Юлії Вусенко проголосували 24 депутати. Таким чином, проект рішення прийнятий.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Смотрящий Показати IP 15 Березня 2017 17:20
Пустовіт - нормально веде сесію. Видно досвід. Хай попрацює.
Анонім до Смотрящий Показати IP 15 Березня 2017 19:27
Вже він губернатором попрацював "нормально": що був, що й не був.
гнати Показати IP 15 Березня 2017 17:24
її в шию
24916 Показати IP 15 Березня 2017 17:34
Ура !!!
до до 24916 Показати IP 15 Березня 2017 18:28
Там Яковлєв на черзі с*чий потрох, скільки г*вна в цього пацана.
Андрій Показати IP 15 Березня 2017 18:04
Я думав,що Тарасик розумніший....На жаль ,ні...Не бачить він різниці між матрацом і матрицею...А щодо Юлі,то я не в захваті,коли такі як вона, будуть представлятьи мої інтереси у ВР...
Ахванасій до Андрій Показати IP 15 Березня 2017 19:18
А що знею не так?Стільки шуму навколо неї і ніякої конкретики.В чому провинилась?
Всезнайко Показати IP 15 Березня 2017 18:13
Радикали не здивували, всі в лідера...
навіть не Показати IP 15 Березня 2017 18:18
віриться,що переміг здоровий глузд!
Ахванасій Показати IP 15 Березня 2017 18:23
І що за барига буде біля корита?
Че Показати IP 15 Березня 2017 21:00
"Да здравствует разум и згинет маразм" Нарештi! Родили.
Ось вам!!! Показати IP 15 Березня 2017 23:09
Кого б не вибрали -всі К:ЗЛИ І БАКЛАНИ
Не байдужа лучанка Показати IP 15 Березня 2017 23:15
Жах.Боже.кого ми обрали?Іуди.для яких нічого святого.
Свідомість Лучан Показати IP 16 Березня 2017 06:52
Петиції, на які триває збір підписів . Саморозпуск Луцької міської ради.. Голосуй... Негальмуй... Реагуй....