Для стадіону, облаштованого на місці сміттєзвалища, виділять гроші з бюджету Луцька
Виділити кошти на придбання обладнання для стадіону у мікрорайоні Вересневе, де нещодавно було стихійне сміттєзвалище, пропонують у міськраді.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів18 квітня.
Голова комісії Борис Смаль зауважив, що у мікрорайоні Вересневе протягом 20 років не функціонував стадіон, тож замок для воріт директор спортивної школи купував за власні кошти. Зараз пропонують виділити кошти на придбання шлангів для поливу поля, кранів тощо. Ці кошти у сумі 80 тисяч гривень пропонують виділити для придбання обладнання для обслуговування стадіону ДЮСШ № 2.
Члени комісії рекомендували підтримати пропозицію депутата.
Нагадаємо, стадіон нещодавно обладнали камерами відеоспостереження.
Ще зовсім недавно футбольне поле в мікрорайоні Вересневе було стихійним сміттєзвалищем, де були купи битого скла та сміття, росли бур’яни. Зараз його відновили, і зовсім скоро усі охочі зможуть на ньому активно відпочивати. Зауважимо, депутат від фракції «УКРОП» Борис Смаль домігся виділенню з міського бюджету 150 тисяч гривень на реконструкцію стадіону, і у червні там вже рочалися роботи, а в липні засіяли траву.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів18 квітня.
Голова комісії Борис Смаль зауважив, що у мікрорайоні Вересневе протягом 20 років не функціонував стадіон, тож замок для воріт директор спортивної школи купував за власні кошти. Зараз пропонують виділити кошти на придбання шлангів для поливу поля, кранів тощо. Ці кошти у сумі 80 тисяч гривень пропонують виділити для придбання обладнання для обслуговування стадіону ДЮСШ № 2.
Члени комісії рекомендували підтримати пропозицію депутата.
Нагадаємо, стадіон нещодавно обладнали камерами відеоспостереження.
Ще зовсім недавно футбольне поле в мікрорайоні Вересневе було стихійним сміттєзвалищем, де були купи битого скла та сміття, росли бур’яни. Зараз його відновили, і зовсім скоро усі охочі зможуть на ньому активно відпочивати. Зауважимо, депутат від фракції «УКРОП» Борис Смаль домігся виділенню з міського бюджету 150 тисяч гривень на реконструкцію стадіону, і у червні там вже рочалися роботи, а в липні засіяли траву.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.