USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Від лютого опалення у Луцьку має здорожчати на третину

13 Січня 2021 15:36
Починаючи з лютого, ДКП «Луцьктепло» планує підвищити тариф на опалення. Зросте він в середньому на 33 відсотки.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Причина у тому, що зросла вартість газу, електроенергії, водопостачання і водовідведення. Відповідно, це потягнуло за собою й зміни в тарифі за опалення. Нові розрахунки вже у міськраді, їх повинні затвердити незабаром.

«Якщо зауважень до цього розрахунку не буде, ми винесемо дане питання на виконавчий комітет, і, відповідно, будемо ініціювати його прийняття», – каже директор підприємства Іван Скорупський.

Крім того, з лютого зміниться сам принцип нарахувань: «Луцьктепло» переходить на двоставкові тарифи. Тариф на опалення умовно поділять на дві частини. Постійна, це так звана «абонплата», становитиме 300-350 гривень з квартири. Вона покриватиме витрати «Луцьктепла» на зарплату працівникам, на виплату податків, а також на утримання котелень та тепломереж.

Нараховуватимуть її не лише протягом опалювального сезону, а й протягом всього року.

Друга частина тарифу – змінна. Це, фактично, оплата за енергоносії, які щомісяця закупляє «Луцьктепло». До прикладу, газ, електрика, вода. Щомісяця ціни на них трішки відрізняються, відповідно ця змінна частина тарифу також буде щомісяця іншою. Нараховуватиметься вона лише під час опалювального сезону.

«Ми не бачили іншого виходу, аніж також перейти на двоставковий тариф, і всі ці наші постійні витрати розбити рівномірно на 12 місяців», – пояснює Іван Скорупський.

Більше – у сюжеті.
Як повідомлялося раніше, 14 січня відбудеться позачергове засідання міської ради щодо недопущення підвищення тарифів для населення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анонім Показати IP 13 Січня 2021 15:48
Скільки можна обдирати народ?! У** ди!
Отакої Показати IP 13 Січня 2021 16:00
Ви це серйозно???Відповідно до якого законодавства України,якщо є лічильник обліку теплової енергії,а Луцьктепло тільки "до входу енергоносія в будинок"-(Закон).А всі комунікації власність власників квартир(Закон).Що отримав від ЛТ,за те і заплатив.На кого це розраховано???На ло...
1615 Показати IP 13 Січня 2021 16:15
На хіба я встановлював лічильник обліку теплової енергії, щоб щей платити якусь видуману абрнплату .Копійки від нас всіх не діждетесь.
777 Показати IP 13 Січня 2021 16:37
Это вам не на майдане скакать.за дурь свою надо платить!!!
Лучанин корінний до 777 Показати IP 13 Січня 2021 17:55
Тобі паморок на майдані підняли ціну, чи може у цирку під гаслом "какая разніца". Так що сьорбай і не подавись
777 до Лучанин корінний Показати IP 13 Січня 2021 22:13
Я то не подавлюсь,главное чтоб тебе,даунито,после очередного поднятия тарифов осталось,что сьорбать...
Лучанин корінний до 777 Показати IP 13 Січня 2021 22:54
В твоєму кориті завжди повно л*йна
Лучанин до 777 Показати IP 13 Січня 2021 18:41
Вивчи мову постраждалий
Москальд до Лучанин Показати IP 13 Січня 2021 19:22
Ты смешной
Лучанин до Москальд Показати IP 13 Січня 2021 20:06
Не розумію. Пиши по людські
777 до Лучанин Показати IP 13 Січня 2021 22:10
твою,собачью? зачем?
Лучанин до 777 Показати IP 13 Січня 2021 22:50
Не розумію твого свинячо-мокшанського хрюкання.
Анонім Показати IP 13 Січня 2021 16:48
Цирк. Спочатку міськрада звертається до Президента щодо недопущення підняття тарифів. І тут же сама їх підвищує. Комусь треба або щось надягнути або щось зняти.
Василь Показати IP 13 Січня 2021 17:21
Луцьктепло потребує оновлення і нових підходів до своїх споживачів.Поки-що відсутні договори на постачання теплової енергії з ОСББ чи упр. компаніями.Залежні ІТП знищують систему в завокзальному районі.Розрахунки тарифів беруться за КТМ 50-х років.Температура подачі теплоносія не затверджена в міськраді-фактична макс. температура становить 80град проти розрахункової в 95град!!!Розрахункові теплові навантаження на будинки завищені в 1,8-2рази.Тепловтрати в мережі невідомі!!!Будинки розбалансовані !!! До цього стану привели результати бездіяльності і некомпетентності департаменту ЖКГ,де значна кількість чиновників була зацікавлена в програмах 70/30 в відкатах на свою користь.А за все платить народ.
Надія Показати IP 13 Січня 2021 17:53
ЖАХ Сьогодні платила ком.послуги-2300 грн за однокімнатну квартиру, опалення 1600 !!! Як прожити?
Віра до Надія Показати IP 13 Січня 2021 17:57
Спитай у тих , за кого голосувала
Неля до Надія Показати IP 13 Січня 2021 21:21
Сама в шоці, квартира холодна а ком. Послуги 3500 грн. Двох кімната
Отакої Показати IP 13 Січня 2021 18:17
"Пишите письма,господа..."Теплова енергія в гігокалоріях,що отримав,за те і заплатив.І ніхто за вас думати не буде,тільки ви.А оплата за "віртуальну"енергію-це просто вершина корупції і зловживань.За розпіарене ІТП не знаю,може хтось поділиться інформацією.
Василь до Отакої Показати IP 13 Січня 2021 20:16
Якщо будинок збалансований-то при ручному регулюванні,яке можливе при перепаді тиску мин. в 1атм,оплата за опалення зменшується прибл. на 30% відносно даного тарифу.Залежні ІТП із двохходовим клапаном при перепадах тиску в 1-1,5атм використовувати не можна.так як вони збільшують тиск в зворотньому трубопроводі-отже перепад тиску на сусідніх будинках різко зменшуеться,циркуляція зменшується,останні радіатори стають холодними.Що і отримали на пр. Соборності.Тому вся Європа і країни Прибалтики використовують НЕЗАЛЕЖНІ ІТП з теплообмінниками,насоси яких не впливають на зовнішні мережі(але вони прибл в 2рази дорожчі).Отже,впровадження 254 залежних ІТП є діями,які мають склад злочину(ст. 222 ККУ-надання органам місцевого самоуправління завідомо невірної інформації).
Геннадій до Отакої Показати IP 13 Січня 2021 21:09
Дорого. Встановили нам Луцьктепло минулого року розпіарене ІТП. За грудень -- 2500 за трикімнатну квартиру. Таких сум не нараховували навіть у минулі опалювальні сезони, коли будинок був без ІТП. Звичайно, що не будемо оплачувати. І тепер усім будинком думаємо як нам відмовитися від того ІТП.
sirav89249 до Геннадій Показати IP 13 Січня 2021 22:47
У мене в будинку ще немає ІТП і за грудень теж за трикімнатну - 2508.87 грн. Так що один хрін з ІТП чи без, деруть однаково. Може з ІТП тепліше? Бо в мене холодіна в квартирі, труби ледве теплі.
Василь до Геннадій Показати IP 14 Січня 2021 07:54
По Луцьку ходили три богатирі-чиновники і рекламували,що при встановленні ІТП(але які-не говорили) оплата зменшиться на 73%!!!І все буде чудово!!!От тепер потрібно їх і запитати,де ті 73%!!!Балансування будинку-це складний процесс,який потребує участі всіх мешканців.І без перепаду тиску хоча б в 1атм(мін. для елеваторів) налаштувати систему досить складно.А при ІТП насос збільшує циркуляцію у вашому будинку і зменшує в сусідньому,що приводить до холоду в сусідів.Це елементарні знання.
лучанин Показати IP 13 Січня 2021 19:29
Якщо зауважень до цього розрахунку не буде, вони винесуть дане питання на виконавчий комітет, і тоді відповідно, ми вперед ногами винесемо виконавчого комітету.
Анонім Показати IP 13 Січня 2021 21:31
Дивлюсь на це і дивуюсь. 51 лайк за підвищення тарифів. Ви своїх ботів контролюйте трохи. І взагалі, за що їм гроші платять?