USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

З понеділка у Луцьку стартує опалювальний сезон

7 Жовтня 2016 08:41
Опалювальний сезон розпочнеться у Луцьку з понеділка. Про це у Фейсбук повідомив Луцький міський голова.

Зокрема зазначається, що тепло першочергово буде подаватися в заклади освіти та охорони здоров'я.

Як повідомлялося раніше, з 7 жовтня розпочнеться опалювальний сезон в дитячому садочку Княгининок та в місцевих школах. Окрім того, розпочався сезон "тепла" і у Ковелі. Так, 5 жовтня, вже почали опалювати пологовий будинок, три садочки та дві школи. З 6 жовтня запустили 70-80% об’єктів соціальної сфери, а вже до понеділка обіцяють усі 100%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ната Показати IP 7 Жовтня 2016 09:04
!!Може,хоть гаряча нормальна вода появиться,а не тепла з гар крану за 70грн за куб!
fhfgh до ната Показати IP 7 Жовтня 2016 09:53
так всіх влаштовує ж, платять за теплу.
апарп до ната Показати IP 7 Жовтня 2016 10:00
так всіх влаштовує ж, платять за теплу. P.S. люди говорять правду!!!
52 Показати IP 7 Жовтня 2016 09:58
Трохи невірна інформація, фактична ціна на гарячу воду (зо один м.куб): - з полотенцесушкою 81,97 грн (77,29 нагрів води і 4,68 сама вода) - без сушки 75,97 грн (відповідно 71,29 + 4,68) Ось така в нас "дешева" комуналка.
Лучанин до 52 Показати IP 7 Жовтня 2016 11:08
4.68 це не вода,а стоки гарячої води.Подивіться в свої квитанції про оплату за квартиру!
52 до Лучанин Показати IP 7 Жовтня 2016 12:57
Все вірно, це стоки гарячої води, а по простому це вода, яка переходить з холодного стану в теплий або гарячий. А інша сума (71,29 або 77,29) єде на нагрів цієї води. Розділяють її на дві частини, тому що одна йде Водоканалу (стоки), і нша Луцьктеплу.
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2016 10:13
луцьктепло вимагає від мешканців проводити повірку лічильників тепла за власний рахунок(погрожуючи, що у іншому випадку оплата буде вестись не згідно лічильника, а по квадратурі) хоча закон,який вступив в силу з 1 січня 2016року, ясно говорить, що повірку повинне проводити за свій рахунок луцьктепло, а вартість повірки закладається в тарифи, коли цими питаннями займеться прокуратура, скільки ще ми будемо терпіти цей " луцьктепловський бєспрідєл"
Лучанка Показати IP 7 Жовтня 2016 10:14
Вода з крана ледь тепла, помитись неможливо, скільки можна обдурювати споживачів!!!
До 52 Показати IP 7 Жовтня 2016 10:23
Недостовірна інформація у Вас!Згідно Постанови НКРЕКП №1101 від 09.096.2016р. гаряча вода для населення коштує 77,29 грн з рушникосушками та 71,29 грн без рушникосушок, а вартість холодної води вже включена в цей тариф!На сайті "Луцьктепло" є постанова зі стрктурою тарифу.
Лучанин до До 52 Показати IP 7 Жовтня 2016 11:16
А чому ви забулися про стоки води?додайте до цієї суми ще 4.68. В коментарі під назвою 52 достовірна інформація!
Лучанин до До 52 Показати IP 7 Жовтня 2016 12:50
Нічого подібного!вартість холодної води не включена в цей тариф!Вартість холодної води тарифікується і оплачується окремо!Холодна вода була 9.30. а буде 10.60 за 1 куб.
Лучанка Показати IP 7 Жовтня 2016 10:24
У вам хоч тепла з харячого крана!!! А у нас тепла тільки інколи буває! Зате показники гарячої!!! води представники водоканалу індивідуально кожного місяця приходять знімати! Ще далі так будете продовжуватись ,будемо шось робити,чи телебачення підключати чи самого пана Романюка в гості запрошувати!
Лучанин до Лучанка Показати IP 7 Жовтня 2016 11:17
Вже давно пора щось робити!а не сидіти і чекати коли вам щось зроблять!
Хм Показати IP 7 Жовтня 2016 11:09
Це точно,води гарячої практично не буває- тепленька. Помитись,тобто погрітись інколи хочеться, а вода тепленька, тільки змерзнути можна. А гроші за неї величенькі. Потрібно брати за одне місце відповідні служби, ане мовчати людям. Я думаю,що скоро так і буде.
111 Показати IP 7 Жовтня 2016 11:39
У мене теж тиждень текла тепла замість гарячої - виявилося всього-навсього потрібно було випустити повітря зі стояка, 5 хвилин роботи і тече кипяток. Якщо на вхід в будинок подається гаряча вода а в квартирах ледь тепла, то швидше за все у вас та ж проблема що і у мене була.
Народна довіра Показати IP 7 Жовтня 2016 11:46
Хіба середня температура 8 .? в людей нема грошей. Зарано починати опалювальний сезон !!!
Олена до Народна довіра Показати IP 10 Жовтня 2016 17:15
Мені пофіг, я на ліки та електику більше витрачу, якщо не включать опалення. Вдома +14 - це норм? 2 конвектори працюють і нежить по коліна. Задрали.
123 Показати IP 7 Жовтня 2016 12:14
До речі появився в квитанції про оплату АВАНС за опалення хто що знає що то таке чи обовязково платити Не гарячої води не опалення немає а аванс плати !!!!
Ghff Показати IP 7 Жовтня 2016 12:18
А вони не охерели? Луцьк тепло просить аванс за тепло, якого ще не має... у розмірі 500грн....х .. їм
Луцкий Показати IP 7 Жовтня 2016 14:52
Ставьте бойлеры и будет у вас гарячая вода))
Мама 3-х дітей Показати IP 10 Жовтня 2016 10:03
Середня t вже 5)) ше ждем???)