USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

З сиренами та мигалкою: у Луцьку поліція ловила підлітків на мотоциклі. Відео 18+

25 Квітня 2021 15:57
У суботу, 24 квітня, близько 18 години на проспекті Молоді патрульні помітили мотоцикл, який рухався тротуаром та був без номерних знаків. Керманич та пасажир були без мотошолому.

Про це у коментарі Конкуренту розповів речник патрульних Богдан Павлович.

Патрульні намагалися зупинити порушників, однак керманич ігнорував це та продовжував рух. Через деякий час двохколісний транспортний засіб зупинився.

Патрульні встановили, що керував мотоциклом 15-річний хлопець.

Про подію одразу було повідомлено батьків, на яких було складено протокол про невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

Складено протоколи й за порушення ПДР.

Увага! Відео містить нецензурну лексику!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Цікавий Показати IP 25 Квітня 2021 16:14
А за матюки батьки не повинні відповідати? Видно у їхніх сім'ях так заведено розмовляти.
антон Показати IP 25 Квітня 2021 16:14
одні і другі малолєткі... )))))
ку до антон Показати IP 25 Квітня 2021 20:01
А скутер твій ?
О! Показати IP 25 Квітня 2021 16:15
Це відео буде хітом ютуба, пару днів точно. Ржу з дятлів, типу крутізна, а обіс*ались пару разів так точно.
007 Показати IP 25 Квітня 2021 16:21
Не Мали права доганяти , малолелеткі без шолома були . Але вже коли так сталось , і догнали , то за вуха треба було добре по смикати . Бо могли біди наробити , і собі і комусь
Радувець Ларіса Показати IP 25 Квітня 2021 16:32
Одні матюки! Це додуматись потрібно таке викладати!
Ігор луцький до Радувець Ларіса Показати IP 25 Квітня 2021 19:00
А це для того,щоб більше громадян почули яка тепер мова в багатьох підлітків.P.S.І в дівчат в тому числі.
Для цнотливих цензур до Радувець Ларіса Показати IP 25 Квітня 2021 20:00
Наліво, куда ти , тармази, газуй газуй, направо направо, та ну не гани, пажалуйста нєт, я зря їм фака показав, глуши.
Закон Показати IP 25 Квітня 2021 16:38
Поліція молодці. Наказали тупих малоліток.
Народна прокуратура Показати IP 25 Квітня 2021 17:56
Взірець реального життя для тих балаболів-теоретиків, котрі безперервно повторюють мантри про "неймовірно талановиту і креативну українську молодь, яку треба терміново призначити міністрами, керівниками установ та організацій, і відразу ж настане процвітання".
Лучанин до Народна прокуратура Показати IP 25 Квітня 2021 19:41
В нас ще одна мантра є: про "мудрий український нарід", серед якого чомусь на поч. 20 ст. було писемними тільки 5 відсотків і до якого приїджали німці та чехи, щоб вчити як сільським господарством займатись...
Лучанин до Народна прокуратура Показати IP 25 Квітня 2021 20:16
Ти ідіот? Яке відношення мають ці мавпенята до креативної молоді? Я так само можу і про старших людей сказати. Чи у нас мало старших недалеких людей? Напевно всіх у приклад можна показувати!
1234 Показати IP 25 Квітня 2021 21:43
Колись гаїшнікам було заборонено доганяти таких гонщиків щоб ніхто не загинув і не травмувався. А тут гонки. Повинна бути правова оцінка і мототелятам і патрульних.
Богдан до 1234 Показати IP 25 Квітня 2021 23:43
ТЕПЕР ДОЗВОЛЕНО
Анонім до 1234 Показати IP 26 Квітня 2021 07:09
А що патрульним потрібно було робити? Помахати їм ручкою і сказати " щасливої дороги", бо вони ж дітки?
Ярік Показати IP 26 Квітня 2021 07:17
Добре що хоч бачок в хлопців не потік. Все добре закінчилось
Вовко Показати IP 26 Квітня 2021 08:04
Два иди*та, просто остановитесь, вам штраф наложат и все, идите гуляйте, нет, надо геройствовать, там люди могли пострадать.
111 Показати IP 26 Квітня 2021 08:39
Так поліцейським вроді заборонено доганяти без мотошоломів
Петро Показати IP 26 Квітня 2021 12:05
Правильно зробили поліцейські сучасних дітей треба батогом лупити і взагалі тюремні терміни впаювати бо слова до них не доходять 60-70 % сучасних підлітків це спите скурене стадо.
Анонім до Петро Показати IP 26 Квітня 2021 16:17
в свій час ви були іншими???
222 Показати IP 26 Квітня 2021 13:34
Тереба дані цих героїв в усі автошколи і мрео передати, щоб закілька років як будуть права отримувати їх професіоналізм врахували...
пека Показати IP 26 Квітня 2021 16:37
Не опитні)
пека Показати IP 26 Квітня 2021 16:37
Опитний без проблем би втік
Ірина до пека Показати IP 27 Квітня 2021 07:48
На той світ
Макс Показати IP 27 Квітня 2021 16:34
хаха веселі ребята, респект за настрій) A.C.A.B.!