USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

З таксистів та репетиторів хочуть стягувати податки. Хто ще заплатить

7 Лютого 2022 14:21
В Україні готують проєкт податкової реформи, згідно якого понад 20 видів професійної діяльності зобов’яжуть сплачувати податки.

Про це інформує Економічна правда.

Йдеться про доходи від окремих видів професійної діяльності. Наприклад, якщо людина у вільний час працює таксистом, репетитором чи малярем.

Щоб сплачувати податки з підробітків, людині потрібно буде зареєструватися в податковій та використовувати касовий апарат. Ставка податку на такі доходи становитиме 5,5%.

Сума доходу від підробітку за рік не повинна перевищувати 153 мінімальні зарплати, у 2022 році це 994,5 тис грн на рік або 82 875 грн на місяць. За вищі доходи податок становитиме 18%.
Усі операції з підробітку мають проходити через касовий апарат. Завдяки ньому податкова рахуватиме суму його доходу та суму податку, яку треба буде сплатити в бюджет.

Відповідні звіти ДПС надсилатиме через «Дію». Сплачувати цей податок потрібно буде щомісяця за підсумками попереднього місяця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лучани Показати IP 7 Лютого 2022 14:32
Тамада з касовим апаратом...чи штукатур... Зелена влада обкурилася. Олігархів педікуру треба розкуркулити?
ботоксШМЯК до лучани Показати IP 7 Лютого 2022 16:12
Все добре,але щось довго тягнули зенюки, довго. Карма повинна бути швидшою, особливо для таксистів.
Дідо Показати IP 7 Лютого 2022 14:38
Аххаххххахххаа! Оце вибороли!
Анонім Показати IP 7 Лютого 2022 14:51
Щоб у вас, шановні ініціатори закону, туалетний папір "проходив" через касовий апарат... Краще, козліни, зробіть щось із цінами і всім решта. Хтось в багажнику 150 тис. $ возить, а комусь не вистачає на елементарні речі в житті. Прості люди не з великого щастя намагаються десь підзаробити, а з необхідності виживати в епоху "перемоги бідності"
Бізнес Показати IP 7 Лютого 2022 15:12
Добре, що взялись за це звісно. Особливо перукарів і манікюрниць на дому. За кордоном давно вже працює такий закон. А то контролю ніякого. Хай створюють служби , які це контролюватимуть і всіх на першу групу. Для чого ті касові і 5%? Так будуть хоч мінімум платити. По рекламі легко вичислили фотографів, манікюрниць і т.д. на дому. А то , крім того що працюють не зрозуміло якими матеріалами, чи дотримуються стерилізаціі, рукавички одна пара на всіх клієнтів( від того і ціни дешеві на дому), то ще й податків не платять . Як всі, то всі.
В. Показати IP 7 Лютого 2022 15:15
Когда вы уже нажретесь бедолажки???
А.А.А. до В. Показати IP 7 Лютого 2022 16:14
Никогда? Так деньги нужны! В тот же лес с чем то уходить нужно!
Анонім Показати IP 7 Лютого 2022 15:37
В оголошеннях одна дама має десяток квартир в новобудовах,обставлені меблями і здає подобово,в неї варто спитати де вона взяла кошти і стягнути податки,а з інших фізично не зможуть стягнути.
ангст Показати IP 7 Лютого 2022 15:57
А чому церква не платить податки і там не встановлюють касові апарати?
Ігор луцький до ангст Показати IP 7 Лютого 2022 16:37
І щоб московська церква платила 15% військовий збір.
Зелена скумбрія по 8 Показати IP 7 Лютого 2022 16:28
Хай заплатить клоп отенко, що дітям неїстивне меню придумав. Його фейса рекламує 1ша ледя.
Податковій Показати IP 7 Лютого 2022 16:30
Тримай карман ширше! Вже побіг платити !!!!
Анонім Показати IP 7 Лютого 2022 16:57
Якщо спершу в церквах поставлять касові апарати, тоді питань немає. Інакше - за відомою адресою - на йух