USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Волині «Правий сектор» заблокував «Сбербанк Росії»

25 Березня 2014 17:06
Активістам «Правого сектора» стало відомо, що відділення «Сбербанку Росії» у Нововолинську працює. Навіть попри попередню домовленість не провадити фінансової діяльності до остаточного вирішення українсько-російського конфлікту, інформує «Нововолинськ Діловий».

«Такі відділення відкриті по всій Україні, — виправдовується директор філіалу. – Ми не можемо припинити роботу, у нас є керівництво». «Кожна копійка з діяльності вашого банку збільшує шанси наших вояків отримати кулю в лоб від російського війська, — заявив очільник «Правого сектора» в Нововолинську Олексій Буторін. – Не можуть українці фінансувати війну проти себе самих. «Сбербанк Росії» у Нововолинську працювати не буде».

Попри відсутність фізичного тиску банкіри таки викликали державну службу охорони. Проте вона у протистояння із «Правим сектором» не пішла. Адже більшість нововолинців сьогодні дотримуються думки, що користуючись послугами «Сбербанку Росії» таким чином озброюють російських вояків, які уже завтра можуть стріляти в наших солдат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
не треба Показати IP 25 Березня 2014 17:14
А може у когось останні гроші там? Кредит МВФ 20 млрд., що віддамо взамен??
Я Показати IP 25 Березня 2014 17:20
ще трохи погуляють.... і Шурик білий їх зустріне
я теж до Я Показати IP 25 Березня 2014 17:45
Не варто було робити галас із цого. Таке враження, що хлопці шукають собі заняття. Завтра новина з*явиться на путінських телеканалах, перекручена та брехлива. Просто стали б біля входу та інформували відвідувачів. Результат був би той самий: відділення не працює, нікого не обслуговує. У працівників відділення, мабуть, теж є сім*ї, які треба годувати, вони ж місцеві. Чи з росії їх привезли? Сьогодні кожний сам може вирішити: не купую російське, не ходжу в російський банк, не заправляюсь на російській заправці, не дивлюсь російське тб. Результат буде значно потужніший.
Вітя до я теж Показати IP 25 Березня 2014 18:57
Добавлю, не користуємось газом, вимикаємо котли і плити!
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 17:45
Чудики это Украинский банк контакты с Россией минимальные. Там видимо за помещение идет борьба так как в Луцке возле ВНУ тоже отделение сбербанка и кстати рядом с кафе евроинтеграторов и ни кто не блокирует, а тут прям блокада фрицами Ленинграда смешно.
лучанин Показати IP 25 Березня 2014 17:58
ахххах не поможе це вам ПС! це Ваш - останній видих фашиста!
цікава Показати IP 25 Березня 2014 18:58
А чому ці га.дураси камуфляжні не в криму?. сама тільки з херсонщини!
оля Показати IP 25 Березня 2014 19:06
чому луцьку філію не прикриють.
Василь Показати IP 25 Березня 2014 20:06
Воєнком призви працівників сбербанку до лав ЗСУ
Земляк Показати IP 25 Березня 2014 21:23
ПС іде туди де неможуть дати відсіч. А в Криму можуть і по шапці больно надавати!!!
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 06:57
У Путина братик 2г. в осаде Ленинграда умер!
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 07:12
Люди самі повинні бути свідомими і не йти в цей банк, а блокувати це методи злочинного бандформування під прапором пс
правдолюб Показати IP 26 Березня 2014 08:01
Мудаки ватить займатися бандитизмом,бо пидете за "белим"! Люди получають там пенсии,а коли псамнема що робити вони яйця лижуть!
а броніки Показати IP 26 Березня 2014 08:27
Чучела, бронежилети познімайте, чи ви спите в них з переляку, клоуни.
У-ух! Показати IP 26 Березня 2014 11:05
Схаменіться,там гроші волинян і працюють волиняни...хочете залишити їх без роботи ,без зарплати....