USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

«За інтенсивність праці»: майже всі нардепи в січні отримали 100% надбавку до окладу

2 Березня 2023 09:10
Більшість депутатів Верховної Ради, 396 із 415, отримали надбавку в 100% до посадового окладу за січень 2023 року.

Про це пише «Українська правда» з посиланням на відповідь апарату Верховної Ради.

«Середня виплата на одного депутата за січень 2023-го склала 48,8 тисячі гривень. Ця сума включає в себе власне оклад, 100% надбавку до окладу та варіативні виплати – за почесне звання, за вчений ступінь, кошти за відпустку, лікарняний або службове відрядження», – йдеться в повідомленні.

Найбільше грошей отримав голова Верховної Ради Руслан Стефанчук – 78,9 тис. грн, а також голова комітету парламенту у закордонних справах Олександр Мережко – 69,1 тис. грн.

Найменшу суму виплатили депутатові групи «Довіра» Валерію Лунченку – 4,9 тис. грн і виключеному із фракції «Слуги народу» Олександрові Дубінському – 5 тисяч гривень.

З тих 19 депутатів, які не отримали надбавку за інтенсивність роботи, 17 взагалі не отримали жодних виплат за січень. Переважно це позбавлені мандатів нардепи від забороненої ОПЗЖ (Ігор Абрамович, Олег Волошин, Тарас Козак, Наталія Королевська, Ренат Кузьмін, Віктор Медведчук, Юрій Солод, позафракційний Андрій Деркач), а також кілька нардепів з інших фракцій та груп, зокрема Лариса Білозір, Олесь Довгий, Ольга Стефанишина.

Ще двоє нардепів – позбавлений мандата від ОПЗЖ Андрій Аксьонов і Сергій Шахов з групи «Довіра» – не отримали зарплату, але отримали компенсацію за невикористану відпустку й відшкодування за відрядження.

Загалом на всі виплати депутатам у січні 2023 року витратили 19,4 мільйона гривень – це майже удвічі більше, ніж за аналогічний місяць минулого року. Тоді на виплати депутатам з бюджету витратили 10,3 мільйона гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 2 Березня 2023 09:17
з цього роя не буде нічого.
Нема на то ради ! Показати IP 2 Березня 2023 10:09
Так мовчіть і надалі, коли вони приїжджають y свій виборчий округ ! Просто мовчки голосуйте - їм того і треба !
я Показати IP 2 Березня 2023 10:09
ото молодці нічого і сказати .просто нема слів роботуни ,,,,,,,
Неук Показати IP 2 Березня 2023 11:07
Коли за них голосували, то чим думали? Люди,які ніким ніколи не були , дорвались до корита! Вони ніколи б ні ким і не стали,якби розумні політтехнологи не використали їх ,як робочу парламентську силу,яка не вміє і не хоче думати, а тому без лишніх ексцесів робитиме все,що їм скажуть
Анонім до Неук Показати IP 2 Березня 2023 12:16
а чим думали ? хотіли і думали що буде як в фільмі Слуга народу.
Неук до Анонім Показати IP 2 Березня 2023 13:07
От на таких не далкогллядних і був розрахований фільм, як бачимо, автори фільму не помилились, аудиторія у філму дуже велика!
Василь Показати IP 2 Березня 2023 11:07
Парламент України такий,яким було наше суспільство декілька років назад.І тому потрібно всім спочатку подивитись на себе-адже цих парламентарів вибирали ми всі.Тому ,які ми-такий і парламент.Війна різко поміняла відношення до чиновників -на зміну балакунам прийдуть люди дії(військослужбовці-добровольці,волонтери).Але і на це потрібен час.І зміна нашої свідомості.
Александр - 1 Показати IP 2 Березня 2023 11:16
А молоко? А молоко видавали їм за шкідливість?
Анонім Показати IP 2 Березня 2023 12:24
а чому петицію не ствворять на зниження зп депутатів ? до мінімальної нехай живуть як всі українці.
65 до Анонім Показати IP 2 Березня 2023 12:56
Петицію!депутатів, працівників міністерств,офісу, держадміністрацій відправляти до воєнкоматів, а потім на передову! Хватить вибірковості, одних в окопи, а інших в теплі хороми. По конституції усі рівні в своїх правах та обов'язкахл
69 до 65 Показати IP 2 Березня 2023 13:46
По факту бідний хлоп ти всім винен і зобов'язаний від жінки до держави , багатий маєш всі права і тобі ще треба допомогти типу дати надати якусь допомогу оздоровчі,премію чи транш ₴₴₴ на розвиток бізнесу без повернення чи відсотків.
Макс Показати IP 2 Березня 2023 12:40
Слава Корупції !!!
ага до Макс Показати IP 2 Березня 2023 13:13
І зе разом зі слугами
Анонім Показати IP 2 Березня 2023 12:54
воїнам нашим треба додати за інтенсивність праці а не депутатам.срамота.нема правди
Сила в тому Показати IP 2 Березня 2023 13:02
Скачемо далі, ну а шо?