USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

20-річного лучанина судять за сепаратизм

6 Жовтня 2016 17:27
Через посягання на територіальну цілісність і недоторканість України та порушення рівноправності громадян на лаві підсудних Луцького міськрайонного суду опинився 20-річний лучанин. Молодика судять за провокативні пости в соцмережах, - повідомляє "ВолиньPost".

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що на Волині взяли під варту двох пропагандистів «русского міра». Один із них - раніше засуджений 33-річний мешканець Нововолинська, другий - 20-річний електромонтер з Луцька.

Останнього, згідно з обвинувальним актом, звинувачують у тому, що він впродовж трьох місяців у соцмережі Вконтакті розміщував дописи про Новоросію, ЛНР/ДНР та «Русский мир». Для цього він використовував акаунти під псевдонімами Александр Невский, Александр Кадыров та спільноту «Шукаю тебе! м. Луцьк».

На цих сторінках лучанин розміщував дописи та картинки, якими висловлював свою прихильність до псевдо-республік, закликав до приєднання їх до складу Російської Федерації, а також зневажливо висловлювався щодо інших націй, зокрема американців.

Так, в лютому цього року на сторінці під псевдонімом Александр Кадыров молодик розмістив картинку з зображенням Донецької та Луганської областей, прапором Росії, державним гербом РФ та текстом «Пора вернуться, Донбасс!».

У березні він опублікував графічний файл з написом «Вставай за святую великую Русь, я русский, я никогда не сдаюсь» та «Если согласен размести у себя на странице. За референдум о присоединении юго-востока к России».

Такі дії 20-річного обвинуваченого кваліфікуються одразу за кількома статтями Кримінального кодексу України. Під час судового засідання підозрюваний повністю визнав свою вину та пояснив, що свого часу до нього в друзі долучився незнайомий йому чоловік та запропонував створити в соцмережі фейкові сторінки, де, в подальшому, розміщувати вищезгадані дописи. Підсудний погодився, хоча й запевнив, що робив це не задля винагороди, а просто з цікавості, мовляв, хотів побачити як на такі дописи будуть реагувати люди.

Зауважимо, що санкція статті посягання на територіальну цілісність і недоторканість України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Вахтанг Показати IP 6 Жовтня 2016 18:28
А Кононовичів - слабо?
Енот Показати IP 6 Жовтня 2016 19:04
а где на Украине свобода слова?
ВИт. Показати IP 6 Жовтня 2016 19:16
А того, кто пенсионеров более нищими, чем в Уганде сделал - сажать не будете?
имоморам Показати IP 6 Жовтня 2016 19:24
Ну му.....ки!!!!!!!!!!!!!!
я Показати IP 6 Жовтня 2016 19:32
А в Україні що вже інша думка заборонена???
Анонім до я Показати IP 6 Жовтня 2016 20:09
Друже ти б в Росії вже б за тероризм сидів.Так що не гв*нди.
ммм Показати IP 6 Жовтня 2016 19:42
А ви коментарі які вам не підходять не друкуєте??? От демократія!
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2016 20:07
До речі в Кононвичаа в вк така сама стаття Раджу нашим службам перевірити його сторінку в мережі.
Антиватник Показати IP 6 Жовтня 2016 20:19
У нас - война? Тогда и законы - военного времени!
Сергей до Антиватник Показати IP 6 Жовтня 2016 20:49
А кто войну затеял? Уж не те ли, кто сейчас страной рулит?!
шмат до Антиватник Показати IP 6 Жовтня 2016 21:28
Тогда и война должна быть кому то объявлена, а то внутри, особенно против своих война, а против агрессора даже визы ввести нельзя...
Антиватник Показати IP 6 Жовтня 2016 20:20
Правильно!!!
Андрей до Антиватник Показати IP 6 Жовтня 2016 20:30
коментар було видалено
Олег Показати IP 6 Жовтня 2016 20:25
коментар було видалено
непецько Показати IP 6 Жовтня 2016 20:30
Коментар зверху в точку.За такі висери в вконтакті багато вже людей на зону в Росії відправились.Так що тролі сепарські радійте поки недолугий Пецько при владі.Був би дійсно президент український ви б і не піскнули.
Сергей Михайлович Показати IP 6 Жовтня 2016 20:39
Среди жителей Волынской области еще остались этнические поляки? Если остались, то их тоже могут судить за сепаратизм, если окончательно реализовывать идею декоммунизации?
плач Украины Показати IP 6 Жовтня 2016 20:47
Плачь, Украина, плачь, Из тлена восстал палач! Жжет твоих дочерей, Стреляет в твоих сыновей... Плачь, Украина, кричи... Но не молчи, не молчи! Смерть по твоей земле Ходит, оскалясь во мгле... Волчий царит закон - Брата чтоб брат убивал Стой, Украина, стой, Память о предках храня! Слышим, родная, твой стон, Станем плечом к плечу! Пусть колокольный звон Слух разорвет палачу! Братья, славянский стяг Вместе поднимем в руках, Общий грозит нам враг! Но наше единство - в веках! Плачь, Украина, плачь... В доме твоем - палач! Плачь, Украина, кричи! Но не молчи, не молчи!!!
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2016 20:51
В тролінгу видно почерк Канчановича Як завжди недолугі віршики.Недаремно його скількі раз били по писку
Грігорій М. Показати IP 6 Жовтня 2016 20:56
Це і є на україні, так звана, свобода слова? Справжні європейці, а справжні європейці, коли вже ваши судді почнуть виносити розстрільні вироки за власну думку? А ще є кухонне невдоволення владою - непочатий край роботи для стукачів і провокаторів! Сала україні - хероям в срало!
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2016 21:46
Як мені подобається ниття комуняк про Європейську рівність і європейські суди.
Фелбдфебель Ржепа Показати IP 6 Жовтня 2016 21:58
коментар було видалено
Фелбдфебель Ржепа Показати IP 6 Жовтня 2016 22:02
вы удивлены откуда столько ватного дер*ма всплыло на этой ньюзе.. А это у кремл**ей вроде домашнего задания: выручить борца за Ноовот**сию. Внизу , пост на ватных сайтах относительно этого м**ака. Вот эта колорадская мр*зь и сбежалась вся сюда по команде. "20-летнего парня с Волыни судят за посты в поддержку ДЛНР ему светит от 5 до 10 http://www.volynnews.com/news/policy/za-posty-v-merezhi-na-lavu-pidsudnykh/ Этим ему не поможешь, но: Просьба всем, кто может уделить 5 минут, зайти по ссылке и оставить коммент. Там можно писать комменты без регистрации и входа. Заходи и пиши. Только БЕЗ МАТА И ОСКОРБЛЕНИЙ , кто может - на украинском. Правда, там премодерация, надежды мало, что пропустят. п.с. 5 штук прошло!"
Ольга до Фелбдфебель Ржепа Показати IP 7 Жовтня 2016 03:04
Вы удивлены силой свидомого интеллекта: высказал, что думал - "мр*зь, м**к и срок впридачу, заплатил миллионы налогов с липецкой рошен - президент.
Луганск Показати IP 6 Жовтня 2016 23:22
коментар було видалено
сепаратистка Показати IP 6 Жовтня 2016 23:56
коментар було видалено
Марич Показати IP 7 Жовтня 2016 02:47
Дурдом.1937 год в лучших традициях.
Микола Показати IP 7 Жовтня 2016 03:05
Паны дерутся, а у холопов чубы трещат .... миллиардеры - рады ... а родные славяне в нищете и в крови ???
Не ватник.. Показати IP 7 Жовтня 2016 08:25
Да нет, у ватников ничего не трещит....., они как жили так и живут, ждут повышения пенсии, малый и средний бизнес освободили от налогов на 3 года.....Потихоньку поднимают экономику.....и никаких резких движений не делают......Они сыграли свою партию, а сейчас просто ждут, как то будет выходить из матовой ситуации, в которую сами же себя и загнали......Вон у них сегодня день рождения путина.......Посмотрите сколько людей его поздравляют, может он и гад и диктатор, но он их русский гад и они его ценят и уважают......., а не считаться со 140 000 000 русских и с их ядерной триадой, да с Армией........Это надо быть вообще без мозгов........
Олег Показати IP 7 Жовтня 2016 10:46
Очень жаль, ждать осталось не долго, народ проснется.
Аллександр Показати IP 7 Жовтня 2016 14:36