USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

За рік деякі тарифи в Україні зросли втричі. Що подорожчало найбільше

17 Липня 2021 08:27
На кінець першого півріччя комунальні тарифи в Україні зросли в ціні на 36,4% у порівнянні з червнем 2020 року.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Що подорожчало найбільше:

газ – у порівнянні з червнем 2020 року здорожчав майже в 3 рази. Індекс інфляції природного газу склав 275,3%.

електроенергія – за рік зросла в ціні на 36,6%,

вартість опалення – за рік зросла на 13,9%

гаряча вода – за рік зросла на 13,9%.

водопостачання - за рік зросло на 11%;

водовідведення - подорожчало на 17,5%.

послуги з утримання та ремонту житла – зросли в ціні на 7,9%

утримання будинків та прибудинкових територій – подорожчало на 3,7%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Дідо Показати IP 17 Липня 2021 08:29
Добре то як, покращення ось підійшли. І є великий плюс, ми тепер європейці, можемо працювати на пана у Польщі без візи, от так от.
К. лучанин до Дідо Показати IP 17 Липня 2021 11:47
Проклята європка нас мордує, не дає спокійно дихнути.
Пер до Дідо Показати IP 17 Липня 2021 11:52
У вас каша в голові, така каша ... ТЕщо "пакращення" підійшли, то низький уклін зеленій владі іі мбіцилам 73%. А від Європи ми віддаляємося семимильними кроками, ця влада веде Україну у прірву, а не в Європу.
- - - до Дідо Показати IP 17 Липня 2021 11:53
Скучаєш за службою, дідо? Хоч до старлея дослужився перед вильотом зі служби?
Сераховичі Показати IP 17 Липня 2021 08:49
Щоб побороти бідність і подолати корупцію .то влада -яку ми вибрали більшістю в 73%..вимушена буде і надалі піднімати тарифи.а ціни зростатимуть автоматично.І хто в цьому винен?...
Да уж до Сераховичі Показати IP 17 Липня 2021 11:47
Влада бездарів і професійних крадунів і шахраїв... Кого вибрали, нарід, КОГО?
Мордеховічи до Сераховичі Показати IP 17 Липня 2021 11:58
Ця влада буде тільки красти і тарифи збільшувати. А 73% великі молодці, але субсидії їм ВЖЕ не буде. Ха ха ха.
Василь Показати IP 17 Липня 2021 09:05
Ай-аяяй!!!! А що ,цього не знали ще 5 років тому назад!!??Угода по ціні газу підписана з Евросоюзом-отже ціна газу не повернеться до української ціни.А буде европейською,точніше,російською по умовах поставки Північним та Південним потоками.Ні мешканці.ні керівництво не чесалось-а тепер штани,штани!!!!!Це тільки початок-розв"язка буде при зупиненні труби.
Петро до Василь Показати IP 17 Липня 2021 11:51
Та Вася питанням не володієш зовсім, а методичка твоя бреше. ЗА всі енеогоносії ми платимо нашим олігархам, - ахметову, бойку, фірташу, а слуги цих олігархів прикривають і служать їм... А рашистського газу в ЄС рівно 30%, все інше Скандинавія, Африка, США трішки. А живемо ми так, бо вибрали дилетанів і злодіїв з цирку, НУ ХОЧ ПОРЖЕМ ТРОХИ.
Розвязка до Василь Показати IP 17 Липня 2021 11:59
Розвязка буде, коли зелень в ростов і Ізраїль чемодани збирати почне.
73%? Показати IP 17 Липня 2021 11:56
Це неправда, тарифи не могли зрости взагалі! Вони мали падати, нам так обіцяли на виборах ... То що виходить, розвели нарід як ло*ів, чи то ми і є такі?
Анонім Показати IP 17 Липня 2021 13:05
Можна зараз звинувачувати всіх і вся, особливо 73%, які голосували не за ТОГО. Але зверніть увагу на новини вище, де рубрика «читати також». І побачите з усього все почалося. Новина від 15.02.2015 року, в якій сказано, що газ подорожчає на 280%. А хто був при владі? Питання риторичне.
73? до Анонім Показати IP 17 Липня 2021 14:00
А можна просто згадати передвиборні гасла зелені, так? Бо хтось обіцяв зниження тарифів ... Де воно, те зниження? Чи нарід знову щось не так поняв ?
Анонім до 73? Показати IP 17 Липня 2021 16:09
Як синхронно працює ваша ферма. 4 + і 4 - Нарід не поняв, а зрозумів. Тільки запізно. А почалося це задовго до зелених. Читайте вище.
73? до Анонім Показати IP 17 Липня 2021 17:19
Що з невиконаними обіцянками? Чи то були такі пріколи?
Василь Показати IP 17 Липня 2021 13:16
Марнотратство газу в Україні величезне через дирки в голові.От Дід Мороз трохи змусить їх і позакривати.Не хочете закривати-платіть і нема чого скиглити.Реально на кожному будинку зменшити споживання теплоносія на 20-30%.навіть без всяких ІТП,привівши СО в належний порядок.Але це треба мати клепку в голові і бажання.А за обіцяну ціну газу в 2,або в 4 рази меншу-забудьте.
Анонім до Василь Показати IP 17 Липня 2021 13:52
Підскажіть як привести СО в порядок у багатоквартирному будинку з ЦО? Будемо вдячні.
Василь до Анонім Показати IP 17 Липня 2021 16:03
Дуже просто!! Зробити відповідно до проекту зі внесеними змінами відносно фактичної температури і перепаду тиску.Так як ДКП Луцьктепло змінило температуру (п. 9,5 ДБН Теплові мережі) і перепад тиску-то вносити зміни повинно воно або міськрада (департамент ЖКГ).
Петро до Василь Показати IP 17 Липня 2021 14:01
Що значить обіцянку забувати, ти що ду*не? Це не обіцянки, а передвиборні гасла, А ЇХ ПОТРІБНЕО ВИКОНУВАТИ! Так що не пудри нам мізки, ми нічого не забудемо.
Василь до Петро Показати IP 17 Липня 2021 16:07
"Обіцянка-цяцянка-а дурному радість"!!!Чекайте нових виборів!!
73% до Василь Показати IP 17 Липня 2021 15:04
Ми не забудемо! Ще й скотиняки субсидію забрали! Не забудемо, не пробачимо!!!
ВИ не до Василь Показати IP 17 Липня 2021 16:35
Ви не розумієте суті питання Вася. Тариф на тепло, хоч за квадрат, хоч за одиницю енергоносія захмарний, і ці 20-30% економії, то сміх. Ми платимо цій владі олігархів за свою тупість на минулих виборах, от і все. Де обіцяне зниження тарифів, де? Де це все, що було обіцяне, нічого не виконано, НІЧОГО!
Василь Показати IP 17 Липня 2021 17:54
Суть питання я зрозумів ще 5 років тому назад,коли почав регулювати подачу теплоносія на будинок.І чому температура теплоносія не 150град,а всього макс. 80град при перепаді тиску на районі ЛПЗ в 1атм,а на Завокзальному районі-ледь 0.2атм.І що таке залежні і незалежні ІТП.І як приватна котельня на Карбишева впливає на теплозабезпечення міста.Без кваліфікованих досвідчених проектантів п.п. Соловйова,Романюка,та ще пару чоловік дану проблему вирішити досить тяжко.З кожним роком проблема тільки наростає.
Правда Показати IP 18 Липня 2021 08:08
Василь,кому Ви розповідаєте.Люди поняття не мають про теплопостачання свого будинку(їхнього вже будинку),а тим паче більшість взагалі не цікавиться і знати не хочуть.Завше хочуть "шари",а вже не буде,ціна енергоносіїв буде тільки рости,ІТП-це "розвід" при таких розкладах,але платити доведеться і багато,при тому тепло не буде,хоча ж вони хочуть +25,ну.ну...Грійтеся,поки є сонце...
Василь Показати IP 18 Липня 2021 21:24
Я вже давно всім толкую-буде так,як у Європі.Температура в квартирах буде макс. 20-22град. при досить великій оплаті за теплоносій.Отже,його потрібно раціонально використовувати.Технічні проблеми вирішуються просто(перевірив на багатьох будинках).А от самі великі дірки втрат теплоносія-це дірки в наших головах.Тільки великі рахунки за опалення допоможуть людям зрозуміти очевидне і частково закрити ці дірки.