USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

За сміття у луцьких парках пропонують штрафувати

10 Березня 2016 12:30
Штраф у 200 гривень пропонують виписувати тим містянам, які засмічують луцькі парки. Відповідну петицію розмістив Олександр Ліщук на сайті Єдиної системи електронних петицій.

Так, чоловік пропонує перед входом у зелену зону ставити попереджувальні таблички про те, що за викид сміття доведеться сплатити 200 гривень штрафу. За дотриманням норм повинна стежити патрульна поліція Луцька.

«Така ідея, – додав автор петиції, – це і спосіб поповнити бюджет міста».

До слова, підписи почали збирати вчора, 9 березня, і, за станом на зараз, петицію підписали 38 осіб з 300 необхідних.

Додамо, що у соціальних мережах користувачі активно поширюють фото безладу і куп сміття у парку «Дубовий гай», що у районі ДПЗ.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
нхя не смішно Показати IP 10 Березня 2016 12:42
Оштрафувати, а потім відпи...дячити. Б*дло перетворило парк і берег Стиру в ср\ч.
Макс Показати IP 10 Березня 2016 14:00
Уже 49. Полностью согласен, только сумма маленькая, нужно что бы б*дло платило по штуке гривен, тогда будет толк
Джулія Показати IP 10 Березня 2016 14:22
Щось мені це нагадує штрафування за справляння природних потреб у громадських місцях при відсутності в тих самих "місцях" туалетів...
нхя не смішно до Джулія Показати IP 10 Березня 2016 14:27
Пані, в парку ПОВНО смітників, але БИДЛО лінується пройти 30-40 м щоб викинути сміття.
бе Показати IP 10 Березня 2016 15:05
ідея хороша.але як іі реалізувати?
АС до бе Показати IP 10 Березня 2016 17:28
скуповувати стаканчики,пакети,будь яку тару за ціною 1 гривня 1 штука а ціну закласти в нове при покупці от і все,якщо лишні контробандні з'являться то поліція і митники нехай з зарплати своєі платять тоді і контрабанда стане коли до дому по 200грн принесуть і за лівак 5 років тюрьми
а ми Показати IP 10 Березня 2016 17:28
не бидло ми тіпа городські - ми лучани!
ДПЗ Показати IP 10 Березня 2016 22:44
В парку "Дубовий гай " нема ні одного смітника ні лавочки.Поставилиб смітники несмітилиб!!!!