За співпрацю з ОРДЛО волинського чиновника відсторонили з посади
Чиновник сформував конкурсні вимоги під конкретного постачальника з Макіївки, що знаходиться на тимчасово окупованій території.
Волинського чиновника, який співпрацював з ОРДЛО, суд на 2 місяці відсторонив від займаної посади та призначив запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Про це повідомляє «5 канал».
Романа Надолинного підозрюють у змові з учасниками тендеру на закупівлю гірничо-видобувного обладнання. Слідство встановило, що чиновник сформував конкурсні вимоги під конкретного постачальника з Макіївки, що знаходиться на тимчасово окупованій території. Сума оборудки оцінюється у майже 25 млн грн, які витратили з держбюджету. Устаткування надійшло на шахту Нововолинська №10, однак виявилося непридатним для використання на підприємстві. На її адаптацію додатково витратили ще майже 600 тис грн бюджетних коштів.Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, для державної шахти в Нововолинську купили непридатне обладнання у фірми росіянина в окупованій Макіївці. Та намагалися приховати факт придбання невідповідного обладнання на суму 24,88 мільйона гривень. Підозрюють, що підлеглі міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика допомагають держпідприємству його радника відмити поставку з ОРДЛО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волинського чиновника, який співпрацював з ОРДЛО, суд на 2 місяці відсторонив від займаної посади та призначив запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Про це повідомляє «5 канал».
Романа Надолинного підозрюють у змові з учасниками тендеру на закупівлю гірничо-видобувного обладнання. Слідство встановило, що чиновник сформував конкурсні вимоги під конкретного постачальника з Макіївки, що знаходиться на тимчасово окупованій території. Сума оборудки оцінюється у майже 25 млн грн, які витратили з держбюджету. Устаткування надійшло на шахту Нововолинська №10, однак виявилося непридатним для використання на підприємстві. На її адаптацію додатково витратили ще майже 600 тис грн бюджетних коштів.Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, для державної шахти в Нововолинську купили непридатне обладнання у фірми росіянина в окупованій Макіївці. Та намагалися приховати факт придбання невідповідного обладнання на суму 24,88 мільйона гривень. Підозрюють, що підлеглі міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика допомагають держпідприємству його радника відмити поставку з ОРДЛО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Анатоль_
Показати IP
23 Серпня 2017 10:27
Я в шоце!
Іван
Показати IP
23 Серпня 2017 12:10
Чекайте, ви ж кажете, що Донбас це Україна, тоді чому з ними не можна співпрацювати? Де тут злочин?
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
Сьогодні 23:01
Сьогодні 23:01
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
Сьогодні 22:20
Сьогодні 22:20
18 днів без зв'язку і зі зламаними ребрами: з Миколаївського ТЦК звільнили шістьох чоловіків
Сьогодні 22:00
Сьогодні 22:00
Волинські медики увійшли до першої в Україні верифікованої команди медицини катастроф
Сьогодні 21:22
Сьогодні 21:22

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.