USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

За ухилення від мобілізації судили волинянина

10 Грудня 2014 07:00
Житель Володимир-Волинського району проігнорував повістку про мобілізацію і не з’явився до військкомату, через що отримав судимість. Про це повідомляє «Під прицілом».

Згідно з Указом президента Петра Порошенка від 22 липня «Про часткову мобілізацію» на службу у зону антитерористичної операції призивалися офіцери та сержанти запасу всіх військових спеціальностей, рядовий склад у запасі всіх військових спеціальностей з армійським досвідом та вищий офіцерський склад всіх військових спеціальностей.

Мобілізація відбувалася по усій Україні без виключення. Чоловік, який згодом постав перед судом, теж отримав повістку про мобілізацію та і навіть пройшов медогляд. Військово-лікарська комісія визнала його придатним до військової служби.

З матеріалів справи відомо, що підсудний був військовим першої категорії запасу і навіть має військово-облікову спеціальність.

Однак уже в останній момент, коли військового вже повинні були розподілити у військову частину для проходження служби, - він просто не з’явився.

Через це йому довелося прийти до суду, адже такі дії військового запасу розцінюються як «ухилення від призову за мобілізацією», і це уже стаття 336 кримінального кодексу України.

Під час судового засідання чоловік розкаявся і просив його суворо не карати, але Володимир-Волинський міський суд засудив його до 2 років позбавлення волі. Однак зважаючи на те, що це була перша судимість порушника, суд присудив йому 1 рік іспитового терміну.

Нагадаємо, найближчим часом в Україні може відбутися чергова хвиля часткової мобілізації чоловіків в армію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Patrik Показати IP 10 Грудня 2014 07:25
Демократiя януковича i зараз наяву: простого пересiчного громадянина судимо, а даiшники, якi вiдмовились брали участь в АТО, недоторканi, бiльш того, поновлюэмо iх на роботi... Ганьба!
мати воїна Показати IP 10 Грудня 2014 07:28
І що, тепер всі так робитимуть?! Вже й так про це говорять. Слава Україні!
Анонім до мати воїна Показати IP 10 Грудня 2014 11:25
Один рік він умовно судимий, отже, призвати його не можна.
Лягавий. Показати IP 10 Грудня 2014 08:47
Я дивився виступав речник по телебаченню і чітко казав--"ми нікого не заставляємо примусово у лави ЗСУ,людей у нас вистачає",а тепер тюрма,що ж це виходить? Те що людина боїться воювати то це нормальна реакція,не всі можуть чи стали патріотами.Якщо судити то ухиляються тисячі людей по одній причині--страх!Взагалі воювати повинні навченні солдати,я сам особисто бачив кого призивають через військомати і алкашів і т.д на ряду з здоровими бійцями! Доречі Володимир Волинський суд багато виносить несправедливих рішень,знаємо багато таких справ,де людину виправдовують по рішенню суду а потім по тій же справі судять,це по дитячому притулку сімейного типу,і памятаю куди людина не зверталась все без змін. Вчора в м.Нововолинську була люстрація в прокуратурі,думаю прокурори зробили висновки,не мішалоб і в Володимир Волинському зробити і нехай судді дадуть народу пояснення по тим чи іншим рішенням суду та і покатати незавадить!
Знаючий. до Лягавий. Показати IP 11 Грудня 2014 13:40
Тут фігурує такий собі "товариш" пан суддя Каліщук А.А.в Володимирі Волинському міському суді ,цікаво його спитати привселюдно за винесення вироків по деяких справах і на підставі чого такі вирокі,чи він їх виносить через те що має малий досвід суддівської практики чи можливо по іншим підставам чи особистим мотивам,можливо якась є зацікавленність?Чи не матеріальна ненароком???? Бо дуже вже багато "воні "чули про цього суддю в тому числі і дачу хабарів через адвокатів , а диму без вогню не буває!!!!
111 Показати IP 10 Грудня 2014 08:56
....ото банда.........злочинців..хабарників не судять.....а це засудили......дограються і суди і керовники з їх указами......терпець від таких дій в народу швидко увірветься.....своїх синків в депутати до ради швиденько прилаштували.....а простолюдини за їхній спокій і розкош повинні йти гинути.......шановні керовнікі схаменіться.....бо яник і свита втекли..а вам може це невдатись...
Сяна Показати IP 10 Грудня 2014 09:00
Краще вже в тюрму, ніж на безглузду, штучно створену війну, "на м"ясо"!!!
луцьк до Сяна Показати IP 10 Грудня 2014 09:10
Краще в тюрму. Правильно зробив хай вчі чинуші відправлять своїх синків на мясо.Хай беруть всіх , то вибраних лишають, а наших дітей простого люду беруть. І ще одне вони не мають права брати.У нас нема війни ,у нас немає надзвичайного стану,тому примусово не мають права брати.Люди зверніться до адвокатів,вони вам пояснять.Менти не йдуть, а ми вперед захищати олігархів.Ні краще в тюрму
иииииииииии до Сяна Показати IP 26 Січня 2015 17:17
ииииииииииииии
Олег Показати IP 10 Грудня 2014 09:09
У військкоматах молоді здорові офіцери чому відсиджуються, чому не на фронті??????????????Мєнти по міськрайвідділах с..ки гріють, чому не на передовій???? Зі слів Порошенка там АТО, а не війна, так що мєнтів на блокпости!!!!!!!!!!!!!
222 до Олег Показати IP 10 Грудня 2014 12:31
Володимирский воєнком спільно із сільськими головами в районі тільки й уміє що сільських хлопців призивати це факт . Сільські голови під цей шумок зводять рахунки із неугодними у селі мужиками . Люстрацію - воєнкому та подібним головам .
Лягавий. до 222 Показати IP 10 Грудня 2014 17:41
Це ви Олег попали в точку,таких голів Володимир Волинського рн. теж є за що спитати!!! Володимир-Волинський район Устилузька міська ПОЛІЩУК Віктор Ростиславович 9-37-00 Березовичівська сільська КОВАЛЬЧУК Юрій Іванович 9-31-31 Білинська БАЗИЛЮК Микола Пилипович 9-71-49 Бубнівська РОМАНЮК Олександр Петрович 9-73-42 Галинівська ЮРИК Іван Михайлович 9-62-33 Зарічанська ПАЛЬОНКА Ігор Анатолійович 9-16-03 Зорянська МОСОРУК Олександр Петрович 97-1-36 Зимнівська КАТОЛИК В’ячеслав Артурович 9-51-31 Красноставська БОНДАРУК Жанна Григорівна 9-74-31 Ласківська ШПІЛЯ Євген Романович 99-3-31 Льотничівська ПОТАПЮК Микола Максимович 2-37-14 Лудинська НИКИТЮК Андрій Іванович 9-45-31 Микитичівська ПАНАСЮК Неоніла Федорівна 9-91-42 Оваднівська ПАНАСЕВИЧ Сергій Степанович 9-22-31 П’ятиднівська КУНИЦЬКА Алла Михайлівна 9-11-99 Рогожанівська МАТІЮК Тетяна Миколаївна 9-43-55 Селецька МАТВІЮК Анатолій Миколайович 9-38-42 Стенжаричівська ЯЛЬНИЦЬКИЙ Анатолій Миколайович 9-44-42 Хмелівківська ГРАБАРЧУК Степан Павлович 9-26-23 Хобултівська ПРОЦАН Олександр Юрійович 9-41-31 Хотячівська СИРОТИНСЬКА Галина Петрівна Чув,до речі, погані відгуки про Зарічнянську с.р.,там і голова і його секретурки в чомусь були замічені,принаймі так хлопці з АТО говорили. Люстрація повинна бути над ними! Цікаво хто займається люстрацією по Володимирі Волинському,може хто знає куоординати ,ТЕЛЕФОНИ ,так розумію "правий сектор" цим займається?
олегу до Олег Показати IP 10 Грудня 2014 20:57
олень ти поидь и подивися хто реально стоить на блокпостах а не зомбоящикам вириш
123 Показати IP 10 Грудня 2014 10:03
...за те що чувак не хотів бути мясом.....його судять...нонсонс...( ось вона нова влада..)
Сяна до 123 Показати IP 10 Грудня 2014 13:30
Гірке похмілля революційного оп"яніння....
Лягавий. до 123 Показати IP 11 Грудня 2014 13:56
Цікаво призвище судді що виносив вирок,не в курсі?
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 10:16
Краще хай засудять ніж повернутися як КІБОРГ...,СІМЬЯ НІКОМУ БУДЕ НЕ ПОТРІБНА.
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 10:16
За ще воюем? За міліарди олігархів!
Сяна Показати IP 10 Грудня 2014 13:40
Якби хватило розуму не лізти на майдан, то і Україна була б цілісна і з Кримом, і з Донбасом. І війни б не було. Самі на себе біду накликали. Тепер тільки і гріються ненавистю до "москалів". А так .....повна "європа"! Гордимося своїм патрідиотизмом!