USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Забудовник парку у Луцьку обіцяє квартири родинам учасників АТО

26 Листопада 2014 17:15
На території парку, що на вулицях Гордіюк-Конякіна, хочуть звести будинки, у яких «левову частку» квартир передадуть родинам загиблих бійців АТО.

Принаймні так в особистому коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив генеральний директор ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат» Руслан Вайман.

З його слів, якщо підприємству все ж вдасться звести заплановані будинки, частину квартир віддадуть родинам учасників АТО і афганцям.

Але варто нагадати, що навколо майбутнього будівництва на території парку, що на вулицях Гордіюк-Конякіна, виникало чимало конфліктів між жителями прилеглих будинків і, власне, забудовником. Люди виступають проти будівництва, мотивуючи це тим, що у парку відпочивають сім’ї з дітьми, займаються спортом. А після забудови у них такої можливості не буде.

Керівник ЛДБК Руслан Вайман свого часу пояснив лучанам, що окрім новобудов, підприємство зведе і майданчики, і громадські вбиральні, і сміттєві контейнери.

Одне слово, бої за луцьку землю тягнуться роками.
І сьогодні розлючені мешканці прилеглих будинків прийшли на чергове засідання сесії Луцької міськради, щоб вкотре висловити власне обурення щодо майбутнього будівництва.

Хоча раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що, зі слів начальник управління капітального будівництва міськради Леоніда Карабана, вже відбулися громадські слухання з цього питання і лучани дозволили будувати на тому місці. Тож, перший заступник луцького мера Святослав Кравчук запропонував в договорі оренди землі зазначити, щоб забудовник або віддав частину квартир в якості оплати вкладу в інфраструктуру міста, чи надав на пільгових умовах житло для потреб родин загиблих військових.

Поява розлюченого натовпу у сесійній залі сьогодні стала приводом того, що питання зняли з порядку денного і оголосили про додаткові громадські слухання. Водночас, головний архітектор Луцька Леонід Герасимюк отримав догану від Луцького міського голови Миколи Романюка, а під заступником начальника управління містобудування та архітектури Луцькради Ярославом Матвіївим «захиталось крісло».

Як пояснив Руслан Вайман, «розуміючи колосальну соціальну відповідальність перед Героями війни та сім’ями загиблих», після забудови житловими будинками земельної ділянки у Луцьку на вулицях Конякіна-Гордіюк, родинам загиблих у зоні АТО бійців передадуть 7 квартир. Їх обіцяють подарувати у термін з 2016 по 2017 роки. Зокрема, одну трикімнатну квартиру, дві двохкімнатні та чотири однокімнатні.
Окрім того, для інвалідів–учасників бойових дій у Афганістані протягом багатьох років не виділяли жодного житла. Їм обіцяють надати одну трикімнатну та дві двокімнатні квартири.

Однак, для реалізації цього плану необхідно затвердити план зонування території та детальний план території на вулицях Конякіна-Гордіюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
опа Показати IP 26 Листопада 2014 17:18
обіцяла лисиця курей не їсти))) Хай буде парк!!! Є інші ділянки біля луцька для забудов.
Роман до опа Показати IP 26 Листопада 2014 22:53
Ахахахахах обіцяють, насмішили, нічого не міняються, людей і далі за д_білів рахують
Анонім до Роман Показати IP 27 Листопада 2014 09:03
цілком з Вами згодна...нічого не змінилось...
Степан Бандера Показати IP 26 Листопада 2014 17:27
Левову частку - це скільки? 60% квартир віддадуть воїнам АТО чи 10 квартир із 1 тисячі? Розбудовуйте межі Луцька, хай місто росте, а в середині нинішніх меж потрібні зелені зони. Людям треба відпочивати, гуляти з дітьми
Роман до Степан Бандера Показати IP 26 Листопада 2014 18:36
Як ви собі це уявляєте?
Петро до Роман Показати IP 26 Листопада 2014 19:23
так і уявляємо - заборона будувати на місці скверів і парків "місто в місті"... А для "паріотів - будівельників " виділити приміську зону.нехай покажуть на що здатні ...Нехай будують Луцьк 2 по типу Мілан 2, тоді й побачим ,хто на шо вчився...
волонтер Показати IP 26 Листопада 2014 17:31
а переселенцям квартири?
самооборона Показати IP 26 Листопада 2014 17:36
пану Вайману і його москальській "команді" дуже кусочок сподобався кусочок землі для бізнес будівництва , а головне, тож яка економія і їхати далеко не треба і всього то 7-м квартир треба буде віддати, а не 27-м................................а може і тих 7-м потім замінять на 4 !!!
Корінний лучанин Показати IP 26 Листопада 2014 17:36
А скільки в Луцьку є ветхих будинків! Чому ними не займаються? Навпроти міськради, наприклад. Пишуть на будинку ПРОДАЄТЬСЯ . Що не можна знести та побудувати будинок для афганців!? Але ж забудовникам треба МАСШТАБИ та ВЕЛИЧ БУДІВНИЦТВА показати та зняти і забашляти кошти . АЛЕ ПАРКУ та ЗЕЛЕНОЇ там ВЖЕ НЕ БУДЕ НІКОЛИ! На заміну людям та дітям запропонують усілякі ПОРТ-СІТІ із зеленими кутками та басейнами (аквапарками)! ПРОЩАЙ ЖИВА ПРИРОДО та СВІЖЕ ПОВІТРЯ!
Петро Показати IP 26 Листопада 2014 17:38
Хай в себе вайман на подвіррі вдома дитячі майдани будує!! нам треба в місті більше зелених зон. Хай буде парк!!!
Роман до Петро Показати IP 26 Листопада 2014 18:39
Як це нафіг парк? Це величезний смітник. (окрім стадіона-там ше сякий такий порядок).
дід раціо до Роман Показати IP 26 Листопада 2014 20:21
А ти вийди і поприбирай. Хай буде чисто. Це не так важко. А знищені дерева виростуть не скоро.
vekelka Показати IP 26 Листопада 2014 17:55
а що буде з приватним сектором там як мені здається є приватні будинки і там живуть люди !!! чого їх не питають ??? вайману що місця мало ж...д
Петро Показати IP 26 Листопада 2014 18:42
Скільки можна простий народ гнобити. Усі керівники та бізнесмени живуть у приватних будинках з прибудинковими терироріями,що обчислюються гектарами. Їхні діти і відпочивають і дихають свіжим повітрям. Їм народ не зрозуміти! Тільки гроші .... Буде парк! Люди не простять, нехай не прикриваться родинами АТО.
Валера Показати IP 26 Листопада 2014 18:52
Хаще біля РАГСУ теж парк знищать під будівництво, навіщо нам ті парки хай квартира на квартирі, аптека на аптеці, і заправок ще з 40 в Луцьку побудують, СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!!!!!!!!
Панас до Валера Показати IP 26 Листопада 2014 19:08
героям слава!
маха Показати IP 26 Листопада 2014 18:59
вайману вірити себе не поважати він тільки прикривається АТО ХАЙ БУДЕ ПАРК !!!
Василь. Показати IP 26 Листопада 2014 19:21
Не можу зрозуміти де подівся обранець громади Семенюк О. який , якщо не помиляюсь відразу після виборів піднімав це питання і піднімав народ на захист парку. Судячи по всьому "закормили" обранця............
от паскуда Показати IP 26 Листопада 2014 19:24
конченый даже на смертях нажится хочет.мало ему денег и земли то пусть семейкой в донецк валит и отвоевывает.на ровенской за пол лимона баксов зятю цыганские дома купил под строительство комерции.то пусть так бабло невинно умершим даст
Гордіюк 20А Показати IP 26 Листопада 2014 19:40
А на громадських слуханнях пропонувався зовсім інший проект, який передбачав будівництво чотирьох 9 поверхових будинків, мойки, шиномонтажу, паркінгу, платного спорткомплексу та штучного футбольного поля розміром 6 на 8 замість існуючого поля з дренажною системою розміром 110 на 70. Лукавить Вайман. Отак і квартир надає.
mis до Гордіюк 20А Показати IP 26 Листопада 2014 20:08
100% підтримую
вайман Показати IP 26 Листопада 2014 20:23
ще та паскуда
Волинь Показати IP 26 Листопада 2014 20:43
Обіцяти вміють усі, а виконують обіцяне одиниці.
карма Показати IP 26 Листопада 2014 21:28
на людей зараз всім чхати, тому й війна настала, таке паскудство піарити дерибан парку і стадіону і прикриватися парою квартир родинам загиблих бійців АТО, вони не для того гинули : (
111 Показати IP 26 Листопада 2014 21:34
Мриете за зелену зону а сами гаражи без документив шарашите вже 30шт развод для лохов.флористы.смих
Лучанин Показати IP 26 Листопада 2014 21:49
Якщо вони забудують той парк, і на протязі найближчих 5-10 років ще втулять зо 2-3 десятків будинків в паркових/щільно забудованих зонах міста то всерівно прийдуть то того, що в Луцьку не буде ВІЛЬНОЇ землі де будувати...
не треба нам парк пс Показати IP 26 Листопада 2014 21:52
хай на ГПЗ біля підшипникового заводу краще строять дома, а не а парку, там і так не має де з дітьми ходити, понароблювали собі люди городи
Саша Показати IP 26 Листопада 2014 21:57
На ГПЗ біля 24ої школи є Боратинська с/г земля... Там можна з 5...10 будинків поставити...
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 07:19
коментар було видалено
правда Показати IP 27 Листопада 2014 09:04
За всім стоїть шеф ваймана алла миколаївна-нібито працює у ЛДБК фінансовим директором.двоє екс дипутати міськради.добре вміють співпрацювати в схемах міськради.дограються що під новий рік отримають по гранаті як нікіта.
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 09:12
парк єдине місце на 40-му кварталі де люди мають змогу провести час на природі, погуляти з дітьми...але землю продають нерахуючись з думкою лучан...один з дитячих майданчиків забрали під будівництво церкви, частину продали під приватні будинки...тепер нове будівництво...невже нова влада міста створена на гаслах майдану дозволить знищити одну з зелених зон міста, яких і так мало...це буде доказом того, що відбувся лише переділ влади і розраховувати простому люду на справедливість не варто...
Василь, Гордіюк 20А Показати IP 27 Листопада 2014 09:38
Підтримую, Лукавить Вайман. Нетреба вірити такому брехуну. Громадо об'єднуйся заради своїх дітей та внуків - щоб мали хоть клаптик природи під ногами, а не камінні мури.
Віктор,Гордіюк 27 Показати IP 27 Листопада 2014 12:31
Хто проводив громадські слухання з даного питання, чому ми мешканці мікрорайону цього не знаємо? За нас все вже вирішили?.Хай відзвітуються депутати від нашого району про свою позицію із даного питання. З якою громадою та коли вони зустрічались.
Іван Іванович Показати IP 28 Листопада 2014 10:46
Хтось мені дасть логічну відповідь по поводу громадських слухань? Та якщо по кожному об"єкту проводити щось подібне, то нічого і ніколи вже не побудується в Луцьку!!!! Чуєте шановна громада ? НІКОЛИ І НІЧОГО!!!!!!!! Ви подивіться що стало з нашими людьми... Шевченко писав" чи то люди подуріли, чи то люди почорніли". Ви подивіться що вони виробляють. Не дають нічого побудувати.... нічого! Чи то павільйончик, чи то ларьок, чи магазин, чи піцерію, чи житловий будинок... все виходить і трощить, і репетує, і ображає... як ті собаки скаженні... Той забудовник чи підприємець хоче щось збудувати, щось створити...ні .. не дає одне з другим. Думайте масштабніше...це ж податки, це ж робочі місця, це ж розквіт міста...держави. Самі ж ниєте що не має інвестора. Ось він прийшов. А ви що йому робите? Палки в колеса?
40 квартал до Іван Іванович Показати IP 28 Листопада 2014 12:56
Повністю підтримую, тим більш що це не парк і ніколи ним не був, а через ту зелену зону самому лячно вечірком пройтись, не то щоб дитину саму погуляти відпустити. а на рахунок громадських слухань вони відбувались, було оголошення в газеті "Луцький замок" а проект забудови більше місяця був розміщенний на сайті ЛМР. , доречі не такий як в цій статті.
Анонім до Іван Іванович Показати IP 29 Листопада 2014 13:23
Приходьте завтра на громадські слухання на 15 годину до стадіону на вулицю ГОРДІЮКА, 20А. І там і почуєте є ПАРК та СТАДІОН чи немає. Може хоть пику побють наші жіночки. Це для тебе Іван Іванович і таких як ти які бояться ходити по нашому парку.
Вітя Показати IP 1 Грудня 2014 09:57
А чого не пишуть, що Ваймана синок-дурачок Разумовський в міській раді? А може він і не його син, бо нормальні діти завжди батьківське прізвище беруть. Як він туди попав взагалі? В школі все, що міг це красовки красти в однокласників.
Роман це не парк а в Показати IP 14 Березня 2016 16:54
Хтось хоче на томуж вайману заробити !!!! Тіж депутати використовують людей в своїх цілях шоб і собі квартірку на халяву!!!!