USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Через розлючений натовп у міськраді полетять голови?

26 Листопада 2014 11:45
Головний архітектор Луцька Леонід Герасимюк отримав догану від Луцького міського голови Миколи Романюка, а заступника начальника управління містобудування та архітектури Луцькради Ярослава Матвіїва обіцяють звільнити.

Про це під час засідання 66-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 26 листопада, повідомив Микола Романюк.

Його обурило те, що до зали засідань міської ради увірвася обурений натовп. Мова велася про скандальну забудову на вулицях Конякіна та Гордіюк. Нагадаємо, суть проблеми полягає у тому, що громадськість категорично проти забудови на території зеленої зони, тоді як згідно із генеральним планом там передбачили житлову забудову.

За станом на сьогодні справа дійшла до суду.

Так, луцький мер запитав у головного архітектора, чому не він не зустрівся з людьми і не обговорив усі суперечливі питання.

На це Леонід Герасимюк, зауважив, що зустрічався з людьми. Із натовпу почулось гучне: «Брехун!»

Це остаточно розлютило міського очільника, тож, він підняв питання щодо розпорядження про оголошення догани Леоніду Герасимюку, та звільнення з посади Ярослава Матвіїва.

Таку ініціативу, а також пропозицію провести громадські слухання, депутати підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
белое крыло Показати IP 26 Листопада 2014 11:53
..только все начинается!!!
Петро до белое крыло Показати IP 27 Листопада 2014 10:26
Люди, оголошуйте про свій протест зарання. У Луцьку чимало охочих вас підтримати! Але й самі не забувайте підтримувати інших! Разом і до кінця!
опа Показати IP 26 Листопада 2014 11:56
невже Матвіїв пролетить? Цей карась при будь-якій владі виживав.
міщанин Показати IP 26 Листопада 2014 11:58
Старі голови треба знести - вони НЕ ВМІЮТЬ працювати по-новому (чесно).
люди Показати IP 26 Листопада 2014 11:59
не здавайтесь
Ізя Показати IP 26 Листопада 2014 11:59
ото морди на фото
Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 12:00
Може дійсно так треба вирішувати справи. Зібрати людей та вперед, на засідання сесії міськради. Догана ще так-сяк, а от звільнення як замаячить. Для людей на "блатних" посадах це гірше смерті. Так що, шановні лучани, частіше на сесію треба ходити.
ВАня Показати IP 26 Листопада 2014 12:09
Молодці наш народе, от тільки так потрібно вирішувати справи.Бо інакше ніхто не чує.Ми з вами.Їх ще потрібно сами нам приходити із крісел викидати,якщо вони оглухли перед своїм народом і ослепли.Як тілкьи вони будуть залежати від нас тоді не будуть нас ігнорувати,знущатися над нами, а працювати для нас. І всі пільги,запрплати хай буцдуть такі як у нас.Ну трішки вищі, але на захмарно.І все,що вони накрали забрати,пролюструвати по народному.Бо інакше це не люстраця, це окозамилювання для нас дураків.Вони і на ще розраховували, що тільки буде папірець.Побурчить народ і звикне до цього, що це просто для галочки,що ніхто бандитів люструвати не буде. бо раби є раби,вони покірні,бо дурні.
Андрій до ВАня Показати IP 26 Листопада 2014 12:22
Чого так хвилюватися,вони- це дзеркальне відображення нас.Ми їх обирали,значить ми достойні їх,а вони нас.І ми такі самі молодці,як і вони.Похвали мене моя губонько...
Святий Павло до ВАня Показати IP 26 Листопада 2014 15:18
А Ви знаєте, які в "них" зарплати? Я не про голову і заступників! Ви знаєте, скільки працівники отримують на руки?
Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 12:15
Якщо житлова забудова за рахунок держави і квартири роздадуть згідно черги безкоштовно, то можна і потерпіти, но такого в цій державі і при такий владі не дочекаемось!!!!!!!!!!!!
свояк Показати IP 26 Листопада 2014 12:19
Ще один факт Місто Володимир-Волинський. Без будь яких обговорень та погоджень з громадою протягом чотирьох років забудували всі міські зелені зони. Петро Данилович за гроші погоджує ВСЕ !!!
Лучанин до анонім Показати IP 26 Листопада 2014 12:24
Про які безкоштовні квартири ви говорите? Забудьте про це!!! За всім стоять великі гроші і Романюк в долі. Вже почалися передвиборчі перегони і він займається піар-акцією. Чи один раз лучани приходили на сесію для вирішення нагальних проблем? В кращому разі він обіцяє розібратися, а потім все зводиться нанівець. Допоки Романюк буде при владі ніщо в місті не зміниться. КОЛИ вже це зрозуміють лучани.
обс до Лучанин до анонім Показати IP 26 Листопада 2014 14:20
що захотілось шибу назад, вже забули що було
справедливий до Лучанин до анонім Показати IP 27 Листопада 2014 14:27
Побув -би на місці романюка - не захотів би такої долі.
забудовник ЛДБк вайм Показати IP 26 Листопада 2014 12:26
Приватна фірма луцький домобудівельний комбінат рішає вопроси тільки з міськрадою.вони то точно отримають квартири або відкати.но не люди.а Вайман і його шеф алла миколаївна двоє екс депутати міськради знають добре схеми.а будують за кошти людей які інвестують будівництво.
Лучанин Показати IP 26 Листопада 2014 12:31
Леонід Герасимюк, ради справедливості, дай но догану Романюку за забудову "Буратіно".
медик Показати IP 26 Листопада 2014 12:35
40-кв. дуже гарний, невеликий і компактний мікрорайон, вже там прокуратуру будують більше 15 років, правда базарникам є куди ходити до вітру, іноді там черга стоїть, і все це під новою прокуратурою, а чиновники міськради, бачать тільки забудову того райського куточка, а чому б той парк не облагородити, як Сапалаївку, багато не потрібно робити ,заасфальтувать одну доріжку через парк, поставити 4-5 лавок, зробити дитячий майдакчик, пенсіонери матимуть де відпочивати в парку, і мами з калясками, так ні до цього ні Матвіїв ні йому подібні в місьраді додуматися не можуть, а на стадіоні ціле літо і діти і молодь грають в футбол, такого зеленого стадіону в цілому Луцьку мабуть не має, п. Романюк захистіть наш 40-а кв. і цей парк теж бадем називать ім. Ромаюка.
він до медик Показати IP 26 Листопада 2014 14:23
а ще там класно літом двох посидіти на травичці з пляшкою.дешево і сердито, ніхто не ганяє, часом собаки надоідають тільки
Прокурор Показати IP 26 Листопада 2014 13:03
Всі проекти рішень візуються, тому прошу оприлюднити всі візи, а тим хто завізував проект рішення - догану, або ж звільнення!
василько Показати IP 26 Листопада 2014 13:05
Оприлюдніть, будь ласка, рішення профільних комісій з цього проекту рішення!
ВОНО Показати IP 26 Листопада 2014 13:10
вірити Романюку ? себе не поважати!!! він за всим цим стоїть,а шісток підставляє під агресію натовпу. Чи може ви вірите що без наказу міського голови такий жирний кусок віддали в приватні руки?????
вірно до ВОНО Показати IP 26 Листопада 2014 13:44
Романюк не лише брехун а ще й сц*кун підлий!
ПРОХОЖИЙ до вірно Показати IP 26 Листопада 2014 16:56
Так це синок Романюка там будинок будує!!!!!!!
ПРОХОЖИЙ до вірно Показати IP 26 Листопада 2014 16:57
Так це синок Романюка там будинок будує!!!!!!!
медик до ВОНО Показати IP 26 Листопада 2014 14:11
Не вірю нікому ні в Луцьку ні в Києві , але надіюсь, що все- таки здоровий глузд зпрацює хоча б перед виборами, а Романюк в багатьох моментах свого слова дотримував, можна звичайно на нього всіх собак повісити ( я не шістка, я звичайний мешканець 40а кв.), але поки, що вмію аналізувати роботу попередників особливо, який був перед Романюком голів місьради, візьмемо гар. воду, при всіх головах влітку на 40а кв. ніколи не було гар. води, при Романюку навіть вночі, в спеку гар.вода завжди була, а я суджу про людину по її справах, а а таких справ дуже багато.І за Ром. буду голосувати.
Хлоп до ВОНО Показати IP 26 Листопада 2014 14:55
А всі десятки патріотів, всі ідейні взяли "під козирьок" наказ Романюку і віддали жирний кусок в чужі приватні руки незаплямивши себе))
оцінка Показати IP 26 Листопада 2014 13:50
На другому фото зверху дуже вродлива дівчина.
Данило Показати IP 26 Листопада 2014 14:16
На четвертому фото депутати так прикольно сосуть пальці - не отримають сьогодні від Ваймана посівників,,,
13 Показати IP 26 Листопада 2014 15:13
Ковель. Кіндер на вас с*ав нАРОДЕ з верху свого нового мерседеса.Дай бобла і усе замутить, а бютовці не читаючи і не вдумуючись,що вони роблять злочини проголосують одноголосно.
До медик Показати IP 26 Листопада 2014 17:07
Тішитеся, що мали гарячу воду? А як працівники луцьктепло приходили на сесію і вимагали від Романюка звільнити директора Киричука та фінансового директора Казачек. І що зробив Романюк: пообіцяв звільнити і навіть на офіційному сайті міськради було розпорядження. Пообіцяти не значить виконати!!! Після промивання мізків Єремеєвим Романюк вважає, що так відмивати гроші, як роблять ці керівники більше ніхто не вміє. Зараз вони отримали 14 млн.євро - що розкрадати і вистачить Романюку на нову виборну компанію. Банкрутство луцьктепла не за горами. Толі єщьо будет.
Данилу Показати IP 26 Листопада 2014 17:22
Добре, що чогось іншого не ссуть.
Місто Показати IP 26 Листопада 2014 20:19
Вірите-нам насрати на вас
Ігор Показати IP 26 Листопада 2014 21:00
Це фарс Романюка на рахунок Матвіїва - управління містобудування мають реорганізовувати, а працівників скорочувати
Лучанин Показати IP 27 Листопада 2014 17:22
А ще хочуть забудувати і парк 900 річчя Луцька, і Сапалаївку покалічили в районі вулиці Чорновола (то певно заради будинку біля архіву), і он як Срібні лелеки розбудували - а раніше діти на санчатах взимку катались, люди влітку відпочивали, де дозвільні документи на капітальну забудову? Хай наші журналісти оприлюднять на сайті - то будемо знати на чийому боці правда..... І взагалі подивіться на місто рівне - скільки там парків та скверів для відпочинку, ніхто не лізе з забудовами, а Луцьк - місто асфальту. Ганьба!
Олесь до Лучанин Показати IP 28 Листопада 2014 09:41
Руками владців та олігархів місцевого пошибу Луцьк з одного з самих "зелеих "міст України перетворюється на асфальто - бетонний майданчик...=Тц Варшавський і торгівля замість скверу біля ринку, страшнюча червона хата замість скверу біля "Мисливця", на Лесі Українки(* правда ;-(чотири ) берези лишили. Буратіно- замість скверу.(Слава меру!!!) і так десятками... Зараз зазіхають на зеленцу зону біля шовкового комбінату- вайману треба будувати житло! і 7 квартир він віддасть воїнам АТО! А колі- меру ПРОЕКТ ВЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ!!! а Матвіїв проти... Був проти- Іде матвіїв?( хай він і той хабарник, але тут іньші розклади...) Бабло перемагає все! Коли вайман вже вдавиться? І хто проти коли мер ЗА? а за воїнів АТО - відмазка підла... (про ваймана) Квартири він мав мерії передати В будь якому випадку, як дольовикк... А тут АТО!!ПА*ЛЮКА,,, Так от про зелену зону- Є Ще парк міській! Які квартири з панорамою на Стир можна замутити!! (меру на замітку) - по темі- що ще можна зіпсувати у місті?