USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Загиблий в Сирії пілот Су-25 виявився зрадником України з Криму, - ЗМІ

3 Лютого 2018 23:48
Загиблим у Сирії пілотом російського штурмовика Су-25 виявився колишній український військовий Роман Філіппов, родом з тимчасово окупованого Сімферополя.

Про це повідомляє Новая газета з посиланням на джерело в Міноборони РФ.

При цьому штурмовик з бортовим номером "06 синій" (RF-95486) базувався в Криму на аеродромі Бельбек. Крім того, в Twitter групи незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team були опубліковані знайдені в літаку документи.



Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, сьогодні сирійські повстанці збили штурмовик Су-25 російських ВКС над північно-західною сирійської провінцією Ідліб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Чук Показати IP 4 Лютого 2018 00:07
Зрадників ніхто не любить,і співчуття недождеться Використав путлер його як презерватив тай казці кінець
Правий сектор Показати IP 4 Лютого 2018 00:33
Смерть зрадникам!
Анонім до Правий сектор Показати IP 4 Лютого 2018 10:43
слухай ти ... . я за Україну, але я проти тебе! Якого біса ти тут смертною карою розкидався? більше того, проти таких як ти, озлоблених, - набагато більша частина населення України! що ти взагалі робиш? ти працюєш? яку користь для країни ти приносиш? тільки про зраду кричиш!
3 до Анонім Показати IP 4 Лютого 2018 11:57
Димиш ватка, димиш ...
до3 до 3 Показати IP 4 Лютого 2018 14:43
по твому патяканню майже всі в Україні це ватники
Хахахаха до до3 Показати IP 5 Лютого 2018 10:01
А я по твому коменту бачу що ватник це ти, і ще чотири троляка. ХАХАХА!!! А всі в Україні адекватні, думаючі та мудрі люди.
1 Показати IP 4 Лютого 2018 01:05
коментар було видалено
Доктар Шацький 33 см Показати IP 4 Лютого 2018 01:29
Отримає Героя РФ , труна та музика буде безкоштовно...
Є на нього Показати IP 4 Лютого 2018 08:32
Якась кримінальна справа в Україні шо ви його називаєте зрадником ?
Йоп до Є на нього Показати IP 4 Лютого 2018 10:06
А хор ім. Алєксандрова йому калінку- малінку зішрає... в пеклі.
132 до Є на нього Показати IP 4 Лютого 2018 10:22
у нас зараз дуже багато неадекватів розвелося, які бігають як ошпарені та волають зраадаа на кожному кроці.
123 до 132 Показати IP 4 Лютого 2018 10:42
Яка ж тут зрада. Просто зашкварився ще один салдафон, який служив пуйлу.
Це до 132 Показати IP 4 Лютого 2018 10:49
Кадровий російський військовий. Та і яке нам до того діло? Позубоскалити?
К.лучанин до Це Показати IP 4 Лютого 2018 12:01
Просто ще один солдат путлєра, вже не зможе в майбутньому нашкодити ні Сірії, ні Україні, ні Грузії. Що ж тут зубоскалити, все просто - зашкварився ще один убивця невинних людей, і мать єго туди.
123 Показати IP 4 Лютого 2018 12:35
Шановні журналісти, зайдіть будь ласка на ту сторінку Твітера звідки ви взяли фотки , там вже новина оновилась: "Нам удалось обнаружить аккаунт погибшего пилота Романа Филипова в Одноклассниках — он оказался из Приморского края, а не из Крыма".
325 Показати IP 4 Лютого 2018 18:58
Читаю коменти та жахаюся, невже вся українська натура тільки в тому, щоб радіти коли у сусіда корова сдохла...
Ііі до 325 Показати IP 4 Лютого 2018 19:41
При×урку, це не сусід і не корова, це солдат кривавої імперії, яка напала на нас. Так що одним ублюдком в армії пуйла менше, І ВЖЕ ДОБРЕ.
Олег до Ііі Показати IP 5 Лютого 2018 09:11
....одним у?людком в армії пуйла менше... дозвольте доповнити: ...більше живих, буде, наших хлопців!