USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Заробітчани переказали рекордну кількість грошей до України

7 Лютого 2022 15:14
Протягом минулого року українські заробітчани переказали з-за кордону рекордні 15,026 млрд доларів.

Про це повідомили у Національному банку України, пише ТСН.

Зазначають, що ця сума – найвища від 2018 року. Йдеться і про офіційні, і про неофіційні грошові перекази.

Торік через офіційні канали з-за кордону надійшло 8,14 млрд доларів. Нееофіційно – 6,89 млрд доларів. До слова, 2020-го показники були значно меншими: становили 7,41 і 4,57 млрд. Таким чином, 2021-го мігранти перерахували на 25,4% більше коштів, ніж роком раніше.

Обсяг приватних переказів перевищив прогнози НБУ. Станом на липень 2021-го їх оцінювали в 13,3 млрд доларів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Олег Показати IP 7 Лютого 2022 15:36
А влада так і потирає руки, щоб віджати собі частину цих грошей у вигляді оподаткування)))
123 до Олег Показати IP 7 Лютого 2022 17:02
Потрiбно створити iнiциативну групу для поданная судового позиву на уряд, що змушуе людей микатися по свiту в пошуках заробiтку, щоб вижити, через вiдсутнiсть можливостi знайти роботу на батькiвщинi.
Олег до 123 Показати IP 7 Лютого 2022 17:58
І що ж ця ініціативна група зробить???? Відповідь - нічого. Не в цій країні таке робити
скептик до Олег Показати IP 7 Лютого 2022 22:25
скоро заробітчани будуть повністю фінансувати кучеряве життя шл"х народу
Ага Показати IP 7 Лютого 2022 16:01
І чим ви хвастаєтеся!! Що ще більше людей виїхало ,щоб кормити долбану Україну,де живуть одні олігархи?
Висновок Показати IP 7 Лютого 2022 16:30
Закрити на. всі фабрики і заводи, а робітників - за бугор.
Заробітчанин Показати IP 7 Лютого 2022 16:48
Позор владі ненажерливій!!!!! Що заробили,те переказали!!!! Не живем на бюджетні кошти!!!!!!!!