USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Зарплати і пенсії в Україні збільшаться з травня

7 Травня 2014 15:29
Мінсоцполітики через інфляцію провело індексацію пенсій і зарплат. Зокрема, з травня поточного року мінімальна пенсія зросте на 28,47 гривень, а мінімальна зарплата на 36,54 гривень. Про це повідомила міністр соціальної політики Людмила Денисова у середу, 7 травня, - повідомляє Корреспондент.net.

Вона зазначила, що розмір пенсії не піднімався з грудня 2013 року, тому мінімальні зарплати і пенсії проіндексовані на показник інфляції, який з 1 травня становить 3%.

Так, розмір індексації пенсії становить 28,47 гривень. Всього ж, зазначила Денисова, індексацію в цьому місяці проведено для 3 мільйонів пенсіонерів на загальну суму 89 мільйонів гривень.

"Щодо заробітної плати, то для працівників бюджетної сфери 1-5 тарифних розрядів, в яких вона в грудні 2013 була переглянута у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, індексація в травні складе 3%, а сума індексації - 36,54 грн, тобто 1218 грн помножити на 3%. Для інших бюджетників, зарплата яких не переглядалася з січня 2013 року, індексація в травні складе 3,3 %, а сума індексації - 40,19 грн. (1218 грн помножити на 3,3%) ", - роз'яснила Денисова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
вася Показати IP 7 Травня 2014 15:45
обрадували
йося моргенштерн до вася Показати IP 8 Травня 2014 08:41
вітя+азіров вічно живі! їх нема, а наступники продовжують робити ті самі кроки! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
недобра пані Показати IP 7 Травня 2014 15:46
на 3 % зарплата більша стане! нічого собі! щиро вдячна (сакразм) А нічого що ціни підвищились на відсотків 20???
Цены до недобра пані Показати IP 7 Травня 2014 16:20
Цены выросли минимум на 50%, так как все привязано к $..... Итого: мы стали на 50% беднее, чем при клятом режиме...
пенсіонерка Показати IP 7 Травня 2014 15:48
А по курсу долара не хочете провести індексацію? Вистачить вже над людьми знущатися!!!
Анонім Показати IP 7 Травня 2014 15:51
Зашибісь!якраз 40 грн до повного щастя і не вистачає!
відаючий Показати IP 7 Травня 2014 16:23
розкуркулити бидло-жидо-комуняків регі-АНАЛІВ що награбували за 25 років.... і ще раніше...
Гость Показати IP 7 Травня 2014 16:32
А тепер подумайте кому вони підвищать.Цим,хто ні хр*на не робив в має мінімалку, а якщо я маю трішки більшу ,то мені ні хр*на не підвищать.Маразм
Anonymous Показати IP 7 Травня 2014 16:48
Хай та "народна" влада ще дивлячись в очі людям, бажано на площі серед натовпу озвучить скільки з тих 1218 лишається після сплати податків, і що за цю х*йню можна купити "пересічному" українцю.... При зарплатах керовників в 10 і більше тис. така подачка - то не неповага до людей, то неповага держави до самої себе, ну, і чого вже тут, пряме цинічне порушення прав людини.
007 Показати IP 7 Травня 2014 16:49
Це просто смішно, самі себе позорять! Краще б взагалі не піднімали! Ото революція пройшла! Все міняється!!! Тепер з кожним роком заробітня плата буде зростати на 30 грн.! ЄВРОПППААА!!!!!!!!!!!
пенсіонер Показати IP 7 Травня 2014 17:17
Якось раніше був прочитав,що ця жидовка обіцяє "радість" пенсіонерам з травня ,але знаючи брехливу політику жидів,губи не "розкатував".Тільки-но на банкоматі з'явилась сума,оказується я правильно зробив.Я вже неодноразово коментував,якщо на планеті буде хоч один жид,всі інші будуть рабами,гоями,так як написано в їхній Торі.
ластівка Показати IP 7 Травня 2014 18:32
Був долар по 8! Бензин по 8-9! Повільно, але піднімали пенсії, зарплати, соцвиплати, ціни стабільні... мало?! Захотілось екстриму, Майдану і думали заживете... Ну то що? Яника можна було і цивілізовано усунути і змінити устрій країни, а зараз - Крим втратили, на Сході і Півдні гинуть сотнями люди!!! Ви заради цього Майданили? То хто вас після цього розумними назве? То не жалійтесь тепер якщо Помаранч 2004-го вас нічому не навчив, а до влади дорвались ті ж самі тільки тепер по трупам!!!
Андрій Показати IP 7 Травня 2014 19:39
Судячи з того,що всі попередні дписувачі мають в наявності комп"ютери і користуються інтернетом,за який потрібно платити,будемо вважати,що це не самий злиденний прошарок населення нашої країни.Отямтеся люди, в державі попередньою владою знищена армія і всі силові структури.Тільки одним Януковичем викрадено майже три річних бюджети.Інші чиновники,починаючи з району тоже не стояли осторонь цього процесу.В країні йде війна,не байдужі люди скидаються по копійці на армію.Ну не поїздить трохи ластівка,тому що дорогий бензин,походить пішки-корисно для здоров"я.Подумайте про ластів"ят,які не пенсіонери,вони наші діти,онуки і правнуки,що їх чекає,яку країну ми залишимо їм ?Може не на часі вести мову про збільшення пенсій і зарплат?Чи просто підмиває підкинути дров у багаття яке й без того палає?Дивіться обпечемося всі.
да-а до Андрій Показати IP 7 Травня 2014 20:36
шось ти андруша не про те пишеш
))) до Андрій Показати IP 7 Травня 2014 21:28
шо за хня, малята?
до АндріЯ до Андрій Показати IP 7 Травня 2014 21:29
У більшості країн які навколо України люди давно живуть краще українців і далі все йде у гору, а нам за 23 рокі ще не на часі вести мову про гідне життя??? Ти хлопче з цією владою ще довго будеш чекати! То чекай і далі...
вітру до Андрій Показати IP 7 Травня 2014 21:31
Андрію, якщо в вас самий дорогий інтернет, то це не означає що в інших він теж такий самий. Щоб відписати достатньо і найнижчого тарифу, а час зараз такий що без інтернету вже навіть деяки холодильники працювати не хочуть. Армія та силові структури нищилися не попередньою владою, а всіма владами потрохи, починаючи з 1992 року, коли країна почала дивитися в сторону Європи та США. Звичайно, якщо вам 18 років, то ви не можете пам'ятати що було 23 роки тому, та й що відбувалося всі ці роки, але і тому ви не маєте права давати подібні коментарі, не знаючи матеріалу. Скільки викрадено Януковичем знає лише один Янукович, тому відносно вас теж можуть виникнути сумніви, якщо ви так обізнані. При нашому житті автомобіль вже давно перейшов з розкоші в стан необхідності. Чому ви думаєте що всі їздять автомобілями до туалета? Ті хто катається на ціну не дивляться взагалі. Відносно збільшення пенсій та зарплат: ви радите всім людям просто покінчити життя самогубством, вам так буде легше? Підвищення потрібно лише для того щоб бензин придбати? А той самий проїзд в маршрутці, бо немає нормального транспорту, а продукти подорожчали, їсти не треба чи що? А вдягатись теж не треба? Ви, взагалі, з якої планети прилетіли? І взагалі то в країні йде не війна, а громадянська революція, згідно визначення. А війна іде між всіма країнами, в першу чергу економічна, в другу інформаційна і так далі. А Україна просто на дорозі виявилася. А з тими хто під ногами мішається що роблять?
Андрій до вітру Показати IP 8 Травня 2014 10:45
Вибачайте,не буду стверджувати але по -моєму,коли інша держава захоплює територію і приєднує до себе це вже ні яким чином не можна назвати громадянською війною, за визначенням .Коли хата горить,про підвищення цін мови не ведуть.А що роблять?
Анонім до Андрій Показати IP 7 Травня 2014 21:31
підтримую на 10000000
Наталя до Андрій Показати IP 7 Травня 2014 22:02
і я підтримую
Дід Панас до Андрій Показати IP 7 Травня 2014 23:34
І діти твої не дочекаються, а внуків ти й мати не будеш, хто в таких умовах народжувати буде?
простолюдин до Андрі Показати IP 8 Травня 2014 11:05
Шановний Андрію я б Вам не радив марнувати свій час на дописи на цьому сайті, я вже давно спостерігаю за коментами, тут коментують переважно ті "тролі", які весь цей час обдирали чесних людей і тепер вони захвилювалися і поливають всіх і все брудом словесним! Бог їм суддя! Нащастя таких як Ви в Україні більшість!
Дід Панас до простолюдин до Андрі Показати IP 8 Травня 2014 17:36
простолюдин, ліки, продукти подорожчали, проїзд теж, підвищеня на комунальні з цього місяця. тобі, простолюдину, стало краще?
yuriy Показати IP 8 Травня 2014 21:25
dubilu bylu!!!!tak i zalushulos,pidnimid xotyabu na 280gr. kaka bula kaka est......
ВАРВАРА Показати IP 12 Травня 2015 15:55
ЛЮДИ ДОБРІ, ЩОБ ДАВАТИ КОМЕНТАРІ З ЛЮБОГО ПРИВОДУ , НЕЗАЛЕЖНО ЯКОЮ МОВОЮ, НАВЧІТЬСЯ ПИСАТИ БЕЗ ГРУБИХ ПОМИЛОК, А ТИМ БІЛЬШЕ НЕ СКВЕРНОСЛОВИТИ , ПРО ДУШІ СВОЇ ПОДУМАЙТЕ, І МОЛІТЬСЯ ЗА МИР , ЩОБ ДІТИ НАШІ ПОВЕРНУЛИСЯ ДОДОМУ ЖИВІ, ЩОБ НАШІ ЧОЛОВІКИ (ОСОБЛИВІ СІЛЬСЬКІ) ПОВЕРНУЛИСЯ ДО СВОЇХ СІМЕЙ. А НЕ БУЛИ ГАРМАТНИМ МЯСОМ ПОКИ ХТОСЬ НАБИВАЄ СВОЇ КАРМАНИ "ДОЛЯРАМИ ТА ЄВРАМИ",НЕХАЙ БОГ БУДЕ ЗАВЖДИ ПОРУЧ З ВАМИ І ДОПОМАГАЄ В ХОРОШИХ СПРАВАХ!!!