USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Заступник міністра з таким ї*алом всього один»: замглави МВС скандалив із поліцією на в’їзді в зону ООС. Відео

11 Грудня 2021 14:17
Заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі влаштував скандал з поліцейськими на блокпосту в Краматорську. Чиновник на авто прямував у зону Операції об’єднаних сил.

Про це пише УНІАН.

При в’їзді в Донецьку область поліція зупинила автомобіль Гогілашвілі для перевірки документів. Машина зупинилася не відразу – вона ще проїхала кілька метрів вперед.

Гогілашвілі після зупинки розлютився і почав погрожувати працівникам поліції, ображати їх і лізти в бійку.

«Ви що не бачите хто я? Я, бл*дь, не повинен витрачати час, доводячи, хто я», – пояснив свою позицію Гогілашвілі.

Заступник міністра поводився досить грубо з поліцейськими, погрожував їм і всіляко ображав. Також він заявляв, що «заступник міністра з таким ї*алом, як у мене, всього один», тому правоохоронці зобов’язані були його знати.
Працівник поліції пояснив, що у них в кабінетах не висять фото заступників міністра, проте тепер він радий познайомитися з ним особисто.

«А тепер і я тебе знаю, але тобі це приємно не буде», – пригрозив йому у відповідь Гогілашвілі.

Чиновник зажадав, щоб всі правоохоронці назвали свої імена і номери жетонів, постійно говорив, що вони «гонять» і вимагав «поводитися по-людськи», хоча співробітники поліції, судячи з відео, зверталися до нього ввічливо і поводилися згідно з правилами.

Після довгих суперечок із працівником поліції, Олександр Гогілашвілі почав смикати правоохоронця і провокував бійку.

Поліцейські намагалися йому пояснити, що зобов’язані перевіряти документи у всіх, незалежно від їх чину, на що Гогілашвілі запитав: «Ти думаєш, зі мною бандити чи що», а поліцейський йому відповів, що в 2014 році тут їздили різні.
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що через поведінку Олександра Гогілашвілі запропонував уряду відсторонити свого заступника.

Довідка

Олександр Гогілашвілі почав роботу в Міністерстві внутрішніх справ у вересні 2019 року – відразу на посаді заступника Арсена Авакова, який очолював відомство тоді.

У МВС він відповідає за боротьбу з наркотиками і реабілітацію наркозалежних.

Дружина Гогілашвілі – Марія Левченко – є особистим помічником президента Володимира Зеленського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Мешканка Показати IP 11 Грудня 2021 14:36
Той що кричав що своїх не буде брати на посади. Зажерся Зе. А ті що коло нього дуріють зовсім.
скептик Показати IP 11 Грудня 2021 14:41
бикувате дорвалось до влади
народ Показати IP 11 Грудня 2021 15:04
Поліцейські молодці, не злякалися! Звідки вони мають знати кожне гівно в лице. Можливо в тих машинах було те, за що і відповідає той заступник? Потрібно було перевірити! Якщо не звільнять того «великого начальника» то кумівство процвітає га 100%
Василь Показати IP 11 Грудня 2021 15:06
І хто нам винуватий,що ми вибрали Голопупенка,а він підібрав собі відповідно свою команду з весільних фотографів,з "Кварталу-95".,з бикуватих молодиків??Українці повелися на солодкі обіцянки молочних рік і кисільних берегів!!!??У любого племені вождь-це сама мудра і старша людина.Але це українців чомусь якось обходить!!!Ось і отримали результат!!
Олександр до Василь Показати IP 11 Грудня 2021 16:25
А можна подумати, що попередні були чимось кращі в цьому плані?
Сташко до Олександр Показати IP 16 Грудня 2021 22:06
Ви ще Столипіна згадайте
Народна прокуратура до Василь Показати IP 11 Грудня 2021 18:32
До 2014 нормально ставився до грузинів, але коли до нас поперла навала цих "джигітів-реформаторів", саме прізвище, яке закінчується на "-ідзе" або "-швілі" відразу викликає роздратування. Скільки ще цього імпортного сміття в Україні лишилось? Більшості українців це не відомо, бо не дуже афішувалось нашими урядовцями, але з часів Майдану у всіх міністерствах і відомствах їх опинились сотні. І всі на керівних посадах. А результату від їх керівництва - 0,0 %. Лише шкурні інтереси і безкінечне хамство. Починаючи з хамла Саакашвілі і закінчуючи оцим сьогоднішнім бородатим непорозумінням
Дідо до Народна прокуратура Показати IP 11 Грудня 2021 18:44
Жаль що мізки тільки зараз запрацювали, де ж вони були в 14-ому?
Жека до Народна прокуратура Показати IP 11 Грудня 2021 20:37
За грузинів все зрозуміло, а українці де поділи свій розум. В якій ще країні чужоземці керували чи керують в державі. А за 2014 то й говорити немає про що, своїми ж руками зробили безлад в Україні і кінця краю цьому немає
Андерсон до Народна прокуратура Показати IP 12 Грудня 2021 08:27
Тебе десь ті грузини опустили, що за психотравма?
129 Показати IP 11 Грудня 2021 15:30
Отакі придурки у всіх сферах. 73 відсотки молодці!
73% до 129 Показати IP 12 Грудня 2021 09:44
Зато у нас субсидія, і на все пх.
Пильний Показати IP 11 Грудня 2021 15:31
Бидло. Хочуть, щоб було як колись, кожен підлеглий має падати на коліна і чест віддавати. Чим він вищий від рядового громадянина. На кордоні фронту має бути все серйозне. Нормальний керівник подякував би за дисциплінованість
Олександр Показати IP 11 Грудня 2021 16:24
В будь-якій цивілізованій країні... Хоча про що я? В цивілізованій країні заступник міністра того б не вчверив. Пора приймати закон про покарання за бикування чиновників і суддів
ще не зовсім свідоми Показати IP 11 Грудня 2021 16:42
Уркаїнці в НАТО та Европу хочуть. На свою морду в зеркало нехай глянуть. Східні слов"яни. Кому на Заході це корумповане бидло потрібне. Лишень в якості заробітчан
Клава Показати IP 11 Грудня 2021 17:01
Правильно зробив - керівництво треба знати в лице. Треба було набити іпало патрульним !!!
Анонім Показати IP 11 Грудня 2021 17:04
Якщо таке неадекватне хамло з оточення президента і дорвалась до влади по протекції президента, то виникає питання - а який же президент насправді?хто він?такий як і його друзі? Очевидно,що люди такого типу ніяких змін на краще в країні не зроблять.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Грудня 2021 10:47
Як людина без вищої освіти (на вересень 2019 її не було), з російським громадянством,без стажу роботи в потрібній сфері стала зам міністра МВС? Хто його призначив і чому? Тому що він чоловік особистого помічника зе? Хто за це буде відповідати? Кого там ще напризначали? Про керівництво скандального банку ми вже в курсі. Рейтинг зе впевнено прямує до нуля.
Ашот до Анонім Показати IP 12 Грудня 2021 11:38
А як людина без нормальної освіти, досвіду роботу в сфері державного управління стала президентом?! Який сам таких і підтягує до себе. Невже раніше ще по 95 кварталу не було видно хамство і зверхність Зе. Він же ж був таким, а не тепер таким став. То тепер немає чого дивуватися таким замміністрам. Самі винні, що хотіли то і маємо.
Ром Показати IP 11 Грудня 2021 17:05
Лице Зеленського. Мудак ще той
Цитата Показати IP 11 Грудня 2021 17:31
*......Я, бл*дь, не повинен витрачати час, доводячи, хто я»...... Воно ж саме себе назвало.....
Юстас Показати IP 11 Грудня 2021 18:16
Будь-яка влада псує будь-яку людину, а абсолютна влада псує зовсім і назавжди.
Анонім Показати IP 11 Грудня 2021 18:24
цікаво, що заважало цим поцам просто зупинитися на вимогу, показати документи і рухатись далі, а не бикувати на камеру?
Сергій до Анонім Показати IP 11 Грудня 2021 22:11
Наркота в багажнику, яку везли на схід.
Воїн Показати IP 11 Грудня 2021 18:27
А мордою в асфальт бика. І хай би лежав до тих пір поки Монастирський чи Зеленський не приїхали б виручати.
ivan Показати IP 11 Грудня 2021 21:25
Прокурора Цюріха, де прокурори мають право виносити вироки, звільнили навіть за елементарну зухвалість до поліцейського. Хто ж призначає у нас таких рідких п, і звідки їх беруть. Гогілашвілі Олександр 1973 року народження. Освіта у 2019 році закінчив Львівський університет бізнесу та права за спеціальністю «Облік та оподаткування». У 2020 році закінчив Львівський університет бізнесу та права за спеціальністю «Право». Це заклади куди приймають без ЗНО. Освіта і трудова діяльність самі за себе говорять про відповідність цього гарячого ковбоя посаді заступника Міністра та псевдо кадровий голод нашого Президента Зеленського. За таке призначення керівники Кабміну і МВС повинні нести кримінальну відповідальність.
73% Показати IP 11 Грудня 2021 21:31
Хлопці молодці, треба було покласти рилом на асфальт цього замміністра
Дідо до 73% Показати IP 12 Грудня 2021 02:43
та які молодці, добре що резонанс є, а так "вибачте, тепер буду вас знати"
ABC Показати IP 11 Грудня 2021 23:44
Не дай Боже з хама пана.