USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Заступника мера Тернополя покликали до Луцька шукати ідеї для розвитку*

18 Березня 2015 15:25
У Луцьку презентували новий проект – громадську платформу «Інститут розвитку міста». Її завдання, кажуть організатори, створити мозковий центр, у рамках якого об’єднуватимуться люди із різних середовищ для пошуку шляхів подолання нагальних проблем.

Ініціатори створення платформи – народний депутат України Ігор Гузь та колишній заступник луцького мера Владислав Стемковський. До речі, останні п’ять років Стемковський проживає у Тернополі і працює першим заступником градоначальника.

«Перше, із чого розпочнемо, це – економіка, – поділився планами Владислав Стемковський. – Зараз відбуватиметься переміщення економічної активності зі сходу країни на захід, і це треба розумно використати. Друге, про що маємо подбати – безпека. І кримінальна, і техногенна, й екологічна. Далі – інженерно-транспортне сполучення, житлово-комунальне господарство, якість послуг водо- та теплопостачання. Зараз ми формуємо стратегію роботи, до кожної конкретної проблематики будемо залучати експертів – місцевих, національних, міжнародних. І шукати шляхи, як конкретні пропозиції перетворювати в дії».

«Прикладів інноваційних ідей – багато. Наприклад, у нас є проблема з інститутом реєстрації громадян. Люди повиписувалися, а видатки бюджету на освіту, на охорону здоров’я формуються залежно від кількості мешканців. Яким шляхом пішли міста Європи? Зробили проїзд у громадському транспорті безкоштовним для місцевих мешканців. У Вільнюсі таким чином кількість проживаючих збільшили на 15%», – навів приклад європейського досвіду, який можна впроваджувати у Луцьку, Владислав Стемковський.

Напрацьовані платформою ідеї, обіцяють ініціатори, не лишаться пустослів’ям: під них шукатимуть фінансування: і в державному бюджеті, і в Світового банку, і серед грантових програм.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
економіст Показати IP 18 Березня 2015 15:41
ці вже розвинуть і накерують((( !!!
гУСЬ до економіст Показати IP 18 Березня 2015 20:14
ГУЗЬ ЗНОВ СТАТТІ ПРОПЛАЧУЄ
Петро Показати IP 18 Березня 2015 15:41
Сміх та й годі
Клоун Показати IP 18 Березня 2015 15:50
Цирк
Анатоль_ до Клоун Показати IP 18 Березня 2015 19:48
У Нововолинську Наталка Камишникова була колись радником мера і також шукала ідеї! Нічого не знайшла бо не було бажаючих на її ідеї.
Равшан до Анатоль_ Показати IP 18 Березня 2015 20:15
Камишнікова ще та
До ВН Показати IP 18 Березня 2015 15:55
Ніхто його не кликав, він прийшов...
Ізя Показати IP 18 Березня 2015 15:56
Зійшлися пройдохи! Знову замутити на грошах якогось фонду хочуть?:)
волиняка Показати IP 18 Березня 2015 15:56
Ні, цирк поїхав, а клоуни - лишилися.
психолог Показати IP 18 Березня 2015 15:59
Цей жест гузна означає жадобу влади. Дайте мені влади! Тож і дали, але йому ще мало.
123 Показати IP 18 Березня 2015 15:59
Краще би мішки поносили чи що..
Файно Показати IP 18 Березня 2015 16:09
депресивний обласний центр тернопіль- гугл розповість. Тепер до Луцька намилився, гнати в шию!!
321 Показати IP 18 Березня 2015 16:45
А що в Тернополі вже все перероблено?!Місію виконано?!Місто-сад побудовано?!Їдь додому хлопче та зроби хоть що небудь доброго для тернополян!!!А потім ми подивимось та може і запросимо самі.
лучанин Показати IP 18 Березня 2015 16:58
почнуть щось робити - тоді пишіть. але може й почнуть - до виборів ще далеко, мусять щось зробити
Лучанин Показати IP 18 Березня 2015 17:00
Боже , боже куди котимся ті що все життя нічого неробили будуть піднімати економіку.
Патріот Показати IP 18 Березня 2015 17:02
Як хтось писав, Гузь свята корова революції !!та хоч не знущайся з людей.Та волиняни вже терпіти тебе не можуть.Хватить робити піар проекти,тебе вже і так скрізь забагато,замість бурштину думав би краще про вугіля(шахтарів).
Андрій Показати IP 18 Березня 2015 17:08
Скоро вибори,от і збираються свій до свого й про своє.
Поржав Показати IP 18 Березня 2015 17:27
Гузь і Стумковський -мозговий центр!!!!))))))))))
1233 Показати IP 18 Березня 2015 18:02
Луцьк, тримай штани, реформатори задумали задумали розвиток міста.
чого б ні Показати IP 18 Березня 2015 18:21
а мені ідея - норм. якби всі щось почали робити - хоча б на рівні ідей дільних, а не тільки коментувати чужі діїї
Олесь до чого б ні Показати IP 19 Березня 2015 10:31
Не будьте наївними. НІХТО НІЧОГО РОБИТИ НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ! Чергова "булька для аленів!" Проаналізуйте діяльність стемківського у Луцьку, за його "першого пришестя"! Комунальник- понти+ фантазії! Які гроші він вкрав, з передвиброного штабу, добре знає Шиба. Проаналізуйте , Що було з цим аферистом у Тернопрлі-(благо інтернет працює)- і стане все зрозуміло! . Аферист і пустодзвін ( але депутат ВР) - це СИЛА! ( Насправді, нажаль...). Наприклад- Зараз гусь "проб"є" бюджетне фінансування якоїсь супер-пупер програми, стемківський напише гарну програму про Н"ю Васюки- про чудовий майбутній комфортний НОВИЙ ЛУЦЬК, типу..... Головне пустопорожню писанину правільно розцінити. Гроші виділині під це фактично вкрадуть. Зроблять кілька "круглих столів", презентацій... Поділяться, - І все. А Громада , у цьому випадку- Буратіно на полі дурнів. А гусь з стемківським - базіліо з Алісою - аферисти. Просто аферисти. Злодії на довірі, як казав Жеглов...
B-52 Показати IP 18 Березня 2015 18:42
Я думав, що тернопільчани Стемковському дали копня під зад. А тут раптом світлина з двома великими комбінаторами Гузем та Стемковським. Реготав довго. Доморощені брати лейтенанта Шмідта. Головне, щоб громада міста не повелася на їхні прожекти. Бо в Тернополі про останнього вже легенди "ходять".
округ Показати IP 18 Березня 2015 18:50
Гузь -ваш округ 19 ааааууууууу.
В-52 до округ Показати IP 18 Березня 2015 18:52
Гузь немає відношення до округів міста Луцька. Це округ, який охоплює Володимир та Нововолинськ!
В-52 до округ Показати IP 18 Березня 2015 18:57
На парламентських виборах 2014 року кандидував до парламенту від Народного Фронту по одномандатному виборчому округу №19 (м. Нововолинськ, м. Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський, Володимир-Волинський райони)
Патріот до округ Показати IP 18 Березня 2015 23:27
А про першого (Гузя) ніби в Луцьку не ходять))))
громада Показати IP 18 Березня 2015 19:08
Гузь! Їдь Стару Вижву піднімай з лайна!!!
В-52 до громада Показати IP 18 Березня 2015 19:13
Надіюсь,що Стару Вижву оминуть прожекти Гузя і Стемковського.
Свідок Показати IP 18 Березня 2015 20:12
Коли Стемпковський був у Луцьку директором ЖКГ то обдурив батька Волинської демократії, гіганта бюрократичної думки, свого шефа Шибу Б.П. Достойний кандидат на вибори майбутнього мера міста.
Патріот до Свідок Показати IP 18 Березня 2015 23:28
Всі його успіхи на цьому й закінчуються)))
народний фронт Показати IP 18 Березня 2015 20:45
коментар було видалено
Анонім Показати IP 18 Березня 2015 21:23
Фонтан хай в центрі довидуть до ладу але за власні кошти непотрібно завтра ставити людей щоб на допомогу добудови фооооонтану ггггггроші збирали бо так ми і самі можем скинутися і доробити
Односельчанин Показати IP 19 Березня 2015 08:44
Гузь- пустодзвін...ще з дитинства , куди сунув свій ніс, там були склоки і підлість . Він не вмів ніколи прислухатися до друзів ( їх в нього і не було), до однокласників, до колег.Рахував, що він завжди правий.Одним словом - САМОДУР.
Гоша Показати IP 19 Березня 2015 09:16
3 деб...ла ето сіла))
Петро Показати IP 19 Березня 2015 10:22
Шиба у свій час створив дуже сильну команду, яка могла зробити наше місто європейським? Гоцалюк, Стемковський, Соколовська, Іванюк, Пархомюк, Гузь, Шпак, Зелінський (навіть при всіх його мінусах), Єлова і т.д. У цій команді було лише одне гальмо, один деструктивний елемент, який зводив діяльність команди до нуля і навіть до протилежного негативного результату - це сам Богдан Павлович.
Вован Показати IP 19 Березня 2015 11:35
Стемковський по його заслугах явний "СЕПАРАТИСТ" - в расход!!!!
вася Показати IP 19 Березня 2015 22:20
Це кірдик. Він в ужкг планьорку проводив в 4 вечора. Бо бухий був до того часу. Луцьк вставай і протестуй. Попа нам буде. Який жах.
дьодік Показати IP 21 Березня 2015 11:14
Пропоную цим "діячам" тестове завдання: побудувати і організувати функціонування в Луцьку (залучаючи кошти МВФ і ЄБРР) три громадських вбиральні європейського типу. Справляться - можна далі про щось говорити, ні - до побачення.
Олесь до дьодік Показати IP 21 Березня 2015 12:30
Нормальний хід. Підтромую. ( і хоча б дві...) Під "ключ". З класичною музикою, як у Відні. Але це - фантастика! От запропонувати це зробити, програму написати, ( за великі гроші)- це для них! Тому Ви, Шановний, дали цим аферистам безкоштовну ідею!